Zaloguj się, aby obserwować  
Magok

World Of Tanks

13349 postów w tym temacie

?


Już nie mogę doczekać się na start serwera. ;3
Dwie puszki Red Bulla zakupione, piwo kupie dopiero jak dojdę do Tygrysa. Wtedy będę mógł sobie pozwolić na nieco szaleństwa na polu walki z pijana załogą za sterami czołgu. :D

Szumnie zapowiadany tekst na blogasku wrzucę może jutro, bo utknąłem w połowie lania wody. :D


Jackal-pl >>> Trzeba czekać na start serwera zwyczajnie. Ściągnie pewnie tylko łatkę, więc nic nowego nie trzeba będzie instalować i ściągać na nowo.
Gra nadal jest za darmo, teraz tylko za golda trzeba będzie płacić prawdziwa gotówką, najprawdopodobniej 2500g = 40zł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Będę ostro śledził Twoje poczynania i Wilkv. Jestem ciekaw, czy będziecie na premium od razu, czy później?
Ja na razie pogram za friko. Nie będę Wam dłużny i wyceluje Was i będę zanudzał do śmierci, tzn. do zniszczenia na WoT :P
...
Kurcze, troszkę żal tych 2200+ bitew, ale wiedziałem od początku w co się pakuję.

No i mam nadzieję, że dodadzą nowe mapy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.04.2011 o 18:55, GrzegorzVonLisiak napisał:

> > ? A wiecie kiedy zacznie to dzialac?? i czy stracone bedzie wszystko tzn.
od zera trzeba bedzie zacząc??
jakie zmiany to będa??:)


W wersji darmowej 50% mniej XP, no premium tanks, nie można formować plutonów i ciężko będzie przebić się powyżej tier 5-6. Wilkv i meryphillia mają większą wiedzę na ten temat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.04.2011 o 19:00, NintendoPassion napisał:

W wersji darmowej 50% mniej XP, no premium tanks, nie można formować plutonów i ciężko
będzie przebić się powyżej tier 5-6. Wilkv i meryphillia mają większą wiedzę na ten temat.


Z tego co widzialem to zaczniemy od zera;) prawda??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 12.04.2011 o 19:04, GrzegorzVonLisiak napisał:

Z tego co widziałem to zaczniemy od zera;) prawda??



No bo przecież nie od końca ;)

Na pewno dojdą TD dla Ameryki. Ciekawe jak sprawa wygląda z czołgami innych nacji ( Francja, W. Brytania), bo czołgi premium z bety wyglądały, jakby twórcy coś nam knuli (Churchill u Rusków (!) ;) .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja będę jechać bez premium. Nie mam obecnie aż tyle czasu na granie, aby tracić pieniądze na premium ;)

No i zapewne na ogrom czasu utknę na KW.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.04.2011 o 19:15, Wilkv napisał:

Ja będę jechać bez premium. Nie mam obecnie aż tyle czasu na granie, aby tracić pieniądze
na premium ;)

No i zapewne na ogrom czasu utknę na KW.


Mam tak samo.
Chociaż wersję pudełkową chętnie bym kupił.
Kim polecacie grać? Bo zacząłem w sobotę pykać Dojczlandami i osiągnąłem aż pierwszego niszczyciela: PanzerJaeger eins. Niby fajnie, ale wkurza mnie ta wieżyczka, a raczej jej brak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.04.2011 o 19:30, Zak_Di napisał:

Panowie co jest grane grałem kilka dni a tu dzisiaj uruchamiam grę po czym przekierowuje
mnie na stronę główną WoT


premiera jest i musisz poczekać jak wszystkie statystyki wykasują i serwery zaczną działać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy to normalne że tak prosta gra mocno obciąża kompa

Phenom II X6 1090T (temp. 60 stopni)
Kingston Hyper 4 GB (temp. 50 stopni)
HD 5750 silent (temp. 60 stopni)
Asus Crosshair IV ( temp 70 stopni)
Chieftec 750 W

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Na razie w moim mniemaniu gra nie zasługuje na moje pieniądze.
Pewnie gdzieś na poziomie Tygrysa się zirytuje i kupię złoto dla premki, ale nie jest ono aż tak bardzo konieczne.
nawet po dojściu do teirów VIII/X swobodnie można grać bez premium, gdy będzie się miało inne czołgi, mniejszych tierów do łatwego zarabiania.

Przykładowo ja teraz idę w niemieckie ciężki znowu, ale będę miał też artylerią na poziomie T-57 czy SU-5 w celach właśnie łatwego nabijania kasiorki.

Fajnie że na starcie będziemy mieli 5 slotów w garażu + dodatkowy za każdy pojazd premium.

Map chyba nowych nie będzie, choć coś się tam mówiło o dwóch nowych, ale te chyba raczej będą za parę tygodni w nowym patchu wraz z amerykańskimi TD i nowa artą.
Przy obecnym podejściu twórców, czołgów francuskich i brytyjskich można swobodnie spodziewać się za 4/6 miesięcy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

" ..ale wkurza mnie ta wieżyczka, a raczej
jej brak. "


Dlatego kocham SU-26, istna maszyna do masakrowania drużyny przeciwnika ;). Przynajmniej w becie sprawdzał się system, że ulepszałem ją do elite''a i potem za golda zmieniałem zwykły exp, na free, oczywiście do pewnego momentu ;) .


PS. Premiera miała być ponoć nieco przed 22, a tu już wpół do się zbliża ;/ .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Właśnie pojawił się patch;-)

Już ściągnięty i zainstalowany 0.6.3.11;-) Zaraz zobaczymy czy można grać.
[edit] Na razie wyświetla się unable connect to network;-) Dali niech startują ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.04.2011 o 22:44, Stfforex napisał:

Już ściągnięty i zainstalowany 0.6.3.11;-) Zaraz zobaczymy czy można grać.
[edit] Na razie wyświetla się unable connect to network;-) Dali niech startują ;P


Już strona jest niedostępna, ja nie zdążyłem ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.04.2011 o 22:52, PsyhoSpider napisał:

Już strona jest niedostępna, ja nie zdążyłem ;/


A ja odpaliłem launchera z bety i się coś pobiera :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja się pochwalę, że brałem w pierwszej bitwie na serwerze. :3
I jednocześnie, jak widać na screenie była to najbardziej zbalansowana bitwa w jakiej brałem udział. :D

20110413002232

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować