Zaloguj się, aby obserwować  
Evil_Khan

Two Worlds - Czyżby polski pogromca Gothica 3 i Obliviona?

3043 postów w tym temacie

Mam pytanie: Mam dostarczyć paczkę do Siedziby Kupców w stolicy. Ale tamtejsze drzwi są zamknięte na klucz, a gdy je otwieram nadbiegają strażnicy. Co robic?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.06.2008 o 17:30, Don Zorro napisał:

Mam pytanie: Mam dostarczyć paczkę do Siedziby Kupców w stolicy. Ale tamtejsze drzwi
są zamknięte na klucz, a gdy je otwieram nadbiegają strażnicy. Co robic?

Temat poruszany parę postów wcześniej. Zapłać straznikowi łapówkę / zgodzi się na 30% /

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hej, mam problem, gdy klikam nową grę i tworzę postać jest okej, ale gdy klikam żeby zagrać, pasek łądowania dochodzi do połowy, na chwilę pokazuje się właściwa gra i porgoram wywala się do pulpitu, nawet na najsłabszych ustawieniach. Ktoś wie, w czym rzecz?
Procesor AMD Athlon64 3400+(2,1GHz)
1500 MB Ramu
karta Ati Radeo X600(256 mb)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witom.
Mam takie cus: bylem w Ashos i wziolem ze swiatyni kamien wody do relikwii. Jak wylazlem na zewnatrz, to w miescie byli orkowie. Nie moge wykonac innych zadan, bo z umarlymi sie nie da gadac. Wczytalem wczesniejszy sejw i robie inne zadania. Czy to normalne , ze po zabraniu artefaktu orkowie wybijaja wszystkich?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.06.2008 o 14:43, TICOCHONDRIUSS napisał:

Witom.
Mam takie cus: bylem w Ashos i wziolem ze swiatyni kamien wody do relikwii. Jak wylazlem
na zewnatrz, to w miescie byli orkowie. Nie moge wykonac innych zadan, bo z umarlymi
sie nie da gadac. Wczytalem wczesniejszy sejw i robie inne zadania. Czy to normalne ,
ze po zabraniu artefaktu orkowie wybijaja wszystkich?


Tak,tak to normalne że po zabraniu kamienia orkowie zajmują Ashos.Jeśli chcesz wykonać quest którego się podjełeś przed wejsciem do światyni ale po wyjściu-wiadomo wszyscy ludzie nie żyją,proponuje odnaleźć ciało osoby od której dostałeś quest i go...wskrzesić:D-o ile posiadasz czar "wskrzeszeni"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.06.2008 o 14:45, rafekx 12 napisał:

Tak,tak to normalne że po zabraniu kamienia orkowie zajmują Ashos.Jeśli chcesz wykonać
quest którego się podjełeś przed wejsciem do światyni ale po wyjściu-wiadomo wszyscy
ludzie nie żyją,proponuje odnaleźć ciało osoby od której dostałeś quest i go...wskrzesić:D-o
ile posiadasz czar "wskrzeszeni"

Jak pisalem, wczytalem stary sejw. Ale dzieki wielkie. Teraz nie bede ruszac kamieni do relikwii. Inne questy czekaja.......
Cus mi sie przypomina, jak ktos mowil, ze ten kamien chroni miasto przed orkami. Nie jestem pewien.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No i kolejny problem:

Aby zdobyć klucz do świątyni zdecydowałem sie pomóc.. tej co zginęła siostra. Dałem jej sukienkę, wykonałem zadania dla burmistrza i klucza nie mam. Czemu mi go nie daje?

No i jeszcze jedno: Czy te "oko" co chroni Ashos przed orkami to jeden 4 z artefaktów głównego questa?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.06.2008 o 20:40, Don Zorro napisał:

No i kolejny problem:

Aby zdobyć klucz do świątyni zdecydowałem sie pomóc.. tej co zginęła siostra. Dałem jej
sukienkę, wykonałem zadania dla burmistrza i klucza nie mam. Czemu mi go nie daje?

No i jeszcze jedno: Czy te "oko" co chroni Ashos przed orkami to jeden 4 z artefaktów
głównego questa?

tak "oko ashosa" jest jednym z kamieni do relikwi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.06.2008 o 20:40, Don Zorro napisał:

Aby zdobyć klucz do świątyni zdecydowałem sie pomóc.. tej co zginęła siostra. Dałem jej
sukienkę, wykonałem zadania dla burmistrza i klucza nie mam. Czemu mi go nie daje?

No i jeszcze jedno: Czy te "oko" co chroni Ashos przed orkami to jeden 4 z artefaktów
głównego questa?

Klucz ma kowal, ale on jest ten zly. Ja go skopalem, klucz otwiera drzwi z tylu swiatyni.
PS. Z ciekawosci zobacz moje posty wyzej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.06.2008 o 20:40, Don Zorro napisał:

Aby zdobyć klucz do świątyni zdecydowałem sie pomóc.. tej co zginęła siostra. Dałem jej
sukienkę, wykonałem zadania dla burmistrza i klucza nie mam. Czemu mi go nie daje?


Jak pomagasz siostrze to kowal będzie do ciebie negatywnie nastawiony. W domu nieopodal siostry znajduje się mag, który też ma klucz. Zleca ci misję przebadania świątyni. Od niego możesz ten klucz zdobyć.
Ewentualnie spróbuj zaatakować kowala (wydaje mi się, że on sam zacznie po rozpoczęciu rozmowy).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Mam proste pytanie - gdzie są Wykopaliska?
Może ktoś wysłać link np. imageshacka z mapką i zaznaczonym miejscem Wykopalisk?

Z góry dzięki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gdzie mogę zdobyć jakąś lepszą broń (powyżej 2k obrażeń) jednoręczną bo narazie używam tego miecza ciemności (nie pamiętam jego dokładnej nazwy) i zadaje 3k obrażeń siecznych i około 1,6k od ducha. Aha i jeszcze jedno, gdzie mogę znaleźć jakieś karty 5 poziomu magii ognia bo mam 5-poziomowych tylko meteoryt czy jakoś tak :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.06.2008 o 15:03, Raylin napisał:

> Mam proste pytanie - gdzie są Wykopaliska?
Tu masz mapę całego świata: http://gameexe.pl/Swiat-a667.html - kliknij ją żeby powiększyć
i znajdź Tharbakin. Wykopaliska leżą na wschód od niego (Excavations).


Dzięki znalazłem. Apropo Tharbakin - zaczepił mnie tam jeden koleś i zaczął opowiadać, bym strzegł się fałszywych przyjaciół itp. Kto to jest, i co ma to związane z fabułą TW?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przeszukałem wątek, ale znalazłem tylko jedną odpowiedź (nie do końca mnie satysfakcjonującą) na nurtujący mnie problem. Gdzie można przechowywać nadmiar rzeczy tak, żeby nie zniknęły w niebycie?

Zacząłem grać niedawno, całiem nieźle już sobie radzę i w trakcie rozgrywki znalazłem parę klamotów, których póki co jeszcze użyć nie mogę (głównie zbroje i trochę oręża, ale też inne wynalazki, które zaśmiecają inwentarz, a przydać się kiedyś mogą), a sprzedać czy wyrzucić szkoda.

Przy okazji: gierka naprawdę niezła. Konik w grze to świetna rzecz, grafika na poziomie, razi trochę wykonanie cut scenek, ale bez przesady. Nie wiem czemu tak mało się o tej grze mówiło. Niezasłużenie, a przecież to całkiem solidna polska robota.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.06.2008 o 09:52, Don Zorro napisał:

Sorry , nie czytam dokładnie dialogów. A jaka masz broń - z ciekawości pytam?


Miecz Półtoraręczny ( Obrażenia 230-309) + 10% obrażeń od Ducha
w plecaku mam Kord ( Obrażenia 300-510), ale nie mogę go używać - est od 23 poziomu.

Zbroja - Pełna Płytówka plus dwa pierścienie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.06.2008 o 13:29, Piwomaniak napisał:

Two Worlds nigdy nie będzie lepsze od Elder Scrollsów czy Gothica :P



Tak myślisz?To uzasadnij proszę,bo dla mnie TW jest godnym konkurentem dla Obliciona czy Gothica 3...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować