Zaloguj się, aby obserwować  
Evil_Khan

Might & Magic: Heroes VI - Temat ogólny

1714 postów w tym temacie

Witam.

Czy ktoś tu posiada Heroes I-VI Complete? Przymierzam się do kupna i zastanawia mnie jedna rzecz: czy części I-V są wraz z dodatkami? Szczególnie interesuje mnie V. Z tego co udało mi się znaleźć to zestaw jest podzielony na 3 części:
-paczka I-IV (chyba ta sama, którą sprzedają już od dawna), która z tego co pamiętam zawiera dodatki do owych części, jednak byłbym wdzięczny gdyby ktoś mógł to potwierdzić,
-Heroes V, ale nigdzie nie ma mowy o tym czy z dodatkami czy nie,
-H6

Z góry dziękuję za odpowiedź

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.06.2012 o 14:56, Korek92 napisał:

/.../ -Heroes V, ale nigdzie nie ma mowy o tym czy z dodatkami czy nie,/.../


H5 jest niestety bez dodatków.

Odnośnie tego czegoś co nazwali dodatkiem do H6, to mam mieszane uczucia :/ żadnej nowej frakcji, tylko skromna kampania z Craigiem Hackiem. Wydają DLC w pudełku. Żenada.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.06.2012 o 19:01, Grzech napisał:

> /.../ -Heroes V, ale nigdzie nie ma mowy o tym czy z dodatkami czy nie,/.../

H5 jest niestety bez dodatków.

Odnośnie tego czegoś co nazwali dodatkiem do H6, to mam mieszane uczucia :/ żadnej nowej
frakcji, tylko skromna kampania z Craigiem Hackiem. Wydają DLC w pudełku. Żenada.


Tak jak napisałeś to nie jest dodatek a jedynie DLC, jednak w Polsce wydane będzie również w pudełku, faktem jest że jako DLC jest dosyć drogie, ale może to przymiarka do pełnoprawnego dodatku z frakcjami itp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.06.2012 o 10:44, Bosper napisał:

Tak jak napisałeś to nie jest dodatek a jedynie DLC, jednak w Polsce wydane będzie również w pudełku, faktem jest że jako DLC jest dosyć drogie, ale może to przymiarka do pełnoprawnego dodatku z frakcjami itp


Tyle czekania i dostajemy marną namiastkę dodatku. Cena - 39.90 za 4h gry.
Ale w wywiadzie dla CD Action Ubi zapowiedziało nowy dodatek z Mrocznymi Elfami jako nowym zamkiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.07.2012 o 11:15, Grzech napisał:

> Tak jak napisałeś to nie jest dodatek a jedynie DLC, jednak w Polsce wydane będzie
również w pudełku, faktem jest że jako DLC jest dosyć drogie, ale może to przymiarka
do pełnoprawnego dodatku z frakcjami itp

Tyle czekania i dostajemy marną namiastkę dodatku. Cena - 39.90 za 4h gry.
Ale w wywiadzie dla CD Action Ubi zapowiedziało nowy dodatek z Mrocznymi Elfami jako
nowym zamkiem.


A skąd wiesz, że tylko 4h? Czytałem, że kampania ma wystarczyć na ok 12 godzin. Cena - jak dobrze poszukać - wynosi 34,90 zł. i jest to naprawdę przyzwoity poziom. Widziałem już wiele bzdurnych DLC, które dawały mniej rozrywki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.07.2012 o 11:15, Grzech napisał:

> Tak jak napisałeś to nie jest dodatek a jedynie DLC, jednak w Polsce wydane będzie
również w pudełku, faktem jest że jako DLC jest dosyć drogie, ale może to przymiarka
do pełnoprawnego dodatku z frakcjami itp

Tyle czekania i dostajemy marną namiastkę dodatku. Cena - 39.90 za 4h gry.
Ale w wywiadzie dla CD Action Ubi zapowiedziało nowy dodatek z Mrocznymi Elfami jako
nowym zamkiem.


A mógłbyś powiedzieć w jakim numerze CDA jest zamieszczony ten wywiad? Może w internecie też coś jest na ten temat?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.07.2012 o 08:54, Bosper napisał:

A mógłbyś powiedzieć w jakim numerze CDA jest zamieszczony ten wywiad? Może w internecie
też coś jest na ten temat?


http://www.cdaction.pl/news-27544/might--magic-heroes-vi--pirates-of-the-savage-sea-tworcy-odpowiadaja-na-pytania-fanow-w-warszawie-wideo.html

Zapewne o ten chodzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ogólnie Heroes VI ma duży potencjał i bardzo mi się podoba pomimo iż grałem w H3 od premiery. Jedynie czego mi brakuje w H6 to map, i frakcji(elfów,mrocznych elfów,krasnoludów i bagien, czarodzieje też mogliby powrócić chociaż mogliby zostać zmienieni). Wolałbym też any UBI nie robiło tak tej gry że zdrbią 1,2 dodatki a potem H7(wolałbym zeby były ze 4 dodatki i wspieranie części(w postaci kolejnych DLC i patchy) na tyle długo by na końcu była super rozbudowaną grą) niż robienie kolejnej cześci z 5 frakcjami, kilkoma mapami i błędami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.07.2012 o 16:36, Bambusek napisał:

Nie ma w tym wywiadzie wzmianki o planowanej nowej frakcji ani mrocznych elfach. Może czegoś nie dosłyszałem.
@Bosper, zgadzam się co do tego, że gra ma potencjał, ale wymaga kilku dodatków, które dodadzą więcej kontentu i załatają dziury w tym co jest. Mam tylko wątpliwość, czy studio Limbic Entertainment będzie w stanie to zrobić. Zajrzałem na ich stronę, gry przeglądarkowe czy jakieś inne proste gry to trochę nie ta półka. Będą musieli się mnóstwo nauczyć, do tego czasu tytuł umrze, a wszyscy zatęsknią za Black Hole.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.07.2012 o 20:16, rhyz napisał:

@Bosper, zgadzam się co do tego, że gra ma potencjał, ale wymaga kilku dodatków, które
dodadzą więcej kontentu i załatają dziury w tym co jest. Mam tylko wątpliwość, czy studio
Limbic Entertainment będzie w stanie to zrobić. Zajrzałem na ich stronę, gry przeglądarkowe
czy jakieś inne proste gry to trochę nie ta półka. Będą musieli się mnóstwo nauczyć,
do tego czasu tytuł umrze, a wszyscy zatęsknią za Black Hole.

Chyba za Nivalem...
Moim zdaniem powinni zostawić VI jak jest. A jeśli chcą ciągnąć serię dalej - znaleźć sprawdzone studio (Nival wróć!) i porządnie popracować nad nową częścią (wracając do współpracy z community).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.07.2012 o 20:23, windows00 napisał:

> @Bosper, zgadzam się co do tego, że gra ma potencjał, ale wymaga kilku dodatków,
które
> dodadzą więcej kontentu i załatają dziury w tym co jest. Mam tylko wątpliwość, czy
studio
> Limbic Entertainment będzie w stanie to zrobić. Zajrzałem na ich stronę, gry przeglądarkowe

> czy jakieś inne proste gry to trochę nie ta półka. Będą musieli się mnóstwo nauczyć,

> do tego czasu tytuł umrze, a wszyscy zatęsknią za Black Hole.
Chyba za Nivalem...
Moim zdaniem powinni zostawić VI jak jest. A jeśli chcą ciągnąć serię dalej - znaleźć
sprawdzone studio (Nival wróć!) i porządnie popracować nad nową częścią (wracając do
współpracy z community).

Za Nivalem to już dawno tęsknię. Za Black Hole dopiero po tym jak dowiedziałem się o Limbic Ent. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.07.2012 o 20:16, rhyz napisał:

> http://www.cdaction.pl/news-27544/might--magic-heroes-vi--pirates-of-the-savage-sea-tworcy-odpowiadaja-na-pytania-fanow-w-warszawie-wideo.html

>
> Zapewne o ten chodzi
Nie ma w tym wywiadzie wzmianki o planowanej nowej frakcji ani mrocznych elfach. Może
czegoś nie dosłyszałem.
@Bosper, zgadzam się co do tego, że gra ma potencjał, ale wymaga kilku dodatków, które
dodadzą więcej kontentu i załatają dziury w tym co jest. Mam tylko wątpliwość, czy studio
Limbic Entertainment będzie w stanie to zrobić. Zajrzałem na ich stronę, gry przeglądarkowe
czy jakieś inne proste gry to trochę nie ta półka. Będą musieli się mnóstwo nauczyć,
do tego czasu tytuł umrze, a wszyscy zatęsknią za Black Hole.


Najbardziej żałuję tego że gra z takim potencjałem może zdechnąć przez głupie niedogadanie się wydawcy z producentem. Uważam, że producent powinien być jednocześnie wydawcą i wtedy nie ma takich animozji dobrym przykładem takiej firmy jest Blizzard.

Gra(HVI) zakładała(według Black Hole) że na wstępie ma być 5 frakcji a potem miały dojść elfy, mroczne elfy, czarodzieje i może jeszcze jakieś nowe miasto, które urozmaiciło by historię Ashan(Bo gdzie jest obiecana frakcja z konkursu zorganizowanego przez UBI przed wydaniem H6?) - a tu lipa(krasnoludy w tym czasie stosowały politykę izolacji). Teraz nowe studio idzie po łatwiźnie i do tego nie umie nic zrobić normalnie żenada. Boje sie że 6 upadnie zanim rozwinie skrzydła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Żeby HoMM nie zdechło to musi zostać odebrane Ubisoftowi. A na to szans niestety nie ma. A czy nowe studio nie potrafi nic zrobić to się przekonamy dopiero, jak na razie to jutro zobaczymy efekty ich pracy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.07.2012 o 23:10, Bambusek napisał:

Żeby HoMM nie zdechło to musi zostać odebrane Ubisoftowi. A na to szans niestety nie
ma. A czy nowe studio nie potrafi nic zrobić to się przekonamy dopiero, jak na razie
to jutro zobaczymy efekty ich pracy.


Niestety masz rację, doszedłem do tego samego wniosku przy części 6, gdyż H5 było zrobione jeszcze nie najgorzej i mieliśmy 8 frakcji(ostatecznie), trochę map, składane artefakty i alternatywne ulepszenia(chociaż niezbyt potrzebne, ale jednak). Heroes 6 zapowiadało się fajnie: nowa rasa, wprowadzenie rodów itd. ale dodając Nagi zapomnieli dodać głównych mieszkańców Ashanu(elfy, czarodziei) a potem i Lochów. Brakuje mi także krasnoludów oraz wyjaśnienia czym są Wolne Miasta i kto w nich mieszka(pewnie nowa frakcja).Poza tym po eksperymentach czarodziei nad zwierzoludźmi i ich rewolcie dziwnym by było ie powstanie jakiejś frakcji na tej bazie np jaszczuroludzi, którzy zamieszkają na bagnach a wyznawać będą Ashę jako życie(przeciwnie do Nekromantów) - szanując wszystko co żyje.

Niestety to wszystko to marzenia nigdy się nie spełnią a fajnie by się grało w Herosów z 11,12 frakcjami(to byłaby naprawdę ciekawa gra- jak jeszcze każda frakcja byłaby specyficzna).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.07.2012 o 09:59, baflo78 napisał:

nie wiem w czym problem przecież potwierdzone są informacje ze elfy jedne i drugie pojawia
się w dodatkach ...


Właśnie nie jest potwierdzone, bo na spotkaniu z UBI w Warszawie, jego przedstawiciele powiedzieli, że będzie narazie jeden dodatek z jedną frakcją a drugi może będzie jak pierwszy się dobrze sprzeda. A wprowadzanie mrocznych elfów bez zwykłych to bezsens, moim zdaniem powinni wprowadzić 2 armie w 1 dodatku(wtedy to ma sens) tak wcześniej informował przedstawiciel Black Hole że 1 armia w dodatku 2 w DLC a w sumie miały być 2 dodatki i 4 armie, ale oczywiście pomysł upadł. Poza tym nie wyobrażam sobie Herosów bez elfów mrocznych elfów, a krasnoludy i czarodzieje zniknęli od 5 części(Co z wolnymi miastami)?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.07.2012 o 11:02, Bosper napisał:

Poza tym nie wyobrażam sobie Herosów bez elfów
mrocznych elfów, a krasnoludy i czarodzieje zniknęli od 5 części(Co z wolnymi miastami)?


Mroczniaki to akurat wymysł Ubi i rasa Ashanu, w częściach 1-4 ich nie było jakby nie patrzeć. Brak magów dziwi biorąc pod uwage, że mamy ich produkt, czyli Orków.

No to dziś patch z widokami miast, poprawkami balansu itp. Ciekawe o której i jak się sprawdzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Istnieje jakiś sposób, by przenieć zapisy z serwerów Ubisoftu, na swojego PCta? Bo mam już tego dość. Internet działał idealnie, ale mimo tego, sejvy mi się nie zsynchronizowały dobrze. Straciłem ze dwie godziny gry. Boję się wrócić do gry, że znowu mnie spotka coś takiego :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować