Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Guild Wars 2 - zapowiedź druga

65 postów w tym temacie

Dnia 06.08.2010 o 14:22, Daelor napisał:

sam mówiłeś, że


informacji odnosnie mechaniki raczej sie nie zmysla... zmysla sie mowiac: "przelomowe mmo" "tego jeszcze nie bylo" "bedzie to rasowe rpg" - czyli mowia banaly bez szczegolow ;)

Dnia 06.08.2010 o 14:22, Daelor napisał:

ja tam jestem bezkonfliktowy, gram w GW, będę grał w GW2. wszelkie porównywania i jakościowe
przepychanki z WoWem czy innymi MMO mnie kompletnie nie interesują :)


w GW nie gralem, brak otwartego swiata i granie czesto z botami mnie odrzucilo. GW2 kupie i zobaczymy - chociaz juz mam duze zastrzezenia odnosnie swiata (rasy, wyglad postaci)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 06.08.2010 o 14:47, EmperorKaligula napisał:

w GW nie gralem, brak otwartego swiata i granie czesto z botami mnie odrzucilo. GW2 kupie
i zobaczymy - chociaz juz mam duze zastrzezenia odnosnie swiata (rasy, wyglad postaci)


to już kwestia gustu, ja mogę (absolutnie nieagresywnie i niekonfliktowo) powiedzieć to samo o WoWie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.08.2010 o 14:50, Daelor napisał:

to już kwestia gustu, ja mogę (absolutnie nieagresywnie i niekonfliktowo) powiedzieć
to samo o WoWie.


czyli ze odrzuca Cie ogromny otwarty swiat i brak mozliwosci grania z botami w mmo ? o.O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 06.08.2010 o 14:54, EmperorKaligula napisał:

czyli ze odrzuca Cie ogromny otwarty swiat i brak mozliwosci grania z botami w mmo ?
o.O


w GW świat również jest ogromny, tyle, że nie jest otwarty, co mnie osobiście bardziej odpowiada (podzielony jest na spore mapy, dzięki czemu mogę zwiedzać go po kawałeczku i być pewnym, że niczego nie ominę). co zresztą, jak już wspomniałem, jest kwestią gustu.
a granie z botami... powiem tak, nikt Cię do tego nie zmusza. możesz szukać drużyny na KAŻDĄ misję, loch, vanquishera itd i robić je z ludźmi. boty to raczej takie ułatwienie dla tych, którym nie chce się szukać drużyny albo wolą pograć samotnie. ich święte prawo i, powtórnie, kwestia gustu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.08.2010 o 16:01, Daelor napisał:

w GW świat również jest ogromny, tyle, że nie jest otwarty, co mnie osobiście bardziej
odpowiada (podzielony jest na spore mapy, dzięki czemu mogę zwiedzać go po kawałeczku
i być pewnym, że niczego nie ominę). co zresztą, jak już wspomniałem, jest kwestią gustu.


rowniez niczego nie pomijam w otwartym swiecie bo zwiedzam mapki w calosci :)

Dnia 06.08.2010 o 16:01, Daelor napisał:

a granie z botami... powiem tak, nikt Cię do tego nie zmusza. możesz szukać drużyny na
KAŻDĄ misję, loch, vanquishera itd i robić je z ludźmi. boty to raczej takie ułatwienie
dla tych, którym nie chce się szukać drużyny albo wolą pograć samotnie. ich święte prawo
i, powtórnie, kwestia gustu.


tu racja, ale jak wychodzil GW to jeszcze nie mialem gildii ktora gra w wiele gier jednoczesnie (masa czlonkow) - a grac/uczyc sie grac z randomami srednio mi sie widzialo ;) czyli dla mnie GW sprowadzal sie do botow.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 06.08.2010 o 17:44, EmperorKaligula napisał:

tu racja, ale jak wychodzil GW to jeszcze nie mialem gildii ktora gra w wiele gier jednoczesnie
(masa czlonkow) - a grac/uczyc sie grac z randomami srednio mi sie widzialo ;) czyli
dla mnie GW sprowadzal sie do botow.


no i widzisz, po to są boty :) można, nie trzeba.
a co jeśli w WoWie nie masz gildii, bo (...)? solować się nie da, ani botów nie ma, więc za bardzo chyba nie pograsz ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Fajny artykuł wszystkie ważniejsze teasery streszczone w jednym miejscu.
Swoją drogą i tak pvp mnie najbardziej interesuje w szczególności high endowe (gvg i inne tryby, może ha).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wierzę że do czasu premiery będę miał nowy sprzęt na którym będę mógł cieszyć się GW2. Nightfall podobał mi się, teraz może być jeszcze lepiej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.08.2010 o 12:54, L33T napisał:

pug ?

w GW też można grać z pugiem - EmperorKaligula nie chciał tego robić, założyłem więc, że w WoWie jest u niego tak samo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

"...nie muszą sprowadzać się do bezmyślnego grindu..."

Yyy, graliście kiedykolwiek w GW1 ? A pamiętacie tytuły..., no właśnie, zdanie trochę bez sensu ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

tytuły są różne i nikt nie każe nikomu ich robić.
bezmyślny grind odnosiłby się raczej do nabijania poziomów (co w GW praktycznie nie istnieje) albo forsy na ekwipunek (broń z maksymalnymi statystykami można mieć po paru godzinach gry).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.08.2010 o 16:25, queertin napisał:

"...nie muszą sprowadzać się do bezmyślnego grindu..."

Yyy, graliście kiedykolwiek w GW1 ? A pamiętacie tytuły..., no właśnie, zdanie trochę
bez sensu ;)


Ja w GW 1 nie natrafiam się na żaden bezmyślny grind. Tytuły nie są obowiązkowe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ja uwielbiam tę gre z niecierpliwością czekam na 2 częsc w pierwszą grało mi się znakomicie a z tego co czytałem to GW2 ma być jeszsze leprzą grą która trafi (miejmy nadzieje) do jeszcze więkrzejgrópy odbiorców. Innymi słowy wartoczekać ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.08.2010 o 22:11, Zaitsev napisał:

Tak jak czytam ile spędziliście w GW, to myślałem sobie: "cholera, hardkorowcy". Wszedłem
na swoje konto, wklepałem /age i... 1700 godzin. Fak, to tam zostało moje życie...


Jak patrzyłem to miałem ok 1300, ale sąsiad to już inna liga - 8 tysięcy godzin... ;) i pomyśleć, że pół roku po mnie zaczął grać ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

"Jak wiadomo, opiera się ona właściwie tylko na obserwowaniu pasków życia, a nie samego pola walki."
Bzdura i jeszcze raz bzdura. Autor chyba nie grał żadnego GvG i PvP skoro twierdzi, że monk obserwuje tylko paski życia...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czekam czekam i doczekać się nie mogę :D Must have. Przy jedynce straciłem 1500 h minimum ;p
Właśnie to zdanie z monkiem również mnie zdziwiło, bo we wszelkim PvP to on zwraca najbardziej uwagę przeciwnika.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

"Jak wiadomo, opiera się ona właściwie tylko na obserwowaniu pasków życia, a nie samego pola walki."
mam wrazenie ze autor jesli juz gral w gw to skupial sie na klepaniu trolli w jaskini ;p bo widac ze nie ma zielonego pojecia o pvp w gw

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować