Domek

Forumowa Mafia

60875 postów w tym temacie

Widzę że w porę napisałem o twojej nieobecności :P

Dnia 09.07.2011 o 21:05, Shudo napisał:

Padło pytanie dlaczego wczoraj oddałem głos na domniemanego kataniego. Gdyż tą informację
przegapiłem. Net wrócił mi o godzinie 19 ale wcale nie oznacza że 3 godziny przy nim
przesiedziałem gdyż mam wieczorami swoje obowiązki związane z dzieckiem i na FM została
mi niecała godzina.

Godzina to za mało żeby zorientować się że Asthariel podał się za kataniego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.07.2011 o 21:06, Magwisienka napisał:

> A dupa tam. Shudo był przez chwilę, ale chyba się zmył.
>
> lincz ----> Shudo
Czekaj, jak się nie pojawi to sam padnie. Zlinczujmy wina i będzie spokój.


Nie padnie bo już oddał głos. Orient Mag :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.07.2011 o 21:07, windows00 napisał:

Po co? Głoś już oddał, więc MG go nie wyrzuci.

A, rajt, mój błąd, zapomniałam, że on już dzisiaj linczował, więc nawet jakby się nie pojawił (co i tak już zrobił) to i tak by nie padł w autolinczu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.07.2011 o 21:05, Shudo napisał:

Według ogółu jest dwóch podejrzanych Ja i Win, na drugiej lini jeszcze Kalenos. Win przekonuje
do zmiany głosów na mnie bo nic miasto nie traci, a to nie prawda bo traci jeden dzień.
To ja zaproponuje inaczej zabijmy dziś wina jak okażę się miastem to jutro sam się zabije
nie oddając drugi raz głosu to będzie automatyczny autolincz, a Wy w linczu zabijecie
Kalenos ostatniego podejrzanego.

I oczywiście nie zmienisz zdania i w ostatniej sekundzie oddasz głos na kogokolwiek? ;>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.07.2011 o 21:05, Shudo napisał:



Czyli tak, wszedłeś na forum na ostatnie 5 minut głosowania? Byłeś tak zajęty, że nawet jednym okiem co 15 minut nie zerkałeś, co się dzieje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No dobra. Jakiś ruch w interesie się zrobił. Rzuciłem propozycję i dwóch głównych podejrzanych się do niej odniosło. Macie teraz materiał do analizy ich zachowań. Brakuje Wam tylko informacji o moich intencjach w tej kwestii. Dlatego żeby mieć absolutną pewność co do moich intencji - linczujcie mnie, a jutro na podstawie dzisiejszych reakcji oceńcie, który jest zdrajcą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.07.2011 o 21:14, windows00 napisał:

No dobra. Jakiś ruch w interesie się zrobił. Rzuciłem propozycję i dwóch głównych podejrzanych
się do niej odniosło. Macie teraz materiał do analizy ich zachowań. Brakuje Wam tylko
informacji o moich intencjach w tej kwestii. Dlatego żeby mieć absolutną pewność co do
moich intencji - linczujcie mnie, a jutro na podstawie dzisiejszych reakcji oceńcie,
który jest zdrajcą.

O, a to dopiero ciekawe. Taka propozycja może paść tylko od mieszkańca, bo tym sposobem wystawiasz się na pewną śmierć. Ale to może być też zagrywka mafii. Kurde. rob, Asthariel - co o tym myślicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jestem uparty - moja kolejność podejrzanych to wciąż Win0, Shudo, Kalenos. Kindziuk oskarżał Win0, ale tak, by nikt go nie posłuchał. Wino linczował Kindziuka, ale tak nieprzekonywająco, że nikt go nie posłuchał. Z kolei Shudo naprawdę mógł po prostu olać grę - w końcu dziecko jest ważniejsze, niż forumowa gra dyskusyjna. Na razie:

***
Lincz -> Win0

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.07.2011 o 21:23, rob006 napisał:

A ja myślę tak: Dzisiaj Shudo, jutro Win, a ja idę oglądać film. Rzekłem ;]


Skoro rzekłeś to oznacza że jak inni pójdą za Twoim głosem to jutro nie dajcie się omamić Winowi i jutro rzeczywiście go skasujcie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Aha, czyli generalnie olewacie post wina :P No ale dobra, Asthariel go linczuje, ja też od początku chciałam to zrobić, sam win0 chce żeby tak zagrać, więc niech już tak zostanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.07.2011 o 21:23, rob006 napisał:

A ja myślę tak: Dzisiaj Shudo, jutro Win, a ja idę oglądać film. Rzekłem ;]

Nie.
Albo dziś ja i jutro róbcie sobie co chcecie, albo dziś Kalenos, a jutro Shudo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.07.2011 o 21:32, windows00 napisał:

> A ja myślę tak: Dzisiaj Shudo, jutro Win, a ja idę oglądać film. Rzekłem ;]
Nie.
Albo dziś ja i jutro róbcie sobie co chcecie, albo dziś Kalenos, a jutro Shudo.

Nie chwytam coś drugiego rozwiązania. Nie ma tam linczowania ciebie, a ty jesteś głównym podejrzanym wszystkich.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.07.2011 o 21:32, windows00 napisał:

> A ja myślę tak: Dzisiaj Shudo, jutro Win, a ja idę oglądać film. Rzekłem ;]
Nie.
Albo dziś ja i jutro róbcie sobie co chcecie, albo dziś Kalenos, a jutro Shudo.


Wiedziałem że Ci się to nie spodoba i wycofasz się ze swoich słów. Ale klasę trzeba Ci przyznać, choby rzygać do końca przesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.07.2011 o 21:41, Shudo napisał:

Wiedziałem że Ci się to nie spodoba i wycofasz się ze swoich słów. Ale klasę trzeba Ci
przyznać, choby rzygać do końca przesz.

Co mi się nie spodoba? Twoja propozycja? Ależ jest wypełniona - ja padam dzisiaj i resztę mam w rzyci. To że Ty jutro nie dotrzymasz swojej części, to inna sprawa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Domniemam że edycja się zakończyła. Wygraną miasta oczywiście.

Win jesteś wielki.

GM i gracze sorki za moją absencję

Do zobaczenia jutro.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się