Zaloguj się, aby obserwować  
Evil_Khan

Might & Magic: Heroes VI - Temat ogólny

1714 postów w tym temacie

Nie da sie podpiac pod Steama ale Ubisoft przechowuje na swoim serwerze twoje savy wiec pod tym wzgledem nie jest on potrzebny. Sam gram na desktopie i notebooku bez problemu.

Karharot - Ubiplay czy jak to sie zwie powstalo juz dla AC2.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.10.2011 o 21:49, pvo napisał:

Hej koledzy czy wy tez tak macie ze gra wywala po 5 minutach gry?

Nie działa dobrze - zero crashy

Dnia 15.10.2011 o 21:49, pvo napisał:

Probowalem na starszych sterach, nowych i nawet na betach do GF i za chol...e nie moge
grac.Wkur.... mnie to bo nie po to wywalilem kupe kasy za kolekcjponerke zeby sobie pulpit
poogladac.Nie wiem czy to nie ten nowy pach co sie pakuje razem z gra czy co szajs!!!
A z tego co czytam nie zle namieszali w grze.Zagralem kilka minut i ni cholery nie moge
sie polapac o co kaman.Nic nie jest tak jak powinno, ani menu gracza ani zadne czary,
wszystko pozmieniane.Oj cos czuje ze gra skonczy u mnie na polce jako zbieracz kurzu.

Ale co pozmieniali i co namieszali?
Jeżeli porównasz do starszych wersji - to tak pozmieniali, no ale już od dawna o tym wiadomo.
Dla mnie te zmiany są na duży ++++ jeżeli chodzi o mechanikę postaci - teraz jest tak bardziej rpg-owo i można bardziej indywidualnie prowadzić bohatera :)
To że są zmiany to dobrze bo jak by to miała być np : h5 + lepsza grafika to dobrze był nie było.
Kupiłeś kolekcjonerke bez zaciągnięcia języka o grze ? Demo było itd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Sporo rzeczy pozmieniali i ja też uważam, że to jest duży plus gry. Do zmian trzeba się będzie jednak przyzwyczaić i je polubić... Fakt faktem na samym początku te 3 surowce + złoto trochę szokuje, ale później idzie dobrze.

Mi osobiście nie podoba się, że przejmując zamek przejmuję kopalnie - trochę to jak dla mnie sztuczne i na wyrost, no ale cóż jak już pisałem przyzwyczaję się.

To do czego na razie nie mimo szczerych chęci nie mogę się przyzwyczaić to zubożenie gry o smaczki graficzne. Efekty rzucania czarów na kolana nie powalają... a to była zawsze istotna i dobrze zrobiona część hirołsów. To co zrobili z rozbudową zamków to masakra jakaś... Straszny rozdźwięk między włożeniem masy pracy w skomplikowanie warstwy taktycznej (umiejętności jednostek, rozwój bohatera, etc), a pójściem po najmniejszej linii oporu po stronie wizualnej magii i zamków. Mieli przecież sporo czasu, aby się przyłożyć... mam nadzieję, że szybko pójdą po rozum do głowy i te brakujące elementy zostaną dodane w nadchodzących patch''ach (okazyjnych np na Mikołajki / Boże Narodzenie / inną okazję). Bo jeśli zrobią to na zasadzie "płatnego dodatku" to przepraszam bardzo ale mimo całego mojego sentymentu do hirołsów 6 wyląduje w koszu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.10.2011 o 10:25, scott napisał:

Kupiłeś kolekcjonerke bez zaciągnięcia języka o grze ? Demo było itd.

Kupiłem kolekcjonerke bo mam już poprzednie i ogólnie uwielbiam serie,a liczylem na innowacje a nie na zmiany gdzie trzeba od nowa uczyc sie gry.Demo mi tez nie dzialalo.Nie wiem czy to przez winx64 czy co?
Moze sprobowac bez aktualizacji???Zainstalowac i wylaczyc ubi update podczas uruchamiania.
Bez przesady grafika to nie jest bóg wie co.Od taki mini skok (w końcu to dx9 :)
Osobiscie wolalbym homm5 z rozbudowanym systemem tworzenia postaci i wiekszą liczbe artów,czarów i zdolnosci.Taka rasowa turówke/rpg.
Jak skoncze (jezeli w ogóle bede mogl grac) to wtedy wypowiem sie dokladniej co i jak jest na+ a co na -.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ogólnie to powiem wam że nie kupie h 6 . (tak z małej litery )
i tu już bym mógł skończyć swój wywód bo już pewnie z was większość domyśla się gdzie moje serce...
tak, tak to Heroes of Might and Magic III , + 2 świetne dodatki + ewentualnie WOG. po za nim nic nie istnieje. Wszystko inne to marność nad marności ... tylko w H 3 w mapce M zatytułowanej Wszyscy za jednego potrafiłem grać miesiącami mimo że każdy skrawek znałem na pamięć... grało się ( z komputerem) świetnie, jak i płonące pośladki też grało się świetnie.. grafika piękna grafika 2D DWA DE , a nie tej szajs dla 15 latków jakim jest k**** 3D.

Czy ja chce dużo ? powiedzcie KTO no kto by się obraził jakby z nikąd powstał Heroes of Might and Magic Return to Erathia ... w 2D ... tak jak 3.. z nieco lepszą grafiką w większej rozdziałce... z więcej wszystkiego... po prostu nieco zmodyfikowany z podstawowymi założeniami 7 dzien = potworki, itd,
z wieeelkimi mapami większymi jak w h 3... gdzie teraz uświadczycie takie duże mapy... nigdzie :(
H 3 miała też świetny super edytor... aż chciało się tworzyć mapy....
zróbmy petycje aby H7 .... uratowało serie ( szczęśliwa 7 ? ) 2D ewentualnie z elementami 3D (ELEMENTAMI)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.10.2011 o 11:16, Chester001 napisał:

Ogólnie to powiem wam że nie kupie h 6 . (tak z małej litery )


Masz po prostu zamknięty umysł. Tak ciężko zrozumieć, że to co już było, nigdy nie powróci? Nie rozumiesz, że np. młodość wspominamy zawsze najlepiej? Że to co kiedyś było lepsze? To tak działa, po części może to nawet i być prawda, ale po część to tylko gierka naszego mózgu. Jestem ogromnym fanem serii, a trójkę uważam za jedną z najgenialniejszych gier wszech czasów... Ale kaman, nie można stać w miejscu, seria się zmienia, grafika 3D to podstawa dla dużej gry. Myślisz, że gdyby zrobili kolejną część w 2D to by się w ogóle sprzedała? Fani jak Ty, powiedzieli by, że to profanacja, i że w sumie w trojce jest to samo, a nowi gracze by nie ruszyli z powodu archaicznej grafiki.

Swoją drogą, to grafika 2D jest bardziej dziecinna niż 3D, bo przypomina kreskówki. Nie to, żebym starych gier nie lubił, wręcz przeciwnie - uwielbiam, ale nie można stać w miejscu.

Grałem w samo demo nowych hirołsów 12 godzin i jestem zachwycony. Z pewnością nabędę, a taki zaścianek jak Ty, niech do końca życia gra w jedną część, bo zbyt się ogranicza, by dojrzeć, że inne też są na swój sposób dobre.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ma ktos moze tak blad jak ja ze co jakis czas ucieka mi kamera w lewo i nice nie moge zrobic... zostaje tylko ponownie uruchomic gre....

da sie to jaos naprawic? czy trzeba na patch czekac?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.10.2011 o 16:22, mak_m napisał:

frakcja świątynia na 2 mapce nie chciał koń biegać po wodzie a 10 min wcześniej jeździł
tam 0o .

Żeby działało musisz mieć tylko jednostki ze "świątyni".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.10.2011 o 12:17, davis87 napisał:

ma ktos moze tak blad jak ja ze co jakis czas ucieka mi kamera w lewo i nice nie moge
zrobic... zostaje tylko ponownie uruchomic gre....

da sie to jaos naprawic? czy trzeba na patch czekac?


Ogólnie mam sporo bagów w demie, najczęściej związanych z wczytywanie tekstur i ładowaniem. Raz zdarzyło się mi coś takiego jak u Ciebie, u mnie pomogło wyjście z gry alt+tab, i powrót do niej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.10.2011 o 12:21, Sad_Statue napisał:

Ogólnie mam sporo bagów w demie, najczęściej związanych z wczytywanie tekstur i ładowaniem.
Raz zdarzyło się mi coś takiego jak u Ciebie, u mnie pomogło wyjście z gry alt+tab, i
powrót do niej.


ja mam juz pelna wersje z patchem i jest to irytujace

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak jest z zabezpieczeniem nowych Hirołsów? Always online drm Ubijsoftu czy jednorazowa aktywacja, czy jeszcze coś innego? Zastanawiam się nad kupnem, ale nie mam się ochoty użerać z upierdliwymi zabezpieczeniami, składowaniem sejwów na serwerze i innymi tego typu "cudownymi usprawnieniami".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

czy w edycji kolekcjonerskiej, wewnatrz tego cudownego pudla jest "normalna" podstawowa edycja gry? tzn. zafoliownae pudelko dvd box, niczym nie rozniace sie od tych stojacych na polkach w sklepach?
czy sama (+box) tez jest jakas specjalna dla EK ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.10.2011 o 12:29, heyboy napisał:

Jak jest z zabezpieczeniem nowych Hirołsów? Always online drm Ubijsoftu czy jednorazowa
aktywacja, czy jeszcze coś innego? Zastanawiam się nad kupnem, ale nie mam się ochoty
użerać z upierdliwymi zabezpieczeniami, składowaniem sejwów na serwerze i innymi tego
typu "cudownymi usprawnieniami".

Na pudełku ewidentnie jest napisane "wymagane jest jednorazowe połączenie z internetem celem uruchomienia gry" (cytuję, bo sam jeszcze nie zdążyłem zainstalować, dopiero dzisiaj chwilę pogram).
Masz więc swoją odpowiedź- aktywacja jednorazowa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.10.2011 o 12:38, moonman napisał:

czy w edycji kolekcjonerskiej, wewnatrz tego cudownego pudla jest "normalna" podstawowa edycja gry? tzn. zafoliownae pudelko dvd box, niczym nie rozniace sie od tych stojacych na polkach w sklepach?

Nie miałem w ręce pudełka edycji podstawowej ale wydaje mi się że tak, wewnątrz pudła EK jest normalne pudełko z grą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.10.2011 o 00:16, Miniu napisał:

Nie da sie podpiac pod Steama ale Ubisoft przechowuje na swoim serwerze twoje savy wiec
pod tym wzgledem nie jest on potrzebny. Sam gram na desktopie i notebooku bez problemu.

Karharot - Ubiplay czy jak to sie zwie powstalo juz dla AC2.


Dzieki wielkie za odpowiedz, Miniu : )
No to w takim razie moge smialo kupowac wersje pudelkowa : )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.10.2011 o 12:52, Renzov napisał:

Na pudełku ewidentnie jest napisane "wymagane jest jednorazowe połączenie z internetem
celem uruchomienia gry" (cytuję, bo sam jeszcze nie zdążyłem zainstalować, dopiero dzisiaj
chwilę pogram).
Masz więc swoją odpowiedź- aktywacja jednorazowa.

Dzięki. Pudełka w ręce nie miałem, więc wolałem zapytać co i jak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Siemka.

Mam takie pytanko do ludzi co zakupili H6. Po instalacji jak chce zagrać sobie Custom Game to nie mogę żadnego zamku wybrać, żadnej frakcji. Mam tylko bohatera którego dostałem w jakim Exclusive Contencie do wyboru i nic więcej.
Czy jest to zrobione tak że muszę przejść najpierw kampanie żeby odblokować rozgrywkę poza kampanijną? Bo jakoś nigdy nie byłem fanem robienia kampanii w herołsach a tu jestem chyba zmuszany?

Czy może coś źle robię?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Grywałem też w Kings Bounty Legende i Księżniczke, księzniczke przeszedłem całą a ogólnie to grę zaczynałem z 3-4 razy... tam jest jak wiesz zapewne grafika 3D... no i co ? grało mi się wyśmienicie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować