Domek

Forumowa Mafia

60875 postów w tym temacie

Dnia 09.07.2011 o 22:04, Shudo napisał:

Domniemam że edycja się zakończyła. Wygraną miasta oczywiście.

Nie graj, nie graj. Czeka Cię jeszcze jutrzejsza przeprawa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Napięcie między krasnoludami narastało. Ten dzień tragicznie skończył się dla Koszala, który jak na każdego uczciwego krasnoluda przystało nie splamił swego honoru bezalkoholowymi trunkami. No aż do dnia dzisiejszego kiedy wmuszono w niego karafkę wody. Zginął na miejscu.

Ashtariela znaleziono nad ranem martwego w swoim łóżku. Sztylet w gardle dość mocno utrudnia życie.

Rozkład głosów:

0. win0 --> win0
1. Asthariel --> win0
2.
3.
4.
5. Kalenos --> win0
6.
7.
8.
9. Magi --> win0
10. Shudo --> win0
11.
12. rob006--> Shudo

5 głosów – win0
1 głos - Shudo

W linczu ginie win0 niewinny
W mordzie ginie Ashtariel również niewinny

Aktualna lista graczy

0.
1.
2.
3.
4.
5. Kalenos
6.
7.
8.
9. Magi
10. Shudo
11.
12. rob006

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Że co? Mam rozumieć, że win0 jest niewinny..to niemożliwe.. Skoro nie on jest w mafii to kto? Jedyne co wiemy to to, że rob jest niewinny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

5. Kalenos
9. Magi
10. Shudo
12. rob006

Podtrzymam moją opinię czyli 9-ka i 12 nie winni. Jutro biję samobója. Nieprawdopodobne ale 5-ka miała świetny debiut.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.07.2011 o 23:17, Shudo napisał:

Podtrzymam moją opinię czyli 9-ka i 12 nie winni.

No raczej, że rob jest niewinny, przecież katani go uniewinnił.

Dnia 09.07.2011 o 23:17, Shudo napisał:

Jutro biję samobója.

Skąd niby mamy mieć pewność?
>Nieprawdopodobne ale 5-ka miała świetny debiut.
Zgodzę się, o ile to on jest mafią, a nie Ty :)

Kalenos---> Och, jej, jaki zdziwiony... Nie wiedziałeś przypadkiem od samego początku, że win0 jest niewinny?


A więc jednak win0 okazał się być niewinny. Ech, ech. Pozostała dwójka. Shudo proponuje samobója, ale nie możemy mieć żadnej pewności, że jednak nie zagłosuje w ostatniej chwili dzięki czemu wygra. Kalenos, hmm, to dziwny przypadek, rob i Asthariel go raczej uniewinnili bardziej wierząc w winę Shuda, ale z kolei win0 wysuwał jego kandydaturę. Przyjrzę się bardziej postom tej dwójki, ale to już jutro, teraz chce mi się lulu :P

rob---> Mamy teraz 50% szans, trzeba się dobrze zastanowić, którego linczujemy. Decydująca rozgrywka :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Winy Wina byłem dzięki Waszym opinią strasznie pewny.
Zostało nas czworo i na chwilę obecną jestem pewny roli jednego z pozostałych tj. rob006 gdyż potwierdzony swoim zachowaniem katani podał jego prawdziwą funkcję więc mamy co do niego pewność.

Magi moim zdaniem od początku była niewinna.

Najgorsze że już w pierwszy dzień podejrzewałem Kalenos o niepewne zachowania. I niewiele brakowało żeby otrzymał mój głos.

Trudno będzie Wam uwierzyć że jestem niewinny ale rzeczywiście tak jest. Faktycznie olałem tą edycję. W pierwsze dni nauczony doświadczeniem siedziałem cicho, gdyż w edycjach gdzie szukałem winnych w pierwszych dniach i byłem aktywny w poszukiwaniu mafiozów ginąłem szybko. Więc w pierwszych dwóch dniach nie miałem zamiaru przemierzać przez setki postów

Zauważcie że tylko raz byłem mafiozą i wówczas byłem bardzo aktywny i wymyśliłem sobie bardzo dobrą postać fabularną którą każdy polubił. (edycja wyprawy po rzece Missisipi bodajże Letniaka w której wraz z Upiordliwym "wygraliśmy" formalnie. Tam była akurat podpowiedź MG graczom i to było niesprawiedliwe.)

Proponuję na jutro jedną ryzykowną dla miasta taktykę. Ja biję samosąd i gwarantuję że do godziny 22 nie oddam głosu. A Wy linczujecie Kalenos''a.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hmm, wpadł mi do głowy pewien pomysł. Faktycznie zlinczujmy Kalenosa, ale przygotujmy sobie posty ze zmianą na Shuda. Jeżeli Shudo się pojawi i jednak zagłosuje, to puścimy szybko posty ze zmianą na niego. Co prawda istnieje ryzyko, że nie zdążymy, ale chyba warto spróbować :) Co o tym myślisz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.07.2011 o 23:58, Shudo napisał:

Najgorsze że już w pierwszy dzień podejrzewałem Kalenos o niepewne zachowania.

Taaak? Kurcze, no popatrz, a nic o tym nie pisałeś. Mało tego, wręcz go wyratowałeś linczując Reznova.

Dnia 09.07.2011 o 23:58, Shudo napisał:

Proponuję na jutro jedną ryzykowną dla miasta taktykę. Ja biję samosąd i gwarantuję że
do godziny 22 nie oddam głosu. A Wy linczujecie Kalenos''a.

Chyba sobie kpisz...

@Magwisienka
Po moim trupie. To byłaby najbardziej lamerska przegrana miasta jaką mógłbym sobie wyobrazić... Jak ty jesteś w mafii, to naprawdę nieźle zagrałaś i wygrana ci się należy, z Kalenosem podobnie (choć jego grę trudno nazwać dobrą... :P), ale wygranej Shudo nigdy bym sobie nie wybaczył. ;]

lincz --> Shudo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Słuchajcie:
Po pierwsze: Nieważne kogo zlinczujemy, to wykorzystajmy plan Magi, żeby jak coś mieć przyszykowany lincz na Shudo.
Po drugie: Wiemy, że rob jest niewinny. Jeśli Shudo zrobi tak jak mówił to jego też można wykluczyć z bycia mafiozem, czyli zostaje ja i Magi.
Po trzecie: Ja znam swoją rolę, więc wiem kto jest mafiozem (Jest nim oczywiście Magi). Jednakże niestety nie mam żadnych dowodów na to, więc miasto przegrało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.07.2011 o 08:48, rob006 napisał:

/.../

Wiesz, ja bym jednak wolała wygrać niż tylko upewnić się, że nie wygra Shudo. Komon, wystarczy przypilnować go przez ostatnią minutę głosowania.

Kalenos---> Weź, już chociaż byś spróbował przekonać mnie jednak do linczowania Shuda :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.07.2011 o 11:23, Magwisienka napisał:

> /.../
Wiesz, ja bym jednak wolała wygrać niż tylko upewnić się, że nie wygra Shudo. Komon,
wystarczy przypilnować go przez ostatnią minutę głosowania.


Skrajną naiwnością jest wierzyć że Shudo jako mafia nie odda w ostatniej chwili głosu. Naiwnością jest też wierzyć, że jeśli zrobi to w ostatniej chwili (a nie jest to wcale trudne) zdążymy z reakcją.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.07.2011 o 12:47, rob006 napisał:

Skrajną naiwnością jest wierzyć że Shudo jako mafia nie odda w ostatniej chwili głosu.
Naiwnością jest też wierzyć, że jeśli zrobi to w ostatniej chwili (a nie jest to wcale
trudne) zdążymy z reakcją.

Czyli Shudo? Sam mój głos na Kalenosa nic nie zdziała, zatem:

+++++++++++++++

LICZ---> Shudo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Może jednak rob ma racje co do Shudo. Wcześniej napisałem, że Magi jest mafiozem pod warunkiem, że Shudo zrobi tak jak pisał. A skoro wszyscy głosują na Shudo to ja i tak nie mam dużo do gadania.

* * * *
Lincz ----> Shudo
* * * *

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No to mafia wygra jeśli tak postąpicie. Pomyślcie czy jako mafia olałbym tak edycję? Myślę że nie. Nie mam zamiaru Was przekonywać co do swojej niewinność gdyż jest to bezsensowne gdyż i tak nie wierzę że Was przekonam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja nie uważam, że jesteś w mafii. Jeśli naprawde jesteś mieszkańcem to wiesz, że Magi jest mafiozką, dlatego proponuje byśmy na nią zagłosowali, wtedy będziemy mieli szanse wygrać jako miasto. Co ty na to?

Jednakże może poprostu próbujesz się uratować...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.07.2011 o 21:07, Kalenos napisał:

Ja nie uważam, że jesteś w mafii. Jeśli naprawde jesteś mieszkańcem to wiesz, że Magi
jest mafiozką, dlatego proponuje byśmy na nią zagłosowali, wtedy będziemy mieli szanse
wygrać jako miasto. Co ty na to?


Bardziej na mafiose akurat Ty mi pasujesz, więc nie skorzystam z Twojej propozycji. Ja w dniu dzisiejszym biję samobója i mam tylko nadzieje że rob i magi skorzystają z opcji którą wczoraj zaproponowałem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A nie przyszło ci do głowy, że jakbym był mafiozem to bym się nie odzywał ? Wszyscy dziś zagłosowali na ciebie i umilkli, więc jakbym był mafiozem to raczej siedziałbym cicho i czekał aż padniesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.07.2011 o 21:37, Kalenos napisał:

A nie przyszło ci do głowy, że jakbym był mafiozem to bym się nie odzywał ? Wszyscy dziś
zagłosowali na ciebie i umilkli, więc jakbym był mafiozem to raczej siedziałbym cicho
i czekał aż padniesz.

A nie przyszło Ci do głowy, że tym sposobem dajesz idealną szanse Shudowi na wywinięcie się od linczu? Ty proponujesz mnie zupełnie z czapy, jeszcze brakuje żebyś mnie zlinczował i Shudo głosuje w ostatniej chwili i wygrywa. Ale jedno trzeba Ci przyznać, gdybyś byś w mafii to raczej byś się już nie wychylał aż do końca, tak więc rob miał rację co do Shuda. Posłuchaj bardziej doświadczonego gracza, skoro sam nie wyciągasz właściwych wniosków.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zaproponowałem Shudowi, żebyśmy na ciebie zagłosowali, on odmówił, bo uważa, że ja jestem w mafii. Myślę, że jakby Shudo był w mafii to, by raczej przyjął tą propozycję, ponieważ mógłby się wtedy uratować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się