Zaloguj się, aby obserwować  
Magok

World Of Tanks

13349 postów w tym temacie

Leo tak jak francuzy cierpią na jedną przypadłość - pełne obrażenia od arty w 90% przypadków.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.05.2013 o 19:12, Heimdallr napisał:

Jak dla mnie to pewnego rodzaju inwestycja. Co inwestują? Czas i free exp. Może teraz
nie grają tym najlepiej, ale widzą w tych maszynkach potencjał i kiedyś będą nimi łoić
innych. Oni po prostu muszą się nauczyć specyficznego stylu gry tymi tankami.

Tak, jak pisałem - już teraz można zobaczyć dobre wyniki na nich - później będzie jeszcze
lepiej.

Jeśli są tak mocne, to bez wątpienia niedługo je znerfią.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Oczywiście że "inwestycja", bowiem 100% ich posiadaczy gra głównie tylko po to by wygrać złoto i ewentualne prem tanki w konkursie.
Po konkursie ich liczba na randomie drastycznie spadnie, bo średnio się nadają do gry pośród makaków.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jakby ktos sie zastanawial- pomiedzy pierwsza wieza a druga w Jumbo nie widze roznicy. Dalej odbija jak szalona (choc chyba czesciej wchodzi kv-1s i TD) a ma szybsze dzialo... wiec wybor padl na druga wieze i dzialo ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.05.2013 o 21:40, Budo napisał:


Trochę naokoło tematu, ale chyba warto wrzucić. Wirtualne panoramy w świetnej jakości
wielu czołgów z muzeum broni pancernej, w tym kilku ulubieńców z gry. Można obejrzeć
wnętrza także :)

http://wirtualne.muzeumbronipancernej.pl/


szkoda, że nie da się wejść do IS-3, chciałbym zobaczyć jak wygląda ta naleśnikowa wieża w środku. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.05.2013 o 16:01, Paoro napisał:

Takie pytanie ciężko gra się chińskimi lekkimi na wyższych tierach to jest 7-8?


zartujesz ? z taka mobilnoscia i takimi dzialami ciezko ? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.05.2013 o 00:26, meryphillia napisał:

Najśmieszniejsza jeszcze była małpa w T49 pisząca po swoim lemmingowym zgonie "noob team"...

To jest zadziwiające jak bardzo ludzie nie potrafią użyć potencjału tego czołgu który jest stworzony do robienia wysokich wyników.

20130506081507

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze doszedłem do jednego wniosku po tym weekendzie gry... ludzie kompletnie nie umieją grać na nowej potyczce w Prochorowce... Miałem może z 5 takich meczy i każdy przegrany, albo barany walą na wysepkę w rogu a potem próbują zdobyć wzgórze albo jadą środkiem tylko oczywiście nie wychylą się aby przerwać cap. No i praktycznie w każdym wypadku droga i całe tyły są zostawione samemu sobie bo po co bronić się przed oflankowaniem. Chyba ponownie wyłączę potyczkę w opcjach gry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Że w ogóle w to grałeś...

Ja wyłączyłem przy pierwszej okazji i niezmiernie irytuje mnie gdy ktoś nie wyłączy tych gównianych trybów jak gram w plutonie.
Jedyny wyjątek, gdy włączam oba tryby ma miejsce gdy trwa "Hunt Us Down".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.05.2013 o 08:16, Tomoya-kun napisał:

> Najśmieszniejsza jeszcze była małpa w T49 pisząca po swoim lemmingowym zgonie "noob
team"...
To jest zadziwiające jak bardzo ludzie nie potrafią użyć potencjału tego czołgu który
jest stworzony do robienia wysokich wyników.

Z całym szacunkiem ale gdzie ty tu widzisz wysoki wynik - kredyty ? masz bonus 50%z premiki i eventu 80%, a 890 expa dupy nie urywa to jest średni wyik jak na zwyciestwo.
Poprostu przyzwoita bitwa - wysokie wyniki to exp powyżej 1200 - liczony bez premiki.

ALe graty za udaną walkę :) i zasługę jaką wykonałeś dla teamu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.05.2013 o 09:52, scott napisał:

Z całym szacunkiem ale gdzie ty tu widzisz wysoki wynik - kredyty ? masz bonus 50%z premiki
i eventu 80%, a 890 expa dupy nie urywa to jest średni wyik jak na zwyciestwo.
Poprostu przyzwoita bitwa - wysokie wyniki to exp powyżej 1200 - liczony bez premiki.

Niestety mam ten problem że niezależnie od starań mam problem z przeskoczeniem progu 1k expa bez prem na V tierze. Zawsze jak już jestem blisko po prostu kończą się przeciwnicy XD Dopiero na maszynach od VI tieru da się zrobić wynik powyżej 1200 :)

Dnia 06.05.2013 o 09:52, scott napisał:

ALe graty za udaną walkę :) i zasługę jaką wykonałeś dla teamu.

Ależ dziękuję, ostatnio jestem w bitwach dość cięty na arte przez co nie mają oni ze mną łatwego życia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 06.05.2013 o 11:35, Tomoya-kun napisał:

Niestety mam ten problem że niezależnie od starań mam problem z przeskoczeniem progu
1k expa bez prem na V tierze. Zawsze jak już jestem blisko po prostu kończą się przeciwnicy
XD Dopiero na maszynach od VI tieru da się zrobić wynik powyżej 1200 :)

No bo tu to świetnie sprawdza się PZIV i M4 z haubicą i niestety prem ammo i wtedy wyniki 1000+ są czesto
Na KW-1 też można uklepać tyle

Dnia 06.05.2013 o 11:35, Tomoya-kun napisał:

> ALe graty za udaną walkę :) i zasługę jaką wykonałeś dla teamu.
Ależ dziękuję, ostatnio jestem w bitwach dość cięty na arte przez co nie mają oni ze
mną łatwego życia.

Z artą teraz jest tak, że sporo ludzi stara się gindować ją przed 0.8.6 bo będą zmiany, czy jest sens ?
DLa mnie nie bo ten exp co teraz jest do wbicia będzie rozłożony na poszczególne tiery czyli jedn .ujjj :)
No ale inny uważają inaczej.
Jężeli chodzi natomiast o t49 to mnie osobiście lepiej się gra Wolverinem z tego samego pozniomu.
Co do samych 5 tek to jest to mój ulbiony tier :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ma ktoś może Asa Pancernego na M6? Dobiłem do 1.6k i wciąż odznaczenie pierwszego stopnia. Do ilu trzeba dotrwać by uzyskaż to jakże honorowe odznaczenie. Jest to jeden z niewielu czołgów (tch bardziej ogranych) na którym nie mam Asa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.05.2013 o 12:08, scott napisał:

No bo tu to świetnie sprawdza się PZIV i M4 z haubicą i niestety prem ammo i wtedy wyniki
1000+ są czesto
Na KW-1 też można uklepać tyle

Na KV1 to faktycznie bo teraz nawet zauważyłem że na nim mam największy wynik 1750. Z czym że po prostu go nie lubię i wyciągam go w zasadzie tylko na eventy gdzie można nim zarobić. A co do 1 pomysłu to niestety mam zasadę nie jeżdżenia na złotym ammo w ilości większej niż te 5 pocisków na awaryjne sytuacje. Tylko że gram na tyle rzadko na V tierze że tu nie opłaca mi się maksować wyników, te maszyny są już bardziej do zarabiania.

Dnia 06.05.2013 o 12:08, scott napisał:

Z artą teraz jest tak, że sporo ludzi stara się gindować ją przed 0.8.6 bo będą zmiany,
czy jest sens ?
DLa mnie nie bo ten exp co teraz jest do wbicia będzie rozłożony na poszczególne tiery
czyli jedn .ujjj :)

Teraz w zasadzie nie ma, dużo osób liczy że po patchu nagle dostaną wysokotierową artę po zmianach w drzewku przez co awansują kilka tierów.

Dnia 06.05.2013 o 12:08, scott napisał:

Jężeli chodzi natomiast o t49 to mnie osobiście lepiej się gra Wolverinem z tego samego
pozniomu.

Tu się nie wypowiem bo na M10 grałem tylko na kącie znajomego, ale bardzo przypominał mi takie mniej ruchliwe T25/2. Sam za bardzo przywykłem do malutkiego T49.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.05.2013 o 12:08, scott napisał:

No bo tu to świetnie sprawdza się PZIV i M4 z haubicą i niestety prem ammo i wtedy wyniki
1000+ są czesto
Na KW-1 też można uklepać tyle


Oj, tu się nie zgodzę. Na M4 przestałem używać golda i wyniki nie są gorsze, a radość z gry znacznie wzrosła (to kombinowanie w walce z KW ^^).

Dnia 06.05.2013 o 12:08, scott napisał:

Z artą teraz jest tak, że sporo ludzi stara się gindować ją przed 0.8.6 bo będą zmiany,
czy jest sens ?
DLa mnie nie bo ten exp co teraz jest do wbicia będzie rozłożony na poszczególne tiery
czyli jedn .ujjj :)
No ale inny uważają inaczej.


Wygląda na to, że mechanika gry artą się nie zmieni, ale dostanie sporego nerfa (przykładowo GWP w jednej z sesji supertestu strzelało co 31s, obecnie co 20s). Być może jedyną korzyścią będzie zwiększona cena sprzedaży.

===> Tomoya-kun
Zapodział mi się screen, który przedstawiał KW z wynikiem (bez premki) 1500 expa. Po prostu trzeba mieć szczęście i umieć je wykorzystać ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

What the fak is this? Istnieje pojazd o nazwie, co następuje: "Czołg średni Matilda Black Prince" Black Prince oznacza "Czarny Książę". Skoro Matilda jest rodzaju żeńskiego, to dlaczego nie nazwali jej na przykład Czarna Księżniczka? Ładniej by to brzmiało: Black Princess. Coś widzę że Brytyjczycy na płciach się nie znają. XD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.05.2013 o 16:34, Pierogi_z_Cukrem napisał:

What the fak is this? Istnieje pojazd o nazwie, co następuje: "Czołg średni Matilda Black
Prince
" Black Prince oznacza "Czarny Książę". Skoro Matilda jest rodzaju żeńskiego,
to dlaczego nie nazwali jej na przykład Czarna Księżniczka? Ładniej by to brzmiało: Black
Princess
. Coś widzę że Brytyjczycy na płciach się nie znają. XD

A takiego posła kojarzys Jan Maria Rokita niby facet a ma żeńskie nazwisko
co nie zmienia faktu ,że Księżna ładnie by brzmiało

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować