Zaloguj się, aby obserwować  
Magok

World Of Tanks

13349 postów w tym temacie

Dnia 07.04.2012 o 20:09, PsyhoSpider napisał:


Niektóre rzeczy są zależne, aby zmienić działo należy najpierw zmienić wieżę, ale aby
to zrobić należy najpierw zmienić gąsienice aby zwiększyć nośność. Oczywiście nie zawsze,
ale zazwyczaj każda zmiana jest korzystna. Dopiero na wyższych tierach robi się dylemat
czy wydawać kilkadziesiąt tysięcy na exp-a na silnik czy radio czy lepiej sobie odpuścić
i iść na kolejny tier.



Taa.... gram i gram i mam slabe wyniki.
Czolgi nieprzyjaciela szybko sie przemieszczaja i maja niesamowicie szybkie dziala.
Ja mam T-26 z najlepsza lufą, gasienicami, radiem, silnikiem, ale brakuje mi pieniazkow na wieze.
W dodatku rozdupcylem jeden czolg z mojej druzyny, bo debile wjechali na siebie, a za nimi wyjechaly 3 czolgi nieprzyjaciela..... no i walnalem z dziala i kaput -1 pkt.

Tak czy siak, gra wciagajaca, tylko polowa uczestnikow zamiast grac, stoi i czeka chyba az slonce zajdzie :)))

Nerwy mnie biora i zaczynam popelniac bledy.
Wlasnie podjechal pod moj czolg nieprzyjaciel i zalatwil mnie od tylu.
Nikt mnie nie wspieral !!!

Mam pytanko....
Czy mozna sprzedac nie uzywane lufy, silniki, itd ?
Bo, zeby kupic najlepsza i jej uzyc, trzeba przejsc przez te slabsze, ktore tez trzeba kupic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.04.2012 o 23:23, Misquamaqus napisał:

Mam pytanko....
Czy mozna sprzedac nie uzywane lufy, silniki, itd ?
Bo, zeby kupic najlepsza i jej uzyc, trzeba przejsc przez te slabsze, ktore tez trzeba
kupic.


można! :)
sam niedawno sobie o tym przypomniałem, dzięki czemu wskoczyło mi do portfela dodatkowe 1,5 mln kredytów (co niesamowicie mnie uradowało)... :D

a gdzie? w magazynie - zakładka moduły. wybierasz, czy chcesz widzieć moduły kompatybilne z czołgami obecnymi w Twoim garażu, czy też niekompatybilne, klikasz na moduł i możesz go spokojnie sprzedać :) (podobnie można zrobić z niepotrzebną amunicją ;))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Victory!
Battle: Murovanka 8 kwietnia 2012 05:42:56
Vehicle: T34
Experience received: 6,399 (x3 for the first victory each day)
Credits received: 114,450
Battle Achievements: Boelter''s Medal, Sniper, Top Gun

Szkoda że nie przeżyłem, byłoby nieco więcej expa i kasiory. :3

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.04.2012 o 05:58, meryphillia napisał:

Szkoda że nie przeżyłem, byłoby nieco więcej expa i kasiory. :3


Ja ostatnio na moim T34 miałem przegraną bitwę na 94k sianka :P Heh:)
Od czasu gdy mam ten czołg przestałem mieć jakiekolwiek problemy z kasą, chce nowy moduł? Pyk kilka bitew i "tadam";)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

OK.
Doszedlem do tego wczoraj w nocy, a wlasciwie dzis na ranem.
Cala noc gralem i jestem kompletnie niewyspany.
Nawet czolgi mi sie snily :))))

Dzieki za podpowiedz... moze sie przydac innym nowym graczom.

BTW... zmienilem czolgi z niemieckich (poczatkowo) na ruskie i w koncu na amerykanckie i tak zostawiam.

Aha... dodam, ze gram na WIN 8 64 BIT i wszystko smiga az milo :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To jest tzw. FREE EXP

Ten exp można wykorzystać na każdym czołgu w przeciwieństwie do zwykłego expa zbieranego na czołgu jest równy chyba 5% expa zdobytego za bitwę idzie na FREE EXP

Ja z resztą posiadam go ponad 210 tysięcy
Wkurzam się na tą grę ale rzadko używam free expa a większość czołgów mam elitę

Jest to przydatny exp niekiedy jak go uzbierasz pozwoli ominąć wkurzające czołgi ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.04.2012 o 11:41, Misquamaqus napisał:

Czy da sie cos zrobic z doswiadczeniem okreslonym żółtą strzalka ?


To jest zdaje się ''wolne doświadczenie'', które można poświęcić na odkrycie modułu w dowolnym pojeździe(o ile oczywiście mamy jego odpowiednią ilość) czy też samego pojazdu(na który doświadczenie zbieramy).

Dnia 08.04.2012 o 11:41, Misquamaqus napisał:

I co jest z tym treningiem, zaznaczonym czerwona strzalka.


Hmm, nigdy nie grałem treningu, ale myślę, że jak klikniesz, żeby go kontynuować to przejdziesz jeszcze te 6 misji i dostaniesz za to jakieś kredyty/expa.:>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.04.2012 o 12:33, Wilkv napisał:

Jak ja nienawidzę band idiotów grających w WoT''a przy wszelkiego rodzaju eventach...

Tia nie ma to jak musieć jechać niszczycielem do przodu bo wszystkie średnie i lekkie czołgi są pokitrane po krzakach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie ma to jak E-100 ze 150, bojąca się Tygrysa (H)... Sam na sam, w odległości 50m od siebie, jako ostatnie czołgi w bitwie. Tygrys 100hp, E-100 100%.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Victory!
Battle: Abbey 8 kwietnia 2012 12:50:40
Vehicle: T110E5
Experience received: 1,704
Credits received: 73,774
Battle Achievements: Mastery Badge: I Class

Polecam.
Szczególnie jak zrobi się z nich trzyosobowego wolfpacka.
Wiele ludzi jeszcze nie wie jak z nimi walczyć, więc wyniki można kręcić takie jak powyższy, nonstop. ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.04.2012 o 13:00, Wilkv napisał:

Nie ma to jak E-100 ze 150, bojąca się Tygrysa (H)... Sam na sam, w odległości 50m od
siebie, jako ostatnie czołgi w bitwie. Tygrys 100hp, E-100 100%.

No cóż... ja teraz niestety iągle zbieram expa na nowego SPG bo M37 jest tragiczny. Kiepski pancerz i manewrowosć + tragiczna celność i łądowanie. No ale jak chcialem się bawić w amerykańską artlerie to muszę ścierpieć.... Jeszcze 5k expa i będę miał tiera IV.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.04.2012 o 13:08, meryphillia napisał:

Polecam.


no jak zdobędę odpowiednią ilość expa, to z chęcią spróbuję ;) aczkolwiek czeka mnie jeszcze sporo pracy w tym kierunku.. a póki co mogę się pochwalić takimi oto wynikami wprost z rosyjskiego & niemieckiego drzewka :)
na czysto wychodzi się na tym też całkiem nieźle ;) (lowe poza kategorią, bo premium, ale reszta? przyzwoite money makery ;))


20120408150449

20120408150517

20120408150532

20120408150547

20120408150605

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mis jeszcze taka podpowiedź, jak cię zniszczą w bitwie to nie musisz czekać do końca, możesz wyjść i zacząć nową bitwę a złoto i doświadczenie za poprzednią i tak dostaniesz. Ja czasem zdążę rozegrać 3 bitwy zanim pierwsza się skończy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 08.04.2012 o 15:12, Nufiko napisał:

Mis jeszcze taka podpowiedź, jak cię zniszczą w bitwie to nie musisz czekać do końca,
możesz wyjść i zacząć nową bitwę a złoto i doświadczenie za poprzednią i tak dostaniesz.
Ja czasem zdążę rozegrać 3 bitwy zanim pierwsza się skończy.



Taaa.... zauwzylem, ze nawet jak wyjde z gry po zabicu, to pozniej, gdy wchodze do gry, mam informacje czy wygralismy czy nie.

Poza tym, mam juz dosc ciaglych zgonow.
To niesprawiedliwe, ze ja mam czolg z 3 poziomem, a na mnie wyskakuja dwa czolgi z poziomem 4 i 5.
Dwa szczaly i jestem pozamiatany.

Od paru godzin zebralem ledwo 1000 expo i kupilem silnik za 850 exp.
I co ? dalej czolg jezdzi jak zolw i mnie leja, a na stepny czolg klasy jest po 3500 exp.
Do jutra mi to zajmie :))))

Ide pykac :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.04.2012 o 15:03, Tomoya-kun napisał:

No cóż... ja teraz niestety iągle zbieram expa na nowego SPG bo M37 jest tragiczny. Kiepski
pancerz i manewrowosć + tragiczna celność i łądowanie. No ale jak chcialem się bawić
w amerykańską artlerie to muszę ścierpieć.... Jeszcze 5k expa i będę miał tiera IV.


Każda arta ma kiepski pancerz bo to jest artyleria a nie czołg ciężki. Manewrowość to samo, to jest artyleria co ma być schowana za krzakiem a nie robić za czołg średni czy zwiadowce. Ładowanie będzie coraz gorsze bo większe armaty będą, dużo dłużej się ładują. A celność to i tak loteria, przynajmniej dla mnie. Ostatnio coś nie mogę nawet jednym pociskiem trafić jak gram GP Panther. Jedyne co się będzie polepszać to obrażenia i penetracja (chociaż ona nie jest aż tak ważna).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.04.2012 o 15:28, Kerigun napisał:

/cut

Tylko że art jeszcze musi mie dobry zasięg, a to to go nie ma. Przy dobrych wiatrach to max 1/3 mapy co w połączeniu z kiepską celnoscią tworzy naprawdę słabe połączenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.04.2012 o 15:31, Tomoya-kun napisał:

Tylko że art jeszcze musi mie dobry zasięg, a to to go nie ma. Przy dobrych wiatrach
to max 1/3 mapy co w połączeniu z kiepską celnoscią tworzy naprawdę słabe połączenie.


No od 5 Tieru (na 90%) będziesz miał zasięg na całą mapę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować