Domek

Forumowa Mafia

60875 postów w tym temacie

Dnia 10.07.2011 o 21:50, Kalenos napisał:

Zaproponowałem Shudowi, żebyśmy na ciebie zagłosowali, on odmówił, bo uważa, że ja jestem
w mafii. Myślę, że jakby Shudo był w mafii to, by raczej przyjął tą propozycję, ponieważ
mógłby się wtedy uratować.

Jasne, mógłby się uratować remisując mnie ze sobą, bo nie sądzę, żeby rob dał się na to nabrać. A tym sposobem przekabacił Ciebie, a Ty wykonujesz teraz za niego czarną robotę. Good job.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Może i tak, ale mam pomysł.
Zauważcie, że Shudo jest offline, więc może jeśli on będzie nadal offline o 22.00 to może rob zmień głos na Magi i ja też zmienie. Wtedy zginie Shudo i Magi czyli ktoś z mafii.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.07.2011 o 21:58, Kalenos napisał:

Może i tak, ale mam pomysł.
Zauważcie, że Shudo jest offline, więc może jeśli on będzie nadal offline o 22.00 to
może rob zmień głos na Magi i ja też zmienie. Wtedy zginie Shudo i Magi czyli ktoś z
mafii.

A wtedy Shudo magicznie się pojawi, odda głos i wygra :> rob odrzucił rano niemal identyczna propozycję, tyle że z Twoim udziałem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Widzisz Shudo walnął samobója.
Wygrałaś. A teraz przyznaj się, że jesteś mafiozką. :P
Edit: Heh a u mnie ten post z linczem był o 22.01 :d

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.07.2011 o 22:03, Kalenos napisał:

Widzisz Shudo walnął samobója.
Wygrałaś. A teraz przyznaj się, że jesteś mafiozką. :P

Po co? Mogę Ci za to pogratulować tych ostatnich paru minut. Gdybyś wpadł na to ze dwie godzinki wcześniej, a do tego pojawiłby się rob, to pewnie bym się nie wybroniła.

Epic Win ]:->

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.07.2011 o 22:05, Magwisienka napisał:

> Widzisz Shudo walnął samobója.
> Wygrałaś. A teraz przyznaj się, że jesteś mafiozką. :P
Po co? Mogę Ci za to pogratulować tych ostatnich paru minut. Gdybyś wpadł na to ze dwie
godzinki wcześniej, a do tego pojawiłby się rob, to pewnie bym się nie wybroniła.

Epic Win ]:->

Podejrzewałem cię od rana przecież. ^^
Gratuluje. A tak wogóle to wiedziałem, że tylko ty mogłaś otruć Zendemiona, musiałaś poprostu nie dawać swego trunku Astharielowi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.07.2011 o 22:09, Kalenos napisał:

Podejrzewałem cię od rana przecież. ^^

Hmm, w sumie racja. W takim razie zlamił Shudo, że napisał swojego posta tak późno i rob, bo nie raczył pojawić się na końcówce :P

Dnia 10.07.2011 o 22:09, Kalenos napisał:

Gratuluje.

No dzięki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czyli kindziuk powtórzył swój manewr z naskakiwaniem na partnera od początku. Gratuluję Magi, ale po śmierci wina jakoś to mi się narzuciło ;p
Mam nadzieję, że nie łamię etykiety odzywając się przed postem kończącym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Smutny dzień nastał w Kopalni. Puchar zagarnęła krasnoludka co to z elfami się zbratała. Wspaniali pijacy krasnoludów zostali pozabijani. A na dodatek nie było komu posprzątać tego bajzlu jaki pozostał po turnieju. Tak… pełna porażka uczciwych krasnoludów…

Rozkład głosów:

0.
1.
2.
3.
4.
5. Kalenos --> Shudo
6.
7.
8.
9. Magi --> Shudo
10. Shudo --> Shudo
11.
12. rob006 --> Shudo

W linczu ginie niewinny Shudo
W mordzie ginie cała reszta

Wygrywają Magwisienka z kindziukiem, czyli mafia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To ja parę słów od siebie.

Dziękuję kindziukowi za wspólne elfie spiskowanie :P

Dziękuję Kukowi za uniewinnienie mojej gry fabularnej, dziękuję winowi za wyrzucenie mnie z grona podejrzanych w końcowej fazie gry, i wreszcie dziękuję robowi za nieobecność w decydującym momencie :D

No i dzięki wszystkim za grę, mimo że niektórzy nie byli tak aktywni, jakby to było mile widziane.

Btw. Czy wspomniałam już, jak bardzo nie lubię grac jako mafia? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Smutne, że moderator i pracownik gramu w dupie mają szacunek do zasad panujących w tym temacie. Oraz to, że nie czytają przypiętych postów, równocześnie wymagając tego od swoich użytkowników.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.07.2011 o 00:01, windows00 napisał:

Smutne, że moderator i pracownik gramu w dupie mają szacunek do zasad panujących
w tym temacie. Oraz to, że nie czytają przypiętych postów, równocześnie wymagając tego
od swoich użytkowników.

Człowieku nie bądź takim materialistą trzeba sie wyluzować to tylko forumowa gierka , a walnąłes win spine jakby była twoim drugim życiem :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.07.2011 o 23:34, Magwisienka napisał:

i wreszcie dziękuję robowi za nieobecność
w decydującym momencie :D


I tak bym nie zmienił głosu. :P Gratulacje świetnej gry, zrobiłaś nas na szaro. Tylko od dziś znajdujesz się w grupie wysokiego ryzyka, która zawsze jest podejrzana, więc nastepnym razem nie będzie tak łatwo :D.

@Win
True true...

@Phelela
Akurat moderatorzy przypieprzają się do takich pierdół, że mogliby chociaż sami stosować się do zasad, ale jak widać wyznają zasadę "co wolno wojewodzie..."

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.07.2011 o 08:46, rob006 napisał:

I tak bym nie zmienił głosu. :P Gratulacje świetnej gry, zrobiłaś nas na szaro.

Dzięki :) Może jednak ogarniam w trochę większych stopniu, niż Ci się wydawało :P

Dnia 11.07.2011 o 08:46, rob006 napisał:

Tylko
od dziś znajdujesz się w grupie wysokiego ryzyka, która zawsze jest podejrzana, więc
nastepnym razem nie będzie tak łatwo :D.

Pewnie do następnej gry wszyscy zapomną ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.07.2011 o 09:41, Magwisienka napisał:

> I tak bym nie zmienił głosu. :P Gratulacje świetnej gry, zrobiłaś nas na szaro.
Dzięki :) Może jednak ogarniam w trochę większych stopniu, niż Ci się wydawało :P

Zapomniałem, że nigdy nie można ufać kobiecie :D

Dnia 11.07.2011 o 09:41, Magwisienka napisał:

> Tylko
> od dziś znajdujesz się w grupie wysokiego ryzyka, która zawsze jest podejrzana,
więc
> nastepnym razem nie będzie tak łatwo :D.
Pewnie do następnej gry wszyscy zapomną ;]

Ja będę pamiętał. I przypomnę innym :]

A co do następnej edycji:

MG - ???

0. Win
1. rob006
2.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.07.2011 o 09:48, rob006 napisał:

A co do następnej edycji:
MG - ???

0. Win
1. rob006
2.

Witam wszystkich.
Wziąłbym sobie udział w tej waszej ''Mafii'', bo nigdy jakoś się w to chyba nie bawiłem. No nie wiem jakaś dziwna chęć na zabawę tutaj wzięła.. To chyba całkiem dobrze co ?? ;>, ale jak tak czytam te FAQ i poprzednie posty z edycji to powiem szczerze że nie kapuje do końca i tak i tak o co tutaj chodzi... :3.. to chyba wina przepalonych układów oraz tranzystorów w moim procesorze :E ;/
Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się