Zaloguj się, aby obserwować  
Ring5

Battlefield 3

5628 postów w tym temacie

Dnia 19.01.2012 o 14:23, Numenpl napisał:

bo mnie zastanawiało po co instalka sterownikow do laptopa jak masz PC??

I dlatego pytałem, czy ta podejdzie pod moj komp. Pisałem tez ze sie na tym nie znam i prosił bym kogoś zeby mi pomógł poszukać, nikt nie pomogl i poszedlem sam szukać sterownikow.

PS. Wiece czemu mam takie lagi w multi? Normalnie nie da sie grac.( net 1mb, radiowka- chyba to jest problem, ale czekam na wasze zdanie.)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

to bierzesz te pod "desktop" i ściągasz ze strony amd(no żeby tego nie wiedzieć)

1Mb przy nazwijmy to "wymagającym kodzie sieciowym" niezbyt się plasuje. Ja nie mam lepiej w BF:BC2 lagi rzadko niby przy łączu 50Mb ale wifi i wytłumiona ściana + nie najlepsza karta wifi w kompie powoduje szybkość realną na moją ocenę jakieś 25 Mb w laptopie to żaden problem tam spokojnie 40Mb-50Mb.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam wersje BF3 na PS3 ale także planuje kupić na PC. Ktoś się bawił w klucze do wersji rosyjskiej? Pewnego to jest? oraz problem ze zmianą jest języka ? oraz czy nie ma problemów z aktywacją z polski na polskim koncie origina?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.01.2012 o 17:33, Sericulum napisał:

Możliwe, że masz ustawione zbut wysoko opcje graficzne. Chociaż też może to być przez
internet, bo jak wiadomo radiówki są lipne.

Najlepszym rozwiązaniem było by zmienienie neta? przykladowo na neostrade?
jak myślicie czy gdy zwieksze predkosc do 4 mb to bedzie lepiej? czy tu chodzi o sygnał łącza?
Troche mnie to zaczyna wkurzać, kupilem PC zeby pograc w bf3`a i teraz znowu problem z netem... kiedy to sie skonczy...
Ludzie tez maja lagi, ale nie takie jak ja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.01.2012 o 17:57, Numenpl napisał:

to bierzesz te pod "desktop" i ściągasz ze strony amd(no żeby tego nie wiedzieć)

1Mb przy nazwijmy to "wymagającym kodzie sieciowym" niezbyt się plasuje. Ja nie mam lepiej
w BF:BC2 lagi rzadko niby przy łączu 50Mb ale wifi i wytłumiona ściana + nie najlepsza
karta wifi w kompie powoduje szybkość realną na moją ocenę jakieś 25 Mb w laptopie to
żaden problem tam spokojnie 40Mb-50Mb.

Lepiej będzie jak podam linki:
http://sites.amd.com/us/game/downloads/Pages/radeon_win7-64.aspx co o tym myślisz?

Pobrałem też to: amd_catalyst_11.11b_windows_vista_7 sory ze tylko nazwe, ale nie chce mi sie szukać linka.

A gdy chce usunac stare to musze odznaczyć to?

20120119182519

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.01.2012 o 18:07, Kafar napisał:

Mam wersje BF3 na PS3 ale także planuje kupić na PC. Ktoś się bawił w klucze do wersji
rosyjskiej? Pewnego to jest? oraz problem ze zmianą jest języka ? oraz czy nie ma problemów
z aktywacją z polski na polskim koncie origina?


oczywiscie ze sa pewne, jesli zostaly legalnie zakupione ;) Niektorzy probuja sprzedawac klucze kupowane za posrednictwem kradzionych kart kredytowych, takie klucze sa szybko banowane. Ja kupowalem tutaj:

http://allegro.pl/battlefield-3-klucz-cd-key-origin-automat-24-7-i2041408924.html

zadnych problemow, pomoc od sprzedajacego jak zrobic z gry zrozumiala wersje (sciagniecie interesujacego nas jezyka i zmiana kilku wpisow w rejestrze). Zmiana jezyka jest legalna. Powstala masa tematow o zmianie jezyka na battlelogowym forum.

Jedyna niedogodnoscia jest sciaganie malego pliczku (kilobajty) po kazdym patchu i wrzucanie go do katalogu z gra. Chodzi o jezyk - po kazdym patchu gra chce wrocic do rosyjskiego. Robilem to od premiery gry chyba 2 razy, a teraz na patcha dlugo sie nie zanosi ;)

Sam ocen czy chce Ci sie 5min kombinowac po sciagnieciu gry a potem po 30 sekund co patcha za te kilkanascie zlotych taniej ;) Z tego co widze polskie klucze (domyslnie polska wersja) tez mocno potanialy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

dobra ściągasz te 11.12 bo to są najnowsze
odpalasz je i w instalatorze usuwasz stare
komputer zalicza restart
znowu odpalasza instalator i instalujesz te najnowsze opcjonalnie profile dla tej karty

Boże czego oni uczą w tych szkołach i ja tu piszę o podstawówce i gimnazjum!!??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.01.2012 o 18:07, Kafar napisał:

Mam wersje BF3 na PS3 ale także planuje kupić na PC. Ktoś się bawił w klucze do wersji
rosyjskiej? Pewnego to jest? oraz problem ze zmianą jest języka ? oraz czy nie ma problemów
z aktywacją z polski na polskim koncie origina?

Jest to nielegalne i równoznaczne z piractwem. No, ale jak żal Ci 80 PLN na oryginalne pudełko...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.01.2012 o 18:41, EmperorKaligula napisał:

> Mam wersje BF3 na PS3 ale także planuje kupić na PC. Ktoś się bawił w klucze do
wersji
> rosyjskiej? Pewnego to jest? oraz problem ze zmianą jest języka ? oraz czy nie ma
problemów
> z aktywacją z polski na polskim koncie origina?

oczywiscie ze sa pewne, jesli zostaly legalnie zakupione ;) Niektorzy probuja sprzedawac
klucze kupowane za posrednictwem kradzionych kart kredytowych, takie klucze sa szybko
banowane. Ja kupowalem tutaj:

http://allegro.pl/battlefield-3-klucz-cd-key-origin-automat-24-7-i2041408924.html

zadnych problemow, pomoc od sprzedajacego jak zrobic z gry zrozumiala wersje (sciagniecie
interesujacego nas jezyka i zmiana kilku wpisow w rejestrze). Zmiana jezyka jest legalna.
Powstala masa tematow o zmianie jezyka na battlelogowym forum.

Jedyna niedogodnoscia jest sciaganie malego pliczku (kilobajty) po kazdym patchu i wrzucanie
go do katalogu z gra. Chodzi o jezyk - po kazdym patchu gra chce wrocic do rosyjskiego.
Robilem to od premiery gry chyba 2 razy, a teraz na patcha dlugo sie nie zanosi ;)

Sam ocen czy chce Ci sie 5min kombinowac po sciagnieciu gry a potem po 30 sekund co patcha
za te kilkanascie zlotych taniej ;) Z tego co widze polskie klucze (domyslnie polska
wersja) tez mocno potanialy.


Zajebiście masz nielegalny klucz 30 PLN taniej niż pudełko. Okazja stulecia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ileż ja mogę pudełek kupować? Do każdej platformy jedno ?:D Zresztą ja nie lubię pudełek, nie mam gdzie tego trzymać;). Pokaż mi gdzie to jest piractwo.. a jak mieszkam w Rosji ?:P Wiele gier kupuje tylko klucz i wprowadzam je np. do steama ;)

I nie klnij. Prostactwa nie zniosę.

A zresztą, co ja się będę wdawał w dyskusję ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.01.2012 o 18:50, byverter napisał:

Zajebiście masz nielegalny klucz 30 PLN taniej niż pudełko. Okazja stulecia.


jaki nielegalny ? Zapewne moj sprzedawca kupil go legalnie na jakiejs ruskiej promocji. Gdyby byl z kradzionych kart kredytowych to zostalby szybko zbanowany, jakby granie na tym bylo u nas nielegalne to tez by zostal zbanowany. Ot kupilem gre w rosji i gram w jezyku jaki mi odpowiada (angielski) w miejscu jakie mi odpowiada (w Polsce). Wiec jak nie masz zadnych podstaw zeby mowic, ze kupilem lewy towar to STFU.

Z tego co pamietam to zaoczescilem jakies ~40pln bo gre kupilem z tydzien po premierze, dla mnie to roznica. Pudelek czy plyt nie potrzebuje, wiec po co przeplacac ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pewnie jak by ktoś z UK u nas kupił klucz który u nas jest taniej niż u nich to też by był nazywany piratem ;)

Ja pirace sprzęt bo kupuje z USA :( bo mają taniej ;( zły ze mnie człowiek.

A żeby było z tematem związane czytałem na forum że niedługo ma się do wersji PC i konsolowej też pojawić patch ale największy podobno do PCtowej. Jak pracownik na twitterze napisał "ogromny" ;)

Ja czekam na PS3 bo komunikacja tam jest spartolona i mamy problem jeszcze z tym światłem latarki co na PC już poprawili.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.01.2012 o 18:44, Numenpl napisał:

dobra ściągasz te 11.12 bo to są najnowsze
odpalasz je i w instalatorze usuwasz stare
komputer zalicza restart
znowu odpalasza instalator i instalujesz te najnowsze opcjonalnie profile dla tej karty

Dzięki za pomoc.

>Boże czego oni uczą w tych szkołach i ja tu piszę o podstawówce i gimnazjum!!??
No ja nie mam wpływu na to co nas uczą... Były pytania w tych sprawach, ale nauczyciel sie boi ,ze kompy porozwalamy.. woli na gimpie pokazywac jak sie koloruje obrazek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.01.2012 o 23:25, mikuta napisał:

Czy da się wstawić w nazwę żołnierza tag plutonu do którego się należy?

Już znalazłem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować