Zaloguj się, aby obserwować  
gumisfajnymis

Koszulki z gier

105 postów w tym temacie

eee gadacie głupoty, jak ktos słucha HH to np. Zeus na tej "książce" w płytce umieścił teksty swych kawałków a w tle były jego zdj. i miał koszulke z Mario, wystarczy że taka koszulka wygląda w miare estetycznie i nie ma różnicy czy to Cod, simsy czy mario

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.08.2010 o 01:25, Bumblejazz napisał:

nie bo wyrosnie flame

W temacie z kolekcjami gier, muzyki, biurkami graczy, zdjęciami forumowiczów itp jakoś nie szkodzi to tematowi więc czemu by tutaj miało coś się stać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.08.2010 o 00:06, Bithda napisał:

Ja bym się spalił ze wstydu na mieście z logiem np. Simsów 3 czy Call of Duty, natomiast
z koszulką zespołu muzycznego (w moim przypadku Iron Maiden:>) jest inaczej:P Tutaj
chodzę żeby się pochwalić jak i wyrazić miłość do danego zespołu, jednak nawet jeśli
kocham grę CoD2 to nigdy nie kupię koszulki bo to po prostu obciach.


Jak dla mnie to to się za wiele nie różni. Zarówno koszulki muzyczne jak i z grami pokazują to co lubimy i nie uważam tego za obciach. Słucham Slayer''a to noszę koszulkę z jego logiem. Jestem fanem Stalkera to noszę koszulkę z jego logiem. Nie ma w tym ani nic dziwnego, ani tym bardziej obciachowego.

A jeżeli dla Ciebie miłość do zespołu tak bardzo różni się od miłości do gry, to nie wiem o co Ci konkretnie chodzi. Z dziewczyną się na mieście pokażesz, a już z ukochanym psiakiem nie, bo to obciach?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja osobiście uważam to za ciekawą inicjatywę. Nie jakiś obciach wręcz przeciwnie, noszenie koszulki z ulubionej gry to jakby wyrażenie swoich zainteresowań. Liczy się tu ciekawy design , dobrze zaprojektowana koszulka może nadawać się praktycznie wszędzie, nie tylko na fanowskie spotkania ;)
Ja sam noszę może nie z gry ale również wyjątkową koszulę http://www.madeinheaven.pl/img/p/25-77-thickbox.jpg ;)

Ale wszystko to kwestia gustu, upodobania bo tak jak piszecie jeden za nic nie wyjdzie na miasto w takiej koszuli, a drugi będzie czuł się wyjątkowo, i może przy okazji pozna kogoś kto również w tą grę której powiedzmy logo ma na koszuli gra.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.08.2010 o 17:59, Woo-Cash napisał:

Koszulki z twoim ulubionym zespołem jeszcze rozumiem, ale z grami? Mało kto zajarzy,
o co chodzi.


Nosisz koszulki dla lansu? :o Bo ja np. nosze to, co mi się podoba, a jak jest dobry nadruk to mało mnie obchodzi czy to gra, czy zespół,czy film, czy po prostu koszulka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.08.2010 o 21:51, gumisfajnymis napisał:

Moze wejdzie wielka moda na noszenie koszulek które coś mówią na temat nas :D


Przecież można już kupić koszulki z napisem "Szef Wszystkich Szefów" albo "Najlepszy Towar W Mieście" :)

Ale tak na temat, to zawsze się nosi takie ciuchy jakie się lubi. Jeżeli gdzieś założę koszulkę z EndWar, Heroes V albo Guitar Hero to nigdzie nie jestem wytykany palcem, albo obgadywany.

Sam mam chrapkę na jakąś koszulkę z level77 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kiedyś jak jechałem autobusem szkolnym, to weszła do środka pewne dziewczyna (lat ok. 17) i miała na sobie bluzę z napisem Ghotic i z logiem gry. Zwróciły na to uwagę, tylko ja i drugi kumpel, po czym się uśmiechnęliśmy z kumple,, bo dziewczyna raczej nie wiedziała co oznacza ten opis, z tego co o niej wiem :P Dla mnie to żaden obciach i chyba zamówię w sklepie gram.pl t-shirt Modern Warfare 2 :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja mam pełno takich koszulek z różnych edycji kolekcjonerskich. Nie wstydzę się w nich chodzić, a wręcz przeciwnie świetnie się w nich czuje. Dla mnie nie ma nic wstydliwego w tym że gram w gry. To tak jakby ludzie wstydzili się oglądać telewizję albo słuchać muzyki, bo w końcu ile czasu tracą na to.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dopiero od pewnego czasu zacząłem kupować edycje kolekcjonerskie, więc moja kolekcja koszulek nie jest ogromna :P Mam koszulkę z Brothers In Arms: Hell''s Highway, Far Cry 2, Mass Effect oraz LittleBigPlanet. We wszystkich chodzę i bardzo dobrze się czuję :)
Jeżeli ludzie jakoś reagują na takie koszulki, to są to prawie zawsze inni gracze pytający się, skąd ją mam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować