Zaloguj się, aby obserwować  
Magok

World Of Tanks

13349 postów w tym temacie

Dnia 02.02.2013 o 00:13, EmperorKaligula napisał:

oczywiscie... caly magazynek z lornety w wieze super persha... 6/6 trafien i penetracji.
obrazenia zero... co za zasrane gowno... walac z golda pewno byloby to samo...

to się może wreszcie naucz przeciw niemu grać? Spaced armor w tej grze zaimplementowano jak zaimplementowano, ale akurat w super persie działa on zgodnie z przyjętą mechaniką, fair i bez oszustw - na modelu widać gdzie są te podwójne (lub potrójne) płyty pancerza i jest to informacja, że nie należy w to miejsce strzelać bo niemal na pewno nie będzie dmg, nawet srając złotem. Dziwne, że nie jęczysz na KV5 którego front odbijał wszystko niezależnie od użytego działa bez specjalnego powodu (ma 180 mm a pociski o pen powyżej 200 i tak zdawał się ignorować), czy IS3, który ma dodatkowe niewidzialne ekrany grubosci 30 mm osłaniające boki wozu plus magiczny punkt na styku pancerza przedniego i bocznego (uroczo odsłaniany gdy pod kątem wyjeżdża zza rogu budynku) który łyka wszystko za zero, również bez logicznego uzasadnienia. Strzelaj po prostu do tego persa w karabin maszynowy (tam nie ma dospawanych płyt), wizjery i siłownik na wieży lub te fragmenty wieży których pancerne ''skrzydełka'' nie osłaniają, to będzie wchodziło jak w masło, a nie wal w środek czołgu na pałę. Albo w ogóle go objedź, boki i tył ma miękkie jak masło, a manewrowość tygrysa królewskiego, skoro grałeś lornetą to nie powinno być specjalnie trudne.
Albo w ogóle poświęć 5 minut i obejrzyj video z oficjalnej gdzie mówią dokładnie to samo http://worldoftanks.com/news/1541-video-review-super-pershing/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.02.2013 o 10:41, dark_master napisał:

to się może wreszcie naucz przeciw niemu grać?


bla bla bla... jakos na zaden inny czolg i jego opancerzenie nie narzekam... dziwne nie ? wszystkie inne maja w miare normalne normalne zasady

Dnia 02.02.2013 o 10:41, dark_master napisał:

Dziwne, że nie jęczysz na KV5


bo ma ogromny wlaz na gorze i wielkiego grzybka z przodu...

Dnia 02.02.2013 o 10:41, dark_master napisał:

którego front odbijał wszystko


phi, brzuch super persa odbija 300mm... a raczej pochlania.

Dnia 02.02.2013 o 10:41, dark_master napisał:

Strzelaj po prostu do tego persa


strzelalem na ponad 500 metrow widza tylko wieze zza wydmy. dla mnie to jeden wielki bug a pociski znikaja po przebiciu dodatkowych plyt ''bo tak''.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pociski nie znikają po przebiciu dodatkowych płyt, po prostu po przebiciu pierwszej warstwy dostajesz komunikat, pocisk traci 10% albo 20% penetracji i przebija bądź odbija się od właściwego pancerza.

W brzuch persha wchodzi bez problemu z t34, a ono nie ma 300mm penetracji, learn to shot.


Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.02.2013 o 12:27, meryphillia napisał:

Na razie odczucia jakieś suabe.
Trzeba bezpośrednio trafić cel, by zadać jakiś dmg

Na wyższych tierach (o wiele) lepiej nie będzie
glhf :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.02.2013 o 00:13, Monti0512 napisał:

W brzuch persha wchodzi bez problemu z t34, a ono nie ma 300mm penetracji, learn to shot.


bla bla bla... wiem co widzialem i zawsze z komunikatem ''penetracja''.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nah ostatnia batarty kozak z tego co wszyscy chwalą.
Będę nia koksał makaki na pewno. ]:>

W brzuch persha wchodzi bez problemu z t34, a ono nie ma 300mm penetracji, learn to shot.

Z 50m może i wchodzi.
Z 200+ m już niekoniecznie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W ogóle pochłanianie obrażeń przez moduły w tej grze jest bardzo specyficzne, ale nie powiem że nieprzydatne. Chociaż jak jestem w sytuacji gdy przeciwpancerną 203 milimetrówkę pochłaniają gąsienice ELC AMX to tracę wiarę w twórców.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja to z IS8 z działa 262 penetracj w PZ38t trafiłem i (tym go nie pokonamy)ten pocisk(122mm)to swym pentem by ten czołg przewalił.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W tym właśnie tkwi problem : D Po uderzeniu takim pociskiem powinno zostać samo dymiące podwozie ale nie, niewiadoma siła łapie pocisk i cały plan w pizdu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.02.2013 o 08:46, Carter napisał:

Ja to z IS8 z działa 262 penetracj w PZ38t trafiłem i (tym go nie pokonamy)ten pocisk(122mm)to
swym pentem by ten czołg przewalił.

No niestety to jest największa bolączka gry. Penetracja jest absolutnie losowa.
Ja też raz grając IS walnąłem w bok (!) ze 122mm w zwiadowczego A20. Nie przebiło...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.02.2013 o 12:20, Darkstar181 napisał:

No niestety to jest największa bolączka gry. Penetracja jest absolutnie losowa.
Ja też raz grając IS walnąłem w bok (!) ze 122mm w zwiadowczego A20. Nie przebiło...

Mnie wczoraj uratowała ta losowość, odbiłem ELC strzał z Ferdinanda który za późno pojawił mi się za zakrętem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ech, czegoś takiego jeszcze nie miałem. Walka na chińskim t1, dwa fragi, nadal 100% życia, wyskakuje jakiś poszatkowany T1 strzela do mnie i "We lost all of our men", koniec walki. Miał dużo farta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.02.2013 o 13:19, Heimdallr napisał:

A powie mi ktoś, czy KV-5 został naprawiony, czy co? Ku mojemu zdziwieniu R2D2 nagle zaczął odbijać wszystkie wystrzelone pestki :/

Nie został. Trzeba trafić w środek wieżyczki. Trafienie w jej skraj powoduje przelecenie pocisku po jej obrzeżu = wg. tłumaczeń WG brak uszkodzenia ważnego modułu. Czytaj - jak 10 razy strzelisz w środek, 10 razy zabijasz dowódcę - w końcu ważny moduł ;)

Generalnie przy działach z przebijalnością > 200mm nie opłaca się strzelać w R2D2, tylko w główną wieżę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jestem zniesmaczony poziomem prezentowanym przez większość graczy WoT. Ostatnio miałem okazję grać dużo lekkim tankiem i po prostu nie idzie nic zrobić, mogę rozwalić wszystkie arty, zniszczyć 4-5 czołgi takich chucherkiem, a i tak będzie porażka, bo reszta to banda idiotów.

Aha i po części zaczynam rozumieć, dlaczego niektórzy jadą na chama na początku bitwy i głupio giną - lepsze to niż męczyć się rozwalić pół wrogiego teamu i potem być wkurzonym ze się i tak przegrało. Tak naprawdę grając takim czymś nie można wygrać bitwy w pojedynkę. Owszem czasem się zdarzy, ale mając przeciwko sobie średnio ogarniętą drużynę i bandę naabów u siebie jest się skazanym na porażkę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Właściwie to jest pół na pół z mojego doświadczenia, czasem się wygra czasem przegra. Zresztą nawet jak ładnie grasz to można coś expa dostać - może się zdarzyć że nawet więcej niż większość drużyny zwycięskiej. Miałem się pochwalić że dzisiaj grając B1 nie musialem nic robić, tylko stać i ładnie wyglądać a wygrają za mnie, kiedy to zupełnie przypadkowo włączyłem walkę na Churchillu i byłem swiadkiem takiej scenki:

Był sobie T-28 i był sobie AMX 40. T-28 najwidoczniej się zamyślił i zamiast ominąć zawalidrogę wjechał mu w tyłek tracąc ~2%HP. Wszystko potoczyłoby się normalnie, gdyby nie to że kierowca radzieckiego czołgu postanowił wziąść "odwet". Strzelił w jego kuper. AMX 40 oddał. Znowu to samo. Potem postali moment - nie strzelając. Myślę sobie - rozejm. T-28 już odjeżdżał (na zdjęciu widzicie moment kiedy już sobie jedzie dalej) kiedy zdradziecki francuz wystrzelił mu pocisk w "plecy". Viva La France! Aż byłem zaskoczony że w walce 1vs1 tych czołgów taki może być wynik :D

20130203140912

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować