Zaloguj się, aby obserwować  
Evil_Khan

Two Worlds - Czyżby polski pogromca Gothica 3 i Obliviona?

3043 postów w tym temacie

Dnia 17.06.2008 o 23:02, Zauri napisał:

sciaganalem ta latke 1.7 ae jak u licha am multi tu wlaczyc !?


Two Worlds z KŚG nie ma multi ;]

a wgl. opłaca się kupić KŚG z tą gierą?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.06.2008 o 23:29, Xlol1 napisał:

Two Worlds z KŚG nie ma multi ;]

a wgl. opłaca się kupić KŚG z tą gierą?


hmm... taak ? tylko watpie abys znalazl jeszcze jakis egzmplarz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.06.2008 o 23:32, Zauri napisał:

> Two Worlds z KŚG nie ma multi ;]
>
> a wgl. opłaca się kupić KŚG z tą gierą?

hmm... taak ? tylko watpie abys znalazl jeszcze jakis egzmplarz :)


Jak dobrze poszuka to znajdzie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.06.2008 o 01:46, Piwomaniak napisał:

Ja od kumpla mam ale nie moge odpalić bo pisze że nie mpoże znaleźć X3DAudio1_1.dll ehh

Musisz ściągnąć plik dll. wpisz tę nazwę w gogle i znajdź, następnie ściągnij i wsadź do folderu win32.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.06.2008 o 01:46, Piwomaniak napisał:

Ja od kumpla mam ale nie moge odpalić bo pisze że nie mpoże znaleźć X3DAudio1_1.dll ehh


Tu masz identyczny problem wraz z rozwiązaniem: http://forum.programosy.pl/problem-z-uruchomieniem-two-worlds-vp589828.html

Ogóln ie to polecam http://www.dll-files.com/ jeśli brakuje jakiegos pliku DLL.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy jest jakiś dobry sposób na trachidów? Ze zwykłymi wojami i szamanami radzę sobie dobrze ogniem, ale wielkie trachidy muszę tak długo podpalać, że wytrzymać nie idzie... Czy jest coś co szczególnie źle na nich działa?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.06.2008 o 15:30, Benqiu napisał:

Czy jest jakiś dobry sposób na trachidów? Ze zwykłymi wojami i szamanami radzę sobie
dobrze ogniem, ale wielkie trachidy muszę tak długo podpalać, że wytrzymać nie idzie...
Czy jest coś co szczególnie źle na nich działa?



Hmm...One chyba nie mają słabego punktu niestety,ja długo męczyłem się z choćby jednym ale zauważyłem że gdy miałem na swojej broni obrażenia od lodu to te bestie szybciej padały,sprawdź czy masz jakieś lodowe zaklęcia.Może to coś da?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.06.2008 o 15:52, rafekx 12 napisał:

Hmm...One chyba nie mają słabego punktu niestety


Mają , mają.Bardzo dobrze działa na nie zaklęcie z dziedziny nekromancji o nazwie(mam nadzieję , iż nic nie pomyliłem)"Zatrucie".To taka zielona mgła.W miarę szybkie rzucanie tego czaru powoduje , że przeciwnik nie może odpowiedzieć ciosem , tylko śmiesznie podryguje.Mojej postaci wystarczało many na tyle , iż wszyscy słabsi trachidzi padali trupem , a tym najsilniejszym zostawało może z 15-20% życia , co naprawiałem szybciutko toporem o sile (magia i zwykłe obrażenia w sumie) około 18000.Nie było ciężko , tylko czasu sporo na to potrzeba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam ponownie.
Mam za soba 2 tyg grania, nie powiem wciagnello mnie to to. Co do tematu nie gralem w zadna z tych tam zawartych , to nie moge porownac. Mam za soba Gothik 1, 2+NK. Jak na polsko produkcja to jest git. Jedno na razie mie trocha dziwi, Duszmajstry - dobry pomysl, ale trocha za latwo i za tanio mozna w trakcie gry zmienic barbarzynce w np. maga wody. Po za tym gierka wciagnela mnie raczej na dlugo.
Ale mam pare pytan:
-- Da sie wykonac zadanie: (Tharbakin)- Zaginiony syn, jezeli u Skelden juz nikt nie dycha.Jakis Hagrast ma cos wiedziec
-- (Qudinar) -Gdzie sa nekromanci?
- O co chodzi z zadaniem Naruszenie?
--(Obozowisko Karga) -Gdzie jest Isa
Z gory dzieks za pomoc...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.06.2008 o 15:30, Benqiu napisał:

Czy jest jakiś dobry sposób na trachidów? Ze zwykłymi wojami i szamanami radzę sobie
dobrze ogniem, ale wielkie trachidy muszę tak długo podpalać, że wytrzymać nie idzie...
Czy jest coś co szczególnie źle na nich działa?


Do wypowiedzi moich poprzedników dodam jeszcze, że z tego co pamiętam po rozmowie z jakimś magiem, wywnioskowałem, że na te potwory dobrze działają topory :P.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.06.2008 o 07:14, TICOCHONDRIUSS napisał:

Ale mam pare pytan:
-- Da sie wykonac zadanie: (Tharbakin)- Zaginiony syn, jezeli u Skelden juz nikt nie
dycha.Jakis Hagrast ma cos wiedziec

Nie wiem czy znajdziesz później ojca, ale Hagrast nie znika. Znajduje się przy ognisku nieopodal jaskini (w której należy poszukać figurki Thorglina).

Dnia 19.06.2008 o 07:14, TICOCHONDRIUSS napisał:

-- (Qudinar) -Gdzie sa nekromanci?

Jeśli się nie mylę to poza Qudinarem, obok cmentarza (najlepiej obejść z lewej strony miasto trzymając się murów). Będzie tam stało dwóch magów (trzeci z kolei pojawi się po wykonaniu questa w środku cmentarza).

Dnia 19.06.2008 o 07:14, TICOCHONDRIUSS napisał:

- O co chodzi z zadaniem Naruszenie?

Nie pamiętam - przeczytaj w dzienniku i najwyżej napisz tutaj, bo questa nie kojarzę.

Dnia 19.06.2008 o 07:14, TICOCHONDRIUSS napisał:

--(Obozowisko Karga) -Gdzie jest Isa

Na północ od obozu. Przed wejściem do obozu idziesz na północ. Będzie tam wataha wilków. Ciało Isy znajdziesz pod górą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam problem. Mianowicie, mam zdobyć pięć artefaktów, ale gdy dochodzę do jednego z miejsc zaznaczonych na mapie, droga (np. wejście do podziemi) jest zamknięta. Byłem już w trzech (chyba) punktach i nie mogłem się do nich dostać. Co mam robić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.06.2008 o 16:39, Dotson napisał:

Mam problem. Mianowicie, mam zdobyć pięć artefaktów, ale gdy dochodzę do jednego z miejsc
zaznaczonych na mapie, droga (np. wejście do podziemi) jest zamknięta. Byłem już w trzech
(chyba) punktach i nie mogłem się do nich dostać. Co mam robić?

trzeba wykonać misję

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Taki jeden żołnierz zlecił mi zabicie Białogłowego(orka). Znalazłem jego kryjówkę, jaskinię. Ale jak z nim gadam to on mówi byśmy mu(żołnierzowi) powiedzieli by sie spotkali w jakimś tam miejscu. Czy jak powiem żołnierzowi o spotkaniu to będę musiał i tak zabić tego orka ?? Pytam bo jak sprawdałem bez zapisywania to za zabicie jego dostałem 3 pkt. umiejętności ;)

Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja postanowiłem ustawić pojedynek, poinformowałem rannego dowódcę i przekazałem informację orkowi, który później zniknął. Nie spotkałem go już. Nie pamiętam czy dostałem 3 punkty, ale raczej nie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.06.2008 o 17:14, albinskia napisał:

Tak nawiasem to czy jesteśmy przy tym pojedynku ?? Chyba nie ale pytam ;)


Nie, nie widzimy jak sobie walczą, ale ja podczas łażenia po bezdrożach kontynentu znalazłem ich ciała na takim pagórku... Screena dam:

20080619175125

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wiecie może skąd mam wziąć drugi sznur wisielca dla tego nekromanty? Z pierwszym problemu nie było leżał sobie na wzgórzu ale gdzie jest drugi, bo na wzgórzu go nie ma?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować