Zaloguj się, aby obserwować  
Ninja_Seba

Tajemniczy rok 2012, czyżby zagłada ludzkości?

1605 postów w tym temacie

Dnia 31.01.2007 o 14:38, janusz82 napisał:

a ja powiem tyle: jak rozpieprzy sie cała ziemi i zgina wszyscy ludzie to mi nie bedzie żal
tego wszystkiego. smutno bedzie jak zgina tylko niektórzy.


^^ niebedzie ci zal bo cie niebedzie czy tak?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.01.2007 o 16:12, rozkosz napisał:

> a ja powiem tyle: jak rozpieprzy sie cała ziemi i zgina wszyscy ludzie to mi nie bedzie
żal
> tego wszystkiego. smutno bedzie jak zgina tylko niektórzy.

^^ niebedzie ci zal bo cie niebedzie czy tak?


dokładnie tak :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

eeeej nie bedzie zadnego konca swiata... te wszystkie proroctwa to brednie, była niby przepowiednia ze po JANIE PAWLE II papieżem bedzie murzyn... że w 2000 będzie konieć swiata, i co?

Inna kwestia jest to, że za paredziesiąt, może pareset llat swiat bedzie borykał sie z trudnosciami, ktore moga miec wplyw na wyginiecie ludzkości, przecieżzmiany klimatu odczuwamu jużdzisiaj... zeszłe lato było bardzo gorące, jak dalej bedzie to postepowac to lodowce sie stopia i jak atlantyda...

ale pomotałem :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pozwolę sobie skopiować mój własny komentarz z blogu mefiperesa ;)

Wielkie bujdy - kolejny komercyjny ''shit'' za przeproszeniem. A jeżeli nawet przepowiednie Majów i Egipcjan miałyby w sobie choć odrobinę prawdy, to w jaki sposób dokonałyby się te wszystkie przemiany geofizyczne na przełomie niecałych 6 lat ? To jest chore, zawsze kiedy następuje przełom wieków, panuje wielka nagonka "koniec świata, meteoryt" etc. Było tak w średniowieczu, nawet ludzie w roku 2000 widzieli straszliwe kataklizmy. Czy mam już pisać testament ? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ogromna bujda. Gdyby wierzono, we wszystkie tego typu przesądy Ziemia niszczona, by była już całkiem sporo razy ;) Cóż poprostu na tym roku zakończono ich kalendarz i jest zbieg okoliczności, a nie data zagłady Ziemi. Większe prawdopodobieństwo jest taki, że uderzy w nas kometa...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.01.2007 o 16:16, Marcin08 napisał:

eeeej nie bedzie zadnego konca swiata... te wszystkie proroctwa to brednie, była niby przepowiednia
ze po JANIE PAWLE II papieżem bedzie murzyn... że w 2000 będzie konieć swiata, i co?

Inna kwestia jest to, że za paredziesiąt, może pareset llat swiat bedzie borykał sie z trudnosciami,
ktore moga miec wplyw na wyginiecie ludzkości, przecieżzmiany klimatu odczuwamu jużdzisiaj...
zeszłe lato było bardzo gorące, jak dalej bedzie to postepowac to lodowce sie stopia i jak
atlantyda...

ale pomotałem :D



Przepowiednie o murzynie mówiły chyba o tym ze murzyn bęzi epo papieżu nie włochu, Ratzinger też nie jest Włochem.. A co do 2000 roku to był szum i plotka niczy nie uzasadniona. Dzisiaj się satwia jakieś poważniejsze argumenty, ale ich poziom wciąż ciężko uznać za niepodważalne.


A koniec świata nastąpi, prędzej czy później ale coś w Ziemie pieprznie,albo dojdzie do wojny nuklearnej. Jeśli nas cos nie zniszczy wciagu kilku lat to my się sami zniszczymy, cżłowiek zawsze był destruktywny, tera ma potężniejsze narzędzia do tego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja uważam że to jest jedna wielka bajka z tym końcem świata..... ale mam co do tego jedno zastrzeżenie ... na bliskim wschodzie dokładnie to w Iranie prezydent zapowiedział budowę bomb jądrowych na wielką skalę... jeżeli ameryka tak dalej będzie wojować to doprowadzi do wystrzelenia tych bomb i wtedy niestety ta zagłada nastąpi :( ale ja w to wątpię....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A wiecie jeszcze jaka jest brednia? Jeżeli w Watykanie zapełnią się wszystkie ramki z wizerunkami zmarłych Papieży to będzie koniec świata? Albo je po kolei będą: Polak-Papież, Niemiec-Papież, innoskóry(np.żółty/czarny)-Papież to też będzie koniec świata? To są bzdury!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dla niektórych to JEST koniec świata. Sam nie wiem dlaczego, ale właśnie nie potrafią trzeźwo spojżeć na świat i to co sie wokół dzieje, bo taka ważna jest śmierć papieża.. eh.. Człowiek jak człowiek. Nie wiem co oni myślą, że bedzie zył wiecznie? To jest dopiero bzdura. Ale tak właśnie myślą...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak w sumie to wątpię żeby była jakakolwiek zagłada, czy coś. Raczej jakieś sporoe wydarzenie, planety jakos się fajnie ułożą czy coś. Ale żeby zaraz zagłada?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.01.2007 o 18:03, zajacisko napisał:

Jest jeszcze jedno na tak... w 2012 roku będę miał 17 lat... nie będę dorosłym...

Niekoniecznie - można zrobić coś po czym dostałoby się dowód po 17 roku życia a tym samym stałby się dorosłym stanowiącym o sobie - Ożenić się ;)

Dnia 31.01.2007 o 18:03, zajacisko napisał:

a w życiu mam OGROMNEGO pecha.

Prawdziwego pecha to będziesz miał jak się ożenisz (żart oczywiście)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Niestety, ale jesli ludzkośc zniknie z powierzchni ziemi najprawdopodobniej zrobi to z wielkim hukiem, niszczac nie tylko siebie ale i wiekszosc zycia. Moje zdanie na koniec ludzkosci jest takie, ze zanim cokolwiek w nas uderzy, wybuchnie superwulkan itp, zniszczymy sie sami...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 31.01.2007 o 18:13, Jarys napisał:

Niekoniecznie - można zrobić coś po czym dostałoby się dowód po 17 roku życia a tym samym stałby
się dorosłym stanowiącym o sobie - Ożenić się ;)


Pod warunkiem, że zajacisko jest dziewczyną.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.01.2007 o 22:35, Anjinsan napisał:

Pod warunkiem, że zajacisko jest dziewczyną.

Jeśli ma się ożenić to raczej musiałby być mężczyzną. No chyba, że ja czegoś nie rozumiem :)

A wracając do tematu. Najbardziej rozśmieszył mnie wywiad z autorem książki (nie pamiętam tytułu) o końcu świata przepowiedzianym przez Majów. Wspominał on, że przebiegunowanie Ziemi następuje co około 11.5 tysiąca lat. Na pytanie reportera "a kiedy będzie następne takie zjawisko" odpowiedź brzmiała 21 grudnia 2012 roku. No ręce mi opadły.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.01.2007 o 22:41, Jarys napisał:

> Pod warunkiem, że zajacisko jest dziewczyną.
Jeśli ma się ożenić to raczej musiałby być mężczyzną. No chyba, że ja czegoś nie rozumiem :)


Mam na myśli to, że sąd może zezwolić na zawarcie małżeństwa przed 18-tką jedynie kobiecie. Mężczyzna musi mieć obowiązkowo 18 lat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.01.2007 o 17:52, zajacisko napisał:

A wiecie jeszcze jaka jest brednia? Jeżeli w Watykanie zapełnią się wszystkie ramki z wizerunkami
zmarłych Papieży to będzie koniec świata? Albo je po kolei będą: Polak-Papież, Niemiec-Papież,
innoskóry(np.żółty/czarny)-Papież to też będzie koniec świata? To są bzdury!


Ja sie spotkałem z jeszcze większą bzdurą. Otóż są ludzie, którzy uważają, że następnym papieżem będzie...Jan Paweł II będący uosobieniem szatana. Powołują się oni na jakies fragmenty z apokalipsy. Mało tego - dowodzą, że jeśli pod tytuł papieża Vicarius Filii Dei podstawić cyfry rzymskie (tj. za I=1, V=5, D=500 etc.) otrzymamy 666. To są dopiero brednie. Szerzej:
http://www.worldslastchance.com/?gclid=CI_q_Pin8okCFQXXXgodYn85IA
http://www.worldslastchance.com/full_article.php

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.01.2007 o 22:45, Anjinsan napisał:

Mam na myśli to, że sąd może zezwolić na zawarcie małżeństwa przed 18-tką jedynie kobiecie.
Mężczyzna musi mieć obowiązkowo 18 lat.

Masz rację. A myślałem, że jest równouprawnienie w Polsce :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja widze to tak: ludzkość utonie we własnych śmieciach. Tylko my jesteśmy w stanie tworzyć tyle produktów, które okres połowicznego rozpadu mają ponad kilka tysięcy lat. I gdzie to wszystko wywalimy? Chyba nie w kosmos, to nie leży kolesiom z NASA, za mało się na tym zarabia, a nawet gorzej bo dużo traci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować