Zaloguj się, aby obserwować  
Tomi_323

UFO - Czy istnieje?

2239 postów w tym temacie

Zdjęć UFO to ja tysiące widziałem. :]

Raz mi nad głową przeleciał jakiś talerz. Parę lat temu przeczytałem że w moim mieście w sfotografowano to niby UFO. Nawet data się chyba zgadza. Tak więc widziałem UFO? Nie twierdzę tak. Równie dobrze mogło być coś innego. Choć nie mówię stanowczo: ,,To nie było UFO"!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.08.2007 o 13:43, maciek999 napisał:

Ja odkąd pamiętam nigdy nie wierzyłem w takie rzeczy. Podobno było życie na marsie, no ale
kiedy to było ;P A do tego teraz to za pomocą komputera można bardzo przerobić zdjęcie i może
ono wyglądać całkiem realistycznie.

racja na przykład(wiem ze wychodze za temat) to

20070814134620

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.08.2007 o 13:45, MEZIL napisał:

To drugie mnie nie przekonuje , lecz to pierwsze niczego sobie :)


Fejk na 100%. Wiesz czemu? Bo "ufo" jest w rogu kadru. Kto przy zdrowych zmysłach nie skierowałby aparatu centralnie na ufo? A kto przyz drowych zmysłach robi fotki przejazdów kolejowych? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.08.2007 o 13:46, no-to-gramy napisał:

> Ja odkąd pamiętam nigdy nie wierzyłem w takie rzeczy. Podobno było życie na marsie, no
ale
> kiedy to było ;P A do tego teraz to za pomocą komputera można bardzo przerobić zdjęcie
i może
> ono wyglądać całkiem realistycznie.
racja na przykład(wiem ze wychodze za temat) to


Bardzo dobrze , ze dales cos smiesznego . HumanGhost z Cybekziomem potrzebuja troche luzu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.08.2007 o 13:45, HumanGhost napisał:

Nie masz czasu... tja.. jasne... ;D

Ciekawe skąd ty to możesz wiedzieć :/
Ja poprostu chce ci powiedzieć jak łatwo można zrobić takie zdjęcia (niekoniecznie takie jakie pokazywałeś w poprzednich postach).
A ty odrazu wyskakujesz mi z tekstami, że cie osłabiam itp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.08.2007 o 13:48, HumanGhost napisał:

> To drugie mnie nie przekonuje , lecz to pierwsze niczego sobie :)

Fejk na 100%. Wiesz czemu? Bo "ufo" jest w rogu kadru. Kto przy zdrowych zmysłach nie skierowałby
aparatu centralnie na ufo? A kto przyz drowych zmysłach robi fotki przejazdów kolejowych? ;)


Anie widziales nigdy zjec gdy ktos robil komus fotke i niechcacy uchwycil piorun :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Z tym, że to nie jest pojedyńcze zdjęcie a krótki filmik z dynamicznym oświetleniem i zmianami kadru. Tego nie mozna od tak łatwo sobie zrobić. I to chce Ci wyjaśnić. Dlatego mnie osłabiasz, bo się przy tym upierasz, nie mając nic na poparcie. To jest własnie dla nie niezrozumiałe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.08.2007 o 13:50, MEZIL napisał:

Anie widziales nigdy zjec gdy ktos robil komus fotke i niechcacy uchwycil piorun :)


Owszem widziałem takie fotki. ALe chodzi o to: widziałeś kiedyś kogoś robiącego fotkę przejazdowi kolejowemu w dodatku pustemu? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.08.2007 o 13:54, HumanGhost napisał:

Z tym, że to nie jest pojedyńcze zdjęcie a krótki filmik z dynamicznym oświetleniem i zmianami
kadru. Tego nie mozna od tak łatwo sobie zrobić. I to chce Ci wyjaśnić. Dlatego mnie osłabiasz,
bo się przy tym upierasz, nie mając nic na poparcie. To jest własnie dla nie niezrozumiałe.

A ja miałem na myśli właśnie to pojedyńcze zdjęcie, ciućmoku :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.08.2007 o 13:56, HumanGhost napisał:

> Anie widziales nigdy zjec gdy ktos robil komus fotke i niechcacy uchwycil piorun :)

Owszem widziałem takie fotki. ALe chodzi o to: widziałeś kiedyś kogoś robiącego fotkę przejazdowi
kolejowemu w dodatku pustemu? ;)


Rozne wynalazki chodza po swiecie . Pamietaj , zdjecie robil tylko czlowiek :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.08.2007 o 13:56, cybekziom napisał:

A ja miałem na myśli właśnie to pojedyńcze zdjęcie, ciućmoku :/


[mega lol, spadłem z krzesła]
Weź się zastanów.. skąd ja mam wiedziec co Ty masz na myśli? Jak napisałeś "takie coś" to domniemałem, że chodzi Ci o film, który jest głównym "aktorem" w tym linku. Wiem, że łatwo można takie zdjęcia zrobić! To przeciez oczywiste jak to, że woda jest mokra! Chodzi o film!! Co kogo obchodzi zdjęcie..

Btw dobra rada. Nie odzywaj sie tak do nieznajomych, bo tylko sobie złą reklamę robisz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.08.2007 o 13:56, cybekziom napisał:

> Z tym, że to nie jest pojedyńcze zdjęcie a krótki filmik z dynamicznym oświetleniem i
zmianami
> kadru. Tego nie mozna od tak łatwo sobie zrobić. I to chce Ci wyjaśnić. Dlatego mnie osłabiasz,

> bo się przy tym upierasz, nie mając nic na poparcie. To jest własnie dla nie niezrozumiałe.

A ja miałem na myśli właśnie to pojedyńcze zdjęcie, ciućmoku :/


Hej chlopaki juz wasza dynamiczna rozmowa zeszla na inny tor . Jak bedzie tak dalej to temat zamkna .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zdjęcie jest łatwo zrobić jak się umie, a to nie jest równoznaczne, z tym, że zdjęcie jest łatwo zrobić. Równie dobrze mogę powiedzieć, że programowanie robotów KUKA jest dziecinnie proste, bo ja jestem po kursie eksperckim, co nie znaczy, że każdy kto się dorwie do konsoli robota będzie potrafił z nim cokolwiek sensownego zrobić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.08.2007 o 14:00, HumanGhost napisał:

[mega lol, spadłem z krzesła]

Nic ci się nie stało ?

Dnia 14.08.2007 o 14:00, HumanGhost napisał:

Weź się zastanów.. skąd ja mam wiedziec co Ty masz na myśli? Jak napisałeś "takie coś"

Ja ciągle miałem na myśli zdjęcie :/

Dnia 14.08.2007 o 14:00, HumanGhost napisał:

to domniemałem, że chodzi Ci o film, który jest głównym "aktorem" w tym linku. Wiem, że łatwo
można takie zdjęcia zrobić! To przeciez oczywiste jak to, że woda jest mokra! Chodzi o film!!

No to teraz wiadomo

Dnia 14.08.2007 o 14:00, HumanGhost napisał:

Co kogo obchodzi zdjęcie..

Wydawało mi sie przez cały czas, że ciebie :PP

Dnia 14.08.2007 o 14:00, HumanGhost napisał:

Btw dobra rada. Nie odzywaj sie tak do nieznajomych, bo tylko sobie złą reklamę robisz.

No jak ten "nieznajomy" traktuje cie jak Dzieciaka Neo to musisz walczyć no nie ?
Sorry, za te teksty ale jak widzisz nie mogliśmy dojść do porozumienia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.08.2007 o 14:05, cybekziom napisał:

Sorry, za te teksty ale jak widzisz nie mogliśmy dojść do porozumienia.


Widzisz, wystarczyło od razu na początku napisać jedno proste słowo "zdjęcie".
To jest forum internetowe. Jak czegoś konkretnie nie napiszesz to w myślach Ci nie przeczytam.

Zdjęcie wiadomo, można sfałszowac nawet w domu na rózne sposoby, np to z przejazdem kolejowym wyżej. Ale taki film to już robota kogoś kto wie co robi. Samemu sie takiej profesjonalki nie nakreci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dobra,koniec OFFTOP.
Teraz możemy porozmawiać jak cywilizowani ludzie xD
Film naprawde niezły musze przyznać, nie wiem jak oni to zrobili.
Ale widać, że uzdolnieni są.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.08.2007 o 14:10, HumanGhost napisał:

> Sorry, za te teksty ale jak widzisz nie mogliśmy dojść do porozumienia.

Widzisz, wystarczyło od razu na początku napisać jedno proste słowo "zdjęcie".
To jest forum internetowe. Jak czegoś konkretnie nie napiszesz to w myślach Ci nie przeczytam.

Zdjęcie wiadomo, można sfałszowac nawet w domu na rózne sposoby, np to z przejazdem kolejowym
wyżej. Ale taki film to już robota kogoś kto wie co robi. Samemu sie takiej profesjonalki nie
nakreci.

Masz racje, ale jest w nim coś "sztucznego" i nie chodzi oto, że tam są te pojazdy latajace, ale oto że te statki leciały bardzo nisko i do tego dość wolno normalnie jak na filmach typu Dzień Niepodległości, czy Gwiezdne Wrota(serial czy film), gdzie dokładnie możnabyło je zobaczyć. Po za tym autor filmu nie wyrazał żadnych emocji oraz dlaczego kręcił palmę jak w około nie było nikogo w pobliżu(po co mu była kamera?)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ale nie powinniśmy się za bardzo opierać na filmach.
A co do tej palmy to wydaje mi się że on od początku kręcił UFO, i to przez cały czas.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.08.2007 o 14:19, Bosper napisał:

> > Sorry, za te teksty ale jak widzisz nie mogliśmy dojść do porozumienia.
>
> Widzisz, wystarczyło od razu na początku napisać jedno proste słowo "zdjęcie".
> To jest forum internetowe. Jak czegoś konkretnie nie napiszesz to w myślach Ci nie przeczytam.

>
> Zdjęcie wiadomo, można sfałszowac nawet w domu na rózne sposoby, np to z przejazdem kolejowym

> wyżej. Ale taki film to już robota kogoś kto wie co robi. Samemu sie takiej profesjonalki
nie
> nakreci.
Masz racje, ale jest w nim coś "sztucznego" i nie chodzi oto, że tam są te pojazdy latajace,
ale oto że te statki leciały bardzo nisko i do tego dość wolno normalnie jak na filmach typu
Dzień Niepodległości, czy Gwiezdne Wrota(serial czy film), gdzie dokładnie możnabyło je zobaczyć.
Po za tym autor filmu nie wyrazał żadnych emocji oraz dlaczego kręcił palmę jak w około nie
było nikogo w pobliżu(po co mu była kamera?)


NIe wyrazal niec , poniewaz zaniemowil :)
Skad tworcy filmow wiedzieli jak wygladaja statki UFO . Polegali na swojej wyobrazni . Nie mozna wykluczyc czy statki kosmitow sa bez glosne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.08.2007 o 14:19, Bosper napisał:

Po za tym autor filmu nie wyrazał żadnych emocji oraz dlaczego kręcił palmę jak w około nie było nikogo w pobliżu(po co mu była kamera?)


Cóz, nie wiadomo czy w pobliżu nie było nikogo. Moż krecił kogoś wczęsniej? Nie widac w końcu tego. Poza tym faktem jest, ze film jest krótki. Jakbym zaczął filmowac takie zjawiskowe "coś" to robiłbym to do upadłego. A tu film sie urywa jeszcze jak "statki" sa dobrze widoczne. Czemu? To jest dla mnie najbardziej dziwne w tym filmie.
Jest teoria, że to początek jakiejś kampanii reklamowej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować