Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Dragon Age II oficjalnie zapowiedziane

49 postów w tym temacie

Adam Berlik

Zgodnie z oczekiwaniami, Electronic Arts wespół z BioWare zapowiedziało oficjalnie Dragon Age II – kontynuację wysoko ocenianej i bardzo ciepło przyjętej gry cRPG, której podstawowa wersja ukazała się w 2009 roku i po dziś dzień doczekała się sporej ilości dodatków.

Przeczytaj cały tekst "Dragon Age II oficjalnie zapowiedziane" na gram.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hmm, a ja jeszcze nawet w dodatek nie zagrałem. Mam nadzieję, że do premiery części drugiej dodatek do jedynki stanieje i w końcu się zapoznam z nim ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jedynka była przewidywalna i pod koniec monotonna. Mam nadzieję, że tym razem ogólny zarys fabuły będzie znacznie lepszy, bo powstrzymywanie smoka który chce zniszczyć świat nie jest historią na miarę "epickiego erpega", w dodatku robionym przez BioWare.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No i super. Pierwsza część mi się podobała. W drugiej przydałoby się odświeżyć grafikę, misję uczynić bardziej zróżnicowane i może jakiś trybik multiplayer ;) Z przyjemnością ujrzałbym ponownie Morrigan :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

@ Wilczuch, ja też, zwłaszcza że mój bohater ma z nią dziecko. Z niecierpliwością czekam na dalsze szczegóły. Import postaci jest ciekawą opcją (w ME2 mimo drobnych błędów sprawdził się świetnie). Fajnie było by móc odszukać starych kompanów nawet bez możliwości dołączenia ich do party.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Już zapowiedziana czesć II :)Jezus!! jak byłem na PGA w tamtym roku to Dragon Age mialo dosyc wielkie stanowisko i kolejka była żeby wejśc i zobaczyc...To będzie pewnie jeszcze lepsze;) Ale podobno PGA już w tym roku niebędzie...niewiem czy to prawda (gdzieś slyszałem)...Pzdr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pierwszy DA był bardzo fajn, chociaż do NWN2 albo Wiedźmina sporo mu brakło ;p Tym niemniej nie żałuję 150 godzin spędzonych w Fereldenie i czekam na DA2.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Grało się fajnie, tylko nic właściwie poza tym. Taki Crysis w wersji cRPG z dodanym WoWem i Baldurem.To o czym właściwie będzie dwójka? Nie będzie można grać starym herosem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie można grać starym hirłoem. Zaczynamy zupełnie nową postacią. Predefiniowaną postacią na wzór Mass Effect. Można grać tylko człowiekiem, obu płci, o nazwisku Hawke. Tak to info potwierdzone, na forum oficjalnym przez twórców.

Patrząc na zmieniony system walki i cinematic experience wspomniane na stronie głównej, człowiek się zastanawia czy oni nie robią kolejnego Mass Effecta, tyle że ubranego w skórki z DAO.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Świetna wiadomość, niedługo zabiorę się za dodatek do podstawki, ''dodatek'' nie DLC, niech nikt tego nie myli do jasnej ch... ;) Pamiętam jak swego czasu twórcy ogłaszali wszem i wobec, że maja w planach minimum trylogię, dlatego zdziwiony nie jestem. Marzec to wyśmienita pora :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.07.2010 o 17:55, ReVanMg napisał:

Nie można grać starym hirłoem. Zaczynamy zupełnie nową postacią. Predefiniowaną postacią
na wzór Mass Effect. Można grać tylko człowiekiem, obu płci, o nazwisku Hawke. Tak to
info potwierdzone, na forum oficjalnym przez twórców.

Patrząc na zmieniony system walki i cinematic experience wspomniane na stronie głównej,
człowiek się zastanawia czy oni nie robią kolejnego Mass Effecta, tyle że ubranego w
skórki z DAO.

Jeśli tak faktycznie będzie, to spory krok wstecz. Swobodny wybór bohatera, jakim gramy, jest w RPG bardzo ważne i tutaj DA1 było idealne (inny początek gry dla każdej postaci).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Swoją drogą, to jak będą dodatki na podobnym poziomie jak do jedynki.....to bieda będzie. I wtedy poczekam z zakupem aż wyjdą wszystkie....Chociaż trochę bez sensu o tyle, że daję głowę, że przy zapowiedzi DLC/dodatku do DAO 2 dostanę jakiś chamski spoiler. Trzeba będzie omijać newsy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować