Zaloguj się, aby obserwować  
Magok

World Of Tanks

13349 postów w tym temacie

Dnia 22.10.2014 o 15:50, Barnette napisał:

Ile to warte na kredyty? xD


700 000 kredytów, normalnie za 3500 golda kupić.

@NintendoPassion, jasne że będe grał, jak na 6 tier, 1400 dmg, 171 penetracji i nawet przyzwoity pancerz bedzie dało się coś nim ugrać. Może nie nałogowo ale cos tam sie nim pogra.

To już 4 prem tak który będę miał, i to 3 za którego nie płaciłem goldem :D Mam Shermana specjalnego za bete, T34 za zmiane w drzewku technologicznym USA i TOG''a za misje. Jedyne co kupiłem to Pz IV Schlaumturm, ale była promocja kiedyś że za 50% go kupiłem :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kolejna noc z botami i makakami... :/

Byłoby więcej, ale oczywiście makak u nich z topki musiał przeca dostać bonus od SerBa i nietrafiłem, a splash zabrał tylko tyle że 1% mu został.

20141023013134

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.10.2014 o 20:20, meryphillia napisał:

Przyzwoity pancerz, to gdzie na TOGu jest?

Chyba na jakimś specjalnym modelu od SerB''a w podzięce za płacenie za golda co miesiąc...


Na papierze wieza ma nawet sporo ale po testach polowych wychodzi ze juz lepiej artleria jest opancerzona :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Skończyłem misję i mam tego TOGa. A teraz zastanawiam się czy go zatrzymać , czy sprzadać to dziwadło. Czy na tym czołgu da się zarabiać? Oczywiście grając nim, bo strzelając do niego zarabia się całkiem fajnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hmm, serwer EU coś siadł, czy to tylko u mnie coś z netem?
Ogółem moja sieć miała jakieś problemy których się już wyzbyła i wszystko chodzi ładnie, poza czołgami ofc, do których nie idzie się zalogować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja przed chwilą dwa razy za 0 w T34, a pózniej trzy razy E5 przebić nie mogłem.
Strzelając z WTF Pz.IV...

Poza tym wiekszość pocisków gdzieś po krawędzi sobie lata cały dzień, a na dodatek znowu na pięć dni mi mordę zamkneli. ;(
Trzeba będzie wrócić do fabryczek chyba...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.10.2014 o 19:43, UnionPacific napisał:

Godzina.


Ile bym dał żeby też mi tak to wchodziło ... . Dzisiaj przed pracą chciałem szybko wbić to skończyło się na 1 zwycięstwie na 12 gier, 8 w plecy na lefhu (tak się spada z 63 na 49% wr :P). Przykład- prowadzimy 13:8, nasi są w capie, ale wszyscy radośnie wyjeżdzają i skupiają się w jednym miejscu żeby wrogi t-29 mógł ich niszczyć jeden po drugim kiedy VK ich zajeżdza. Jak tacy kretyni są w stanie samodzielnie i normalnie funkcjonować na co dzień jest dla mnie zagadką.

I bez żadnego eventa x5 gra się ciężko ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.10.2014 o 15:55, meryphillia napisał:

Może jakiś banik na IP... :D
Działa normalnie, nawet lagów nie ma, choć zwierzątka nadal sa w ilościach hurtowych.


Coś moja gra niezbyt się lubiła z EU1(na który usiłowała logować się z automatu), na EU2 wszystko działa jak powinno.
Btw, wrzuciłbyś jakieś porady do prowadzenia KT.;p Jestem nieco lepszym pomidorem jak niektórzy(mam całe ~850dpb, ale za to widzę że kiedyś i 2,6k nastukałem, na pierwszym 8.8 ofc), ale coś za często mi się ginie.:/
Tym się gra tak samo jak pierwszym Tygryskiem, gdzie lepiej trzymać się dalszych linii? Pancerz niby pod kątem, ale dziury się w nim ładne robią.xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.10.2014 o 23:51, Nephren-Ka napisał:

ciach


Jak schowasz dolną płytę i masz topową wieżę to możesz coś próbować poodbijać sidescrapem (wieże też odwróć pod kątem jeśli nie strzelasz!). Ale to jak jesteś topowym tierem. Jak nie, to lepiej trzymaj się trochę z tyłu. Działo jest naprawdę dobre, niezła penetracja i strzela szybko a przy tym jest całkiem celne.

I obowiązkowo automatyczna gaśnica. Pieroństwo pali się jak stodoła potraktowana napalmem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

KT grasz tylko z drugiej lini jesli rzuci na X.
Tak to starasz się być z przodu raczej, bo wbrew pozorom skątowany Kociak sporo odbija, nawet inne ósemki.
Jeśli rzuci na topkę i nie ma zbyt wiele mocno walących clickerów z kosmosu, to ciśniesz ile fabryka dała by siać terror właśnie przednim pancerzem (wiekszość makaków na VII ma problem z KT nawet srając złotem niczym Lannister, a już tym bardziej gdy zwierz jest zestresowany bo coś na niego śmie jechać).

Automatyczną gaśnice można olać.
To nie Tygrys który co bitwę potrafi się palić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Post pod postem ale edycja wygasła.

Jeżdżę sobie ostatnio Centkiem 7/1 i się zastanawiam... co się do diabła stało że wszędzie pełno Pershingów i Pattonów?

meryphilia

To chyba jeżdżę innym KT bo mój to palić lubi się bardzo często. Jedyny czołg na którym te automatyczną gaśnicę wożę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.10.2014 o 00:25, Reffan napisał:

Post pod postem ale edycja wygasła.

Jeżdżę sobie ostatnio Centkiem 7/1 i się zastanawiam... co się do diabła stało że wszędzie
pełno Pershingów i Pattonów?


Top of the line? Jest zniżka na te linię...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować