Domek

Forumowa Mafia

60875 postów w tym temacie

Kto i dlaczego wpadł na pomysł zlinczowania Buscetty?;p

Nie wiem, nie słuchajcie mnie, schodzę, postaram się wejść jeszcze parę minut po 8 ale nic nie obiecuje, chyba, że ziomki z tp naprawią neta;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Moją uwagę wczoraj wieczorem zwrócił Wayzin. Tworzy teorię o mafii Buscetta - ka_le, ja się podpinam, Buscetta odpowiada i go przekonuje do zmiany głosu na mnie. Troszkę to nie wiem, za łatwe? Zobaczcie: "A wiesz, że mnie przekonałaś? Te anty-Magwisienkowe nastroje coś w sobie mają, bo i jej gra się zbyt kupy nie trzyma." Bardzo szybka zmiana frontu, jakby nie chciał się za bardzo wychylać ze swoimi typami, bo skoro wszyscy głosują na mnie, to i on to zrobi. Dodaje też, że chciałby ubić Garrinchę, zupełnie nie wiadomo skąd, oraz deklaruje chęć podążenia za Fiarotem, zrzucając na niego odpowiedzialność. To jest to, co nazywamy "prześlizgiwaniem się"? :) A zobaczmy swoją drogą, co na ten temat mówił Fiarot: "Debilizm z tym Garrinchą, uwalasz gościa nieaktywnego przed godziną zero! Mafiozo musi tu teraz być!".

Dalej do jednego worka z podobnym zachowaniem mogę wrzucić ka_le oraz Kalenosa. Może ich decyzja była podyktowana jakimś nieogarnięciem czy coś, ale chodzi mi o to, że nie uwierzyli w moje przyznanie się do bycia katanim. ka_le ciśnie po mnie od początku, można więc z pewną dozą niepewności założyć, że uparła się, że jestem mafią i dlatego mi nie zaufała, ale Kalenos? Może tylko gra pogubionego ("Kurcze no niewiem co zrobić..."), a tak naprawdę po prostu nie chciał mnie ratować. btw. Kalenos - tak się cieszyłeś, że masz tyle materiału do analizy po wczorajszym "czymś", jak Ci idzie analizowanie?

To takie pierwsze spostrzeżenia ode mnie. Cały czas jakąś niepewność wzbudza u mnie ka_le, ale pomyliłam się w przypadku Buscetty, więc nie będę się opierać na przeczuciu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Osoby nieobecne wczoraj wieczorem:
Garrincha
Zendemion
kindziukxxx
Tu ciężko się wypowiedzieć, wczoraj wieczorem dużo się działo i sporo ich ominęło...

Osoby bierne wczoraj wieczorem:
ka_le
Kalenos

Osoby ratujące wczoraj kataniego:
ja
Avalon

Rodzynek, których chciał ratować, ale nie mógł:
Wayzin

Pogrubione osoby to te bardziej podejrzane. I olejno:
1. Wayzin - ogólnie wszystko wydawałoby się być OK, ale zastanawiający jest fakt że od razu bez zastanowienia głosuje na Garrincha. W ten sposób jakby podejmuje decyzję kto ma ginąć zamiast kataniego, prosty sposób aby uniknąć przypadkowej śmierci partnera, albo nawet siebie.
2. Kalenos. Nic nie robi w przypadku gdy ujawnia się katani, potępia w ogóle jakiekolwiek działanie, i bardzo nerwowo reaguje gdy pojawia się zagrożenie dla jego osoby.
3. ka_le. Podobnie jak wyżej - nic nie robi, w zasadzie do samego końca mówi że ratowanie Magi to zły pomysł. W sumie można by to zrzucić na bark braku doświadczenia, ale nie zmienia to faktu że może być mało doświadczoną mafią. :]

Avalon całkiem rozsądnie wczoraj grał, dlatego mu odpuszczam (na razie :>). Magi wiadomo. Jeszcze przyjrzę się dokładniej nieobecnej trójcy, ale raczej ciężko będzie coś znaleźć...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie wiedziałem co zrobić, bo się bałem, że taka szybka zmiana linczu będzie miała bardzo złe skutki. Ale wiedziałem, ze trzeba Cię ratować choć nie byłem pewien czy na pewno jesteś katanim. Nie wiedziałem co robić. Gdy wszyscy nagle zaczęli zmieniać głosy na Buscette to podliczyłem szybko i wyszło mi, że Buscetta zginie, a skoro nie byłem pewien co do Twojej osoby to postanowiłem, że ani Ci nie pomoge ani Ci nie utrudnię, więc zostałem przy głosie na Zendemionie, który był ( i nadal troche jest) podejrzany. O to mój wczorajszy tok myślenia. ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 24.04.2012 o 17:19, rob006 napisał:

2. Kalenos. Nic nie robi w przypadku gdy ujawnia się katani, potępia w ogóle jakiekolwiek
działanie, i bardzo nerwowo reaguje gdy pojawia się zagrożenie dla jego osoby.

Co ty gadasz przecież jestem bardzo spokojny!!! Pfff!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.04.2012 o 16:02, Avalon67 napisał:

ka_le
Czemuś Ty się tak uczepiła tego kółka wzajemnej adoracji... I rozpisałaś ładnie wszystko,
chciałbym jednak wiedzieć coś na temat Twoich podejrzanych, jako, że umieściłaś w tych
trzech grupach wszystkich poza kindziukiem


Faktycznie, pominęłam:) Nieświadomie zresztą. Uczepiłam się tego kółka, bo Wy z kolei uczepiliście się i mnie i Buscetty (jak się okazało niewinnej). Ślepo lecicie za wyznaniem Magi nie mając nawet pewności czy to prawda. Wątpię, aby ktokolwiek na 10 minut przed 22 zadał sobie trud przeanalizowania jeszcze raz jej postów i wyczytania czegoś między wierszami, więc to była totalna wiara na słowo. Tego nie rozumiem. Ja nie zaufałam. Zgłupiałam totalnie szerze mówiąc! Widać wiele nauki przede mną... Tempo było niesamowite i samej akcji i Waszych oskarżeń. Być może to brak czasu nie pozwala mi na ogarnięcie wszystkiego, też się rzuciłam w tą FM jak szczerbaty na suchary mając dwójkę maluchów w domu. W każdym razie staram się jak mogę (chociaż momentami oznacza to bieganie od komputera do dzieci, takie życie:)) Będę pisać jeszcze za chwilę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

" No wiem, że było wiadomo, ale oskarżyłem go, jak jeszcze był i mi nie odpowiedział i
dla mnie on był bardziej podejrzany niż reszta."
i
"więc zostałem przy głosie na Zendemionie, który był ( i nadal troche jest) podejrzany."

Dzisiaj Ci już odpisałem, że Twój argument na mnie jest po prostu śmieszny = nie było na co odpowiadać. Sam widzisz, że nikt nie potraktował tego oskarżenia poważnie. Chyba, że jako poważny błąd.

To co piszecie o Ka_le i Wayzinie jest bardzo ciekawe. Może nawet odpuszczę sobie dzisiaj Kalenosa z Kindziukiem, kto wie.

Ka_le Tak na przyszłość - jak ktoś przyznaje się do bycia katanim, nikt nie zaprzecza i do tego jest małe prawdopodobieństwo, że kataniemu się zmarło ufanie na słowo to najlepsze wyjście ;].

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Po wczorajszym dniu i dzisiejszej rozmowie dochodzę do kilku rzeczy:
1. Avalon jest niewinny. Bardzo mocno poszukuje mafii, dużo się przyczepia, dzięki czemu można wiele wywnioskować.
2. Wayzin prawdopodobnie jest niewinny. Również mocno poszukuje mafii, wczoraj próbował ocalić Magi, nie znał dokładnie zasad. (Mafioz raczej dobrze by znał zasady)
3. Kindziuk prześlizguje się przez edycje razem z Zendemionem, Garrinchą (ale to CHYBA nie jego wina) i podobno mną. xD
4. Magi nie ma sensu dziś linczować. Dlaczego? Już wyjaśniłem.
5. Kale dziwnie uparcie trzyma przy Magi, trochę to podejrzane, ale wyjaśniła czemu i niewiadomo na kogo dziś zagłosuje.
6. Rob jest podejrzany dla mnie. Dlaczego ? Już wyjasniłem, niezbyt mu wierze, że był na forum, "ale się zagapił na inne rzeczy i nie wchodził na FM".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.04.2012 o 17:40, Kalenos napisał:

6. Rob jest podejrzany dla mnie. Dlaczego ? Już wyjasniłem, niezbyt mu wierze, że był
na forum, "ale się zagapił na inne rzeczy i nie wchodził na FM".

Tu akurat byłabym ostrożna. Może mam zbyt wygórowane zdanie, ale nie wydaje mi się, by rob był graczem, który uciekałby się do takich zagrań :) Zresztą też nic innego w jego zachowaniu nie budzi moich specjalnych podejrzeń, swoje typy na dziś już wymieniłam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.04.2012 o 17:40, Kalenos napisał:

3. Kindziuk prześlizguje się przez edycje razem z Zendemionem, Garrinchą (ale to CHYBA
nie jego wina) i podobno mną. xD

Bosz... Napisz posta z prawdziwą analizą wszystkich i dopiero mi mów, że ja się prześlizguję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.04.2012 o 16:55, Avalon67 napisał:

ka_le - drugiego dnia wyliczanie podejrzanych zaczyna w kontekście fabularek.
Wysuwa jako swoich podejrzanych: 1) Magi, bo kręci; 2) mnie (jako druga, już po kindziuku).
Co ważniejsze, objeżdża mnie za moje rzekome podejście do kwestji doświadczenia i oświadcza,
że ona na to uwagi zwracać nie będzie


Bo nie to jest dla mnie istotne. Założenia, że mordu Lewkoniu i Katjapestce dokonał albo ktoś doświadczony albo nowy są zupełnie bez sensu. Jak już pisałam to, że wiecie jak graliście w poprzednich edycjach nie oznacza, że zachowacie się tak samo w tej. I to, że kiedyś ktoś tam wybijał nowych po to aby uatrakcyjnić grę starym (sorki za określenie;)) może być jakimś tropem, chociaż nie musi. O to mi tylko chodziło w tej kwestii.

Dnia 24.04.2012 o 16:55, Avalon67 napisał:


Odczuwam z tej strony trochę użalania się na starszych graczy ("kółko wzajemnej adoracji"),
dodając do tego fragment tego postu ( http://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=59&pid=60084)
o motywach mordu na katjapestce odnoszę wrażenie, że na siłę tworzy się z doświadczonych
graczy tych co to chcą wkopać "nowych". Zwłaszcza, że tego co sam widziałem ludziom raczej
nie wydawało się, że tego mordu dokonał ktoś "kto się dopiero uczy"...


Jak wyżej. Nie staram się Wam nic wmówić. Chociaż prawdą jest że stanęliście za Magi murem nie mając pewności czy nie blefuje.

właśnie dlatego mam nadzieję usłyszeć jakieś konkretniejsze

Dnia 24.04.2012 o 16:55, Avalon67 napisał:

zarzuty odnośnie ludzi, a nie pozostawianie szerokiego spektrum podejrzanych i krążenie
w oczekiwaniu na okazję do ubicia kogoś w linczu.


Analizuję:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.04.2012 o 16:43, Magwisienka napisał:

Nie trać czasu, skup się na poszukiwaniu prawdziwej mafii :)


Posta pisałam w pracy między tym co miałam do zrobienia. Może i jesteś katanim, może nie. Ale to faktycznie nie ma dziś znaczenia. Ważne, żeby trafić w tego drugiego...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.04.2012 o 17:43, Zendemion napisał:

Bosz... Napisz posta z prawdziwą analizą wszystkich i dopiero mi mów, że ja się prześlizguję.

Znaczy źle się wysłowiłem. Piszesz tak, że nie masz żadnych powiązań z nikim, nie robisz żadnej kłótni, nie przyczepiasz się, ale może to znaczy że jesteś perfekcyjnym mieszkańcem, któremu nie da się nic zarzucić... Ech... muszę się jeszcze porządnie zastanowić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.04.2012 o 17:43, Magwisienka napisał:

> 6. Rob jest podejrzany dla mnie. Dlaczego ? Już wyjasniłem, niezbyt mu wierze, że
był
> na forum, "ale się zagapił na inne rzeczy i nie wchodził na FM".
Tu akurat byłabym ostrożna. Może mam zbyt wygórowane zdanie, ale nie wydaje mi się, by
rob był graczem, który uciekałby się do takich zagrań :) Zresztą też nic innego w jego
zachowaniu nie budzi moich specjalnych podejrzeń, swoje typy na dziś już wymieniłam.


Kurde, ludzie, może wpadłem trochę późno, ale ogarnąłem i zagłosowałem, o co kaman? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.04.2012 o 17:43, Magwisienka napisał:

Tu akurat byłabym ostrożna. Może mam zbyt wygórowane zdanie, ale nie wydaje mi się, by
rob był graczem, który uciekałby się do takich zagrań :) Zresztą też nic innego w jego
zachowaniu nie budzi moich specjalnych podejrzeń, swoje typy na dziś już wymieniłam.


Nie znam roba, dopiero uczę się grać w tą grę, ale dla mnie to wyglądało bardzo podejrzanie. No to jak nie rob i Zendemion to kto jest winny... Kogo ty podejrzewasz Magi ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przepraszam Was, ale będę dopiero między 20-21. Wtedy się się u stosunkuje do moich typów. Teraz nie mam czasu:( Tyle tylko, że jeśli naskrobiecie wiele postów, to nie będę w stanie odnieść się do wszystkich zarzutów:( Magi, Twoje przeczucia co do mojej osoby są mylne. Moje ręce nadają się do kręcenia różańca a nie zabijania:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 24.04.2012 o 16:02, Avalon67 napisał:

kindziuk - nie odpowiedział czy dobrze zrozumiałem.

mógłbyś dac linka do dokładnego pytania, bo nie jestem pewien o jakie chodzi, pamiętam ze było, ale cięzko będzie znaleźć w tym gaszczu postów :)
- jestem przy godz. 16

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się