Zaloguj się, aby obserwować  
Magok

World Of Tanks

13349 postów w tym temacie

Pierwsza połowa marca.
Podobno, bo w rzeczywistości to nikt tego nie wiem, jak mniemam łącznie z twórcami gry. ;)


Jakby co dzisiaj wieczorem się pojawię na paręnaście godzinek, więc jakby ktoś miał ochotę pośmigać w plutonie, to się zgłaszać. ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.02.2011 o 16:06, meryphillia napisał:

Pierwsza połowa marca.
Podobno, bo w rzeczywistości to nikt tego nie wiem, jak mniemam łącznie z twórcami gry.
;)


Jakby co dzisiaj wieczorem się pojawię na paręnaście godzinek, więc jakby ktoś miał ochotę
pośmigać w plutonie, to się zgłaszać. ;]


Ostatecznie to nawet oni nie wiedzą :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.02.2011 o 15:43, Kolumbiadek napisał:

Pff :P
Ilu Was w klanie? 300? :)


Nawet 200 nie ma ;) Jak każdy będzie musiał sam dołączyć do klanu na stronie WoT to się okaże ilu aktywnych :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

I będziecie zmuszeni utworzyć 2nd Polish Armored Division. Bo w końcu limit to 100 członków, w tym lider.

No a patch 6.3.7 ma być 14-17 lutego :] W końcu T-54 będzie większe, a Pantera II mniejsza...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.02.2011 o 16:58, Wilkv napisał:

I będziecie zmuszeni utworzyć 2nd Polish Armored Division. Bo w końcu limit to 100 członków,
w tym lider.

No a patch 6.3.7 ma być 14-17 lutego :] W końcu T-54 będzie większe, a Pantera II mniejsza...


Nie, będą Bataliony, prawdopodobnie 1PAD1 itd.

Skąd info? Źródło podajemy zawsze.

Na RU wprowadzili w poniedziałek a w czwartek startują tam Wojny Klanów (co nieoficjalnie pewnie wiąże się z zamknięciem serwera testowego).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.02.2011 o 17:06, ts04 napisał:

Nie, będą Bataliony, prawdopodobnie 1PAD1 itd.

Mniejsza z nazwą, wiesz i tak o co chodzi.

Dnia 08.02.2011 o 17:06, ts04 napisał:

Skąd info? Źródło podajemy zawsze.

Stąd, skąd zawsze. Od Overlorda.
http://forum.worldoftanks.eu/index.php?/topic/26557-beta-v063x-update/page__pid__397878#entry397878

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Co może być przyczyną przydzielania mnie do bitew, w których nie mam żadnych szans? Od zmiany czołgu jestem przydzielany do bitew z o wiele silniejszymi czołgami. Trochę odrzuca mnie to od tej gry, spodobała mi się, ale nie mam żadnych szans w starciach z takimi pojazdami.

Jeszcze jedno pytanko - co oznaczają takie tabliczki z numerami przy nickach niektórych graczy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wyższy tier pojazdu = lepsze walki.

Często trafia się tak, że możesz jeszcze powalczyć z tymi na swoim poziomie, czasami trafia się jeszcze pełno słabszych. Najbardziej prawdopodobne jednak jest to, że tak jak 90% graczy masz pecha przy matchmakingu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.02.2011 o 20:18, RamiroPL napisał:

Jeszcze jedno pytanko - co oznaczają takie tabliczki z numerami przy nickach niektórych
graczy?

Premade.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Premade?

Ramiro -> to są plutony, dwu-trzy osobowe drużyny, zakładane jeśli masz konto premium.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.02.2011 o 20:18, RamiroPL napisał:

Jeszcze jedno pytanko - co oznaczają takie tabliczki z numerami przy nickach niektórych
graczy?


Ja dodam od siebie, że jedyny słuszny sposób walki, gdy dojdziesz już do American T-34 / Maus / Jagdtiger / Is-7 / Object 704

Granie tego rodzaju pojazdami bez zgranego plutonu, to istna mordęga.
;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.02.2011 o 01:19, meryphillia napisał:

Granie tego rodzaju pojazdami bez zgranego plutonu, to istna mordęga.
;]

Chyba, że trafisz na porządną drużynę, z którą się dogadasz i ustalicie jakąś taktykę. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.02.2011 o 17:57, meryphillia napisał:

W randomach?
Nie możliwe.
Tym bardziej, gdy HT gra sporo osób, które nie powinny ich w ogóle zdobyć...

No to trzeba liczyć na to, że w drużynie przeciwnej więcej będzie idiotów, niż w Twojej. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak, jak na przykład w tej ;) Miałem szczerą ochotę wyjść na samym starcie bitwy, patrząc na balans. Jednak bitwę o dziwo wygraliśmy, bodajże 15:9. Nawet przeżyłem, mimo że jak nigdy w T34, po pierwszym strzale straciłem ammo racka :P

20110211181810

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.02.2011 o 18:19, Wilkv napisał:

Tak, jak na przykład w tej ;) Miałem szczerą ochotę wyjść na samym starcie bitwy, patrząc
na balans. Jednak bitwę o dziwo wygraliśmy, bodajże 15:9. Nawet przeżyłem, mimo że jak
nigdy w T34, po pierwszym strzale straciłem ammo racka :P

Akurat myślę, że duży wpływ miała mapa. Jak dobrze się rozstawiliście, a T-54 bezsensownie się rozdzieliły to mogliście po kolei wystrzelać. Gorzej, jak byście grali np. Himmelsdorf... ;) W mieście miałyby dużą przewagę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W tym właśnie problem, że byliśmy rozstawieni dosyć mocno. Startowaliśmy z góry mapy. Do południowego mostu nikt nie zdołał dojechać, bo zanim nasi najszybsi dotarli do naszej własnej bazy (nie licząc mediumów naszych), napotkali już tam ichnie T-54. Na północnym moście wyskoczyły Pershingi z ich ciężkimi + JTiger, za nami w lesie pojawił się Pantery. Także byliśmy krótko mówiąc, otoczeni.

Ich wadą było to, że nie koncentrowali ognia ;) Ja byłem w równym stopniu ostrzeliwywany co mój znajomy. No i fakt jest taki, że głupki strzelali mi w przód wieży ciągle i tył. Gdzie na przedzie mam 290mm, a na tyle 270mm ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Oto co potrafi zdziałać KV z dobrym działem w dobrych rękach :D Początkowo kicha była bo pojechałem drugą stroną mapy gdzie wrogów nie było. Jak się zabrałem za rozwałkę to nas było 5 a wrogów 11 :D Miał ktoś kiedyś lepiej niż 9 zniszczeń i 3 achivmenty po jednym meczu :D

20110213144300

20110213144305

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować