Zaloguj się, aby obserwować  
Ecko09

Dragon Age II

1759 postów w tym temacie

Dnia 09.10.2011 o 19:41, Arcling napisał:

Akurat gadałem i nie miałem takich dialogów z wyborem po raz drugi. Miałem tylko standardowe
opcje dialogowe. Na wiki jest zresztą poradnik poświęcony temu.


No mi się nie udało. Może dlatego, że nie szukałem dwóch związków ?:) Poza tym używanie poradnika w Orgins to błąd ;) Lepsza zabawa jest jak sam odkryjesz wszystkie miejsca i kryjówki, nie jest to takie trudne. Z resztą po co ci było związanie się z dwoma laskami jak w DAII nie ma to żadnego wpływu :P Są tylko przenoszone decyzję a nie romanse ;p Z resztą ten cała panika z saveami jest bezpodstawna. Nic to nie daję praktycznie a tylko uaktywnia opcje dialogowe z pobocznymi npcami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Prawdę że czesz waćpan . Psu na budę zdały się te pieczołowicie zbierane savy i co . O kant d...można to rozwali . Może trójka coś wniesie , ale to już sfera marzeń

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.10.2011 o 23:35, lechion napisał:

Prawdę że czesz waćpan . Psu na budę zdały się te pieczołowicie zbierane savy i co .
O kant d...można to rozwali . Może trójka coś wniesie , ale to już sfera marzeń


Jeśli będzie kontynuacją drugiej części to stany gry przejdą i będą mieć wpływ na Dragon Age III. Przynajmniej w przypadku itemów tak będzie. Wątpię, że naglę DAIII będzie drugim Crysisem 2.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Padły serwery EA? Przed uruchomieniem gry przy próbie aktywacji logując się tym samym kontem EA/Bioware na którym rejestrowałem grę wywala mi komunikat "We are unable to connect to EA servers to activate Dragon Age II on this computer using your account. Please try again later". Może to całe zamieszanie z tym nowym dlc, bo póki co nie ma go na stronie Bioware a miało dzisiaj być.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy DA2 ma tak fatalną optymalizację pod DX11(mowa o paczce z teksturami od Bioware)? Na moim GTX470 da się grać tylko na ustawieniach high z wyłączonymi dodatkowymi efektami. Na very high, których te efekty wymagają gra działa dużo gorzej i fps mocno spada. Przeszukałem trochę fora Bioware i wyczytałem, że generalnie sporo ludzi tak ma(nawet ci z mocniejszymi kartami) i najwyraźniej gra nie została odpowiednio zoptymalizowana. Komuś udało się grać komfortowo na very high pod Dx11?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.10.2011 o 16:28, Arcling napisał:

Padły serwery EA? Przed uruchomieniem gry przy próbie aktywacji logując się tym samym
kontem EA/Bioware na którym rejestrowałem grę wywala mi komunikat "We are unable to connect
to EA servers to activate Dragon Age II on this computer using your account. Please try
again later". Może to całe zamieszanie z tym nowym dlc, bo póki co nie ma go na stronie
Bioware a miało dzisiaj być.


Taa... Serwery BioWare miały dzisiaj problem, nie wiem jak teraz, ale też nie mogłem się rano zalogować. To związane jest z nowym dodatkiem :) Co do DX11 to mam tylko karte z DX10 a w grze używam rendera DX11. Z ustawieniami na maksa czyli high + tekstury wysokiej rozdzielczośći.

Też mam takie małe pytanie, czy kiedy nosimy ekwipiunek co w statach dają + ileś tam procent do szybkośći ataku to ma to przełożenie w atakowaniu łukiem czy to tylko w atakowaniu bezpośrednim? Bo zauważyłem jak grałem łotrzykiem, że to nie ma wpływu na łucznictwo a jedynie w walce wręcz, kiedy używamu łuku a jakies moby blisko do nas podchodzą. Trochę kiepsko to zrobione zostało :<

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Spoiler

W kryjówce Quentina, maga który zabił matkę Hawk''a znalazłem list od przyjaciela z kręgu "O". Jestem prawie pewien, ze chodzi o Orsino tak wiec moje pytanie co on ma z tym wspólnego i czy da sie dojść do tego jakos w grze? Jeśli tak to w jaki sposób?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.10.2011 o 22:22, GodOfLiar napisał:

Spoiler

W kryjówce Quentina, maga który zabił matkę Hawk''a znalazłem list od przyjaciela z kręgu "O". Jestem prawie pewien, ze chodzi o Orsino tak wiec moje pytanie co on ma z tym wspólnego i czy da sie dojść do tego jakos w grze? Jeśli tak to w jaki sposób?


Sam nic z tym nie zrobisz. Ale na sam koniec gry dowiesz się ciut więcej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 13.10.2011 o 23:24, Karpik777 napisał:

Sam nic z tym nie zrobisz. Ale na sam koniec gry dowiesz się ciut więcej.


Przeszedłem juz raz po stronie magów i nic takiego nie pamietam, czy to jest tylko po stronie templariuszy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.10.2011 o 11:28, GodOfLiar napisał:

Przeszedłem juz raz po stronie magów i nic takiego nie pamietam, czy to jest tylko po
stronie templariuszy?


Raczej tak, dawno grałem, ale pamiętam, że O mówi więcej u jednej frakcji, a u drugiej mniej(zreszta inne dialogi tez sa troche zmienione), i chyba więcej jest własnie u templariuszy.Ciekawostka

Spoiler

jeśli masz siostrę w kręgu to się przyłączy do Hawke-stronnika templariuszy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.10.2011 o 11:28, GodOfLiar napisał:

Przeszedłem juz raz po stronie magów i nic takiego nie pamietam, czy to jest tylko po stronie templariuszy?

Z tego co kojarzę, po obu stronach można się było dowiedzieć

Spoiler

że Orsino wiedział o działaniach Quentina, krył go i pomagał mu pozostać nieuchwytnym - po części dla wyników jego badań, po części by Meredith nie miała dodatkowej "amunicji" przeciw magom. Po czym O. korzysta z wiedzy zyskanej od Quentina i zamienia się w potwora

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Po wielu problemach (głównie ze ściągnięciem, ciągle błąd wywalało) zagrałem w końcu w najnowsze dlc. Ukończenie zajęło (według Steama) 3,1h, a nie sądze bym zrobił wszystko co było możliwe. Wprowadzenie nowej postaci na tak krótki dodatek to IMO chybiony pomysł, nawet nie było czasu dobrze jej poznać, zamiast niej wolałbym wziąć kogoś z drużyny. Jeden z etapów można przejść na dwa sposoby (po cichu w stylu skradankowym i "tradycyjnie") - ja przez pomyłkę wybrałem pierwszy i zostałem przez to pozbawiony możliwości walki. Na szczęście gra robi save''a przed dokonaniem wyboru więc nie było problemu się cofnąć, inaczej szlag by mnie trafił, bo skradanek nienawidzę. Generalnie - historia nie porywa, odzywki towarzyszy ratuje jedynie Isabela, jako całość słabsze od poprzedniego dlc.

Podsumowując: jeśli największy fanboj DA2 narzeka, to nie jest dobrze. ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.10.2011 o 00:13, Kadaj napisał:

Po wielu problemach (głównie ze ściągnięciem, ciągle błąd wywalało) zagrałem w końcu
w najnowsze dlc. Ukończenie zajęło (według Steama) 3,1h, a nie sądze bym zrobił wszystko
co było możliwe. Wprowadzenie nowej postaci na tak krótki dodatek to IMO chybiony pomysł,
nawet nie było czasu dobrze jej poznać, zamiast niej wolałbym wziąć kogoś z drużyny.
Jeden z etapów można przejść na dwa sposoby (po cichu w stylu skradankowym i "tradycyjnie")
- ja przez pomyłkę wybrałem pierwszy i zostałem przez to pozbawiony możliwości walki.
Na szczęście gra robi save''a przed dokonaniem wyboru więc nie było problemu się cofnąć,
inaczej szlag by mnie trafił, bo skradanek nienawidzę. Generalnie - historia nie porywa,
odzywki towarzyszy ratuje jedynie Isabela, jako całość słabsze od poprzedniego dlc.

Podsumowując: jeśli największy fanboj DA2 narzeka, to nie jest dobrze. ;p


Miałeś bardzo dużo czasu, żeby poznać nową bohaterkę. Bo aż 4 godziny mi zajęło, skończenie DLC w 100 %. Najwięcej zabawy było w

Spoiler

skarbcu z pułapkami i zagadkami.

Spoiler

Poza tym jak siedziałeś w lochu to Talis o sobie gadała, o swojej wierze, o swoim życiu, no chyba, że to przeklikałeś. Naprawdę ciekawa historia.

Spoiler

Potem uwolnienie nas przez naszych towarzyszy, genialne teksty w wykonaniu np. Carvera i Andersa bosko ! Myślałem, że padnę :D

Fajnie wyglądają jej skille, atak z powietrza itp itd. Ogólnie dużo straciłeś nie grając w misję skradankową,
Spoiler

bo można uzyskać parę fajnych przedmiotów, które nie będą dostępne w opcji bezpośredniej walki :P

Ja się świetnie bawiłem i wydanie na DLC 1200 pkt to opłacalny biznes. Tym razem BW dało radę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Cześć, Mam do Was pytanie.Ile macie fps''ów w Dragon Age II ? ja z walką i zwykłym chodzeniem 40-60(nawet w walce) Grę dopiero zacząłem więc nie miałem jeszcze jakieś typowej rzeźni.Czy to dobry wynik 40-60 fps''ów ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.01.2012 o 20:03, Ifym napisał:

Gra Ci chodzi płynnie więc w czym masz problem?

Po Wiedźminie 2 mam obsesje czy gra mi działa płynnie ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Już mam chyba III akt(dorobiłem się majątku) Poszedłem do zbrojmistrza na górnej części miasta i on nadal nie ma żadnej zbroi -.-

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.01.2012 o 23:05, lukasir napisał:

Już mam chyba III akt(dorobiłem się majątku) Poszedłem do zbrojmistrza na górnej części
miasta i on nadal nie ma żadnej zbroi -.-

Hmm, to może spróbuj u tego, który zbroje sprzedaje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Misja Kościany Szyb nie wiem czy to dobra nazwa ale chodzi mi o samą Zbroje Bohatera.Mam już wszystko oprócz zbroi.Gdzie mogę wykonać te zadanie aby ją zdobyć? Czy to wątek główny? Czy jakieś zadanie poboczne?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.01.2012 o 14:23, lukasir napisał:

Misja Kościany Szyb nie wiem czy to dobra nazwa ale chodzi mi o samą Zbroje Bohatera.Mam
już wszystko oprócz zbroi.Gdzie mogę wykonać te zadanie aby ją zdobyć? Czy to wątek główny?
Czy jakieś zadanie poboczne?


Zbroje Bohatera kompletujesz i tak w zadaniach głównych. Są to zadania, które dostajesz w ostatnim akcie. Na samym starcie dostajesz rękawice bohatera od Meredith. Hełm + buty Bohatera w głównym zadaniu. A Pancerz Bohatera w odnodze. Bodajże, będzie to własnie w Kościanym Szybie. Nie pamiętam kolejności, ale jakoś tak będzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować