Zaloguj się, aby obserwować  
Ring5

Battlefield 3

5628 postów w tym temacie

Dnia 16.01.2012 o 11:54, vonArnold napisał:

A skądinąd taka sytuacja z wczoraj, nie wiem czy to bug, czy skutek perka "flak" (armour)?
Mianowicie, wlazłem na mine, 100 pkt obrażeń, u mnie 0 hp, a mimo to nadal zyje z jednym
defektem - bez regeneracji hp. Podejrzewam, ze coś się ryplo w skryptach, ale mogę się
mylić.


To się chyba często zdarza. Sam miałem taki przypadek nie raz. To jak łaska, "dugie życie" wykorzystaj go dobrze :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam
Mam problem, nie wiem czy Battlefield 3 pójdzie mi na lapku (wątpię żeby działał ;p), a chciałbym to wiedzieć.
Mój sprzęt:
Microsoft® Windows Vista™ Home Premium
\Intel(R) Core(TM)2 Duo CPU T6500 @ 2.10GHz, 2100 MHz, Rdzenie: 2, Procesory logiczne: 2
3GB ramu
ATI Mobility Radeon HD 4530
Jeżeli coś jeszcze jest potrzebne, napiszcie mi to dodam.

Wiem, że BF raczej mi nie pójdzie i nie zdziwię się gdy to od was usłysze, jest to już troche stary laptop.
I tu naradza się moje kolejne pytanie, jakby gra nie poszła mi na lapku, to co mi radzicie:
-złożyć mocnego PC''ta
- kupić BF na konsole
Z góry dziękuję za wszystkie odpowiedzi,
Fedor

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Miałem podobnego lapka SAMSUNGA z takim samym procesorem i troszkę lepszą kartą graficzną. Niestety Battlefield 3 był niegrywalny. Owszem uruchamiał się (beta), ale cały czas cięło. Co do drugiego pytania to najlepszą opcją byłoby złożenie nowego kompa. Ja kupiłem do Battlefielda nowego laptopa MSI z intel core i5 i Radeonem 5870 i BF3 chodzi mi płynnie przy high/ultra. Co do konsoli to się nie wypowiem, nie grałem.
Pozdrawiam,
Caymanpl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 16.01.2012 o 18:21, Fedorr napisał:

I tu naradza się moje kolejne pytanie, jakby gra nie poszła mi na lapku, to co mi radzicie:
-złożyć mocnego PC''ta
- kupić BF na konsole
Z góry dziękuję za wszystkie odpowiedzi,
Fedor


Zależy jakim dysponujesz budżetem na nowego pc.?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam

Wczoraj zostałem szczęśliwym posiadaczem BF3. Nie wie ktoś moze gdzie znajdę najtaniej dodatek do gry '''' Powrót do Karaknd''''? Bo w przykładowym sklepie znajde za 54 zl, empik 49 zl. Prosił bym o linki. Z góry dzięki za pomoc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.01.2012 o 20:24, Stian3D napisał:

Witam

Wczoraj zostałem szczęśliwym posiadaczem BF3. Nie wie ktoś moze gdzie znajdę najtaniej
dodatek do gry '''' Powrót do Karaknd''''? Bo w przykładowym sklepie znajde za 54 zl,
empik 49 zl. Prosił bym o linki. Z góry dzięki za pomoc.

www.allegro.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Co mam zrobić w ostatniej misji w tym pociągu, po tym jak wyskakuje przez drzwi na zewnątrz unikając bomby, potem przeskakuje wagon to przodu, bomba wybucha, a ja ginę po chwili. Choć wiem, że to ta sama misja co pierwsza, to tutaj sytuacja wygląda inaczej, bo wtedy ten Salomon strzelał do mnie przez okno, chybił i trzeba było się wspiąć na dach, a tu żadne info co trzeba nacisnąć nie wyskakuje. Nie wiem może rozwiązanie jest proste ale po kilkunastu próbach szlag mnie trafił i musiałem wyłączyć grę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam

Mam taki problem z grą BF3, domyślam się,że chodzi o sterowniki. Czy mógłbym prosić was o pomoc? Może mieliście takie coś kiedyś i wiecie co z tym robic. Dodaje zdjęcie.

20120117195042

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować