Zaloguj się, aby obserwować  
Tomi_323

UFO - Czy istnieje?

2239 postów w tym temacie

Możliwe jest że gdzieś tam jest inna cywilizacja. Ale jak to możliwe że oby sobię latają tzw. UFO albo chodzą sobie po dachach lub po chodnikach wieczorami jak ukazują to filmy na YouTube. Hmmm.... wytłumacze to tak:
Mamy zabójce który jest poszukiwany na całym świecie, a ten zabójca to inna forma życia. I co chodzi sobie tak po dachu? :D

@EDIT http://www.youtube.com/watch?v=J1Fqv6WaCak&eurl=http%3A%2F%2Fwww.ufoonline.pl%2FUFO-FILMY2.htm&feature=player_embedded zobaczcie... dziwne ale ciekawe.
A i dlaczego wszystko dzieję się w Meksyku? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przeszukując youtube natrafiłem się na to coś:
http://www.youtube.com/watch?v=ikmXXu8WQh8&feature=related
no i to http://www.youtube.com/watch?v=4pNDx-CAyAk&feature=related (kilka podobnych filmów jest na liście po prawej)
Co to ma być? To jakaś bajka czy faktyczna choroba? Wiem że temat nie do końca ten ale może to UFO :O ? xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.05.2009 o 00:27, Rangarog napisał:

Co to ma być? To jakaś bajka czy faktyczna choroba? Wiem że temat nie do końca ten ale
może to UFO :O ? xD


Cóż może i jakaś ciężka choroba, na to wygląda ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.05.2009 o 11:16, jcl99 napisał:

Gdybyś siedział w "tym" tyle co ja i czytał codziennie masę artykułów i relacji też miałbyś
pewność ;)


Szkoda tylko, że większość tych artykułów i relacji, opiera się na "gdybaniu".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.05.2009 o 10:30, Burszurasek napisał:

Szkoda tylko, że większość tych artykułów i relacji, opiera się na "gdybaniu".


Dokładnie można powiedzieć że wiemy już dużo na ten temat, a tak na prawdę nic nie wiemy, i jeszcze dużo do odkrycia przed nami. Już tu nie mówię o UFO , ale ogólnie ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.05.2009 o 20:03, jcl99 napisał:

Chyba nawet nie wiesz kto to jest...

Aha, czyli muszę znać jego pełną biografię, zamiast zastanowić się dlaczego przy tak wielkiej sile przekazu (musi być wielki, bo inaczej nie dotrze do Ziemi, a jeśli już to zniekształcony) dlaczego tylko on to odbiera? I nie, nikt mi nie wmówi, że jest to dostosowane do jego fal mózgowych bo jest to a-wy-ko-nal-ne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.05.2009 o 17:48, jcl99 napisał:

On nie miał żadnych przekazów.



Billy” Eduard Albert Meier (na zdjęciu w maju 1995) urodził się w Bulach w Szwajcarii, 3 lutego 1937 roku. Od 63 lat jest on w fizycznym i telepatycznym kontakcie z istotami pozaziemskimi, utrzymującymi, że pochodzą z systemu gwiezdnego Plejar. Działając jako przedstawiciel i rzecznik Plejadan/Plejaran z planety Erra, Eduard Meier przekazuje nam ich fascynującą, ezoteryczną naukę i wiedzę oraz pomaga im w ich monumentalnym zadaniu zawiedzenia ziemskiego rodzaju ludzkiego z powrotem na właściwą ścieżkę, z której zszedł.

Kontakty Meiera zaczęły się, gdy miał 5 lat, kiedy przygotowywany był do swej życiowej misji poprzez nauki Sfatha, mężczyzny z Plejar. Asket, osoba, która jako druga skontaktowała się z Billym, kontynuowała jego nauczanie przez kolejne jedenaście lat, wiodąc go przez różne krainy na Ziemi, przekazując wiedzę o ziemskich wiarach i kulturach.

28 stycznia 1975 roku zaczął serię ponad 100 kontaktów z Semjase, kobietą Plejadanką/Plejaranką. Podczas tych kontaktów pozwolono mu sfotografować jej promienisty statek wykonujący manewry w powietrzu.

No nie, nigdzie nie jest napisane, że miał przekazy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.05.2009 o 17:55, Twoortza napisał:

W OGROMNEJ większości są niezdatne do zamieszkania. Zresztą 100 000 lat świetlnych to
za daleko i za dawno.


Zapomniałeś napisać- niezdatne do zamieszkania dla nas ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

I...?
Brak słów... jakie znowu ograniczenia dotyczące telepatii?
Nie ma ograniczeń. Co z tego, że 100 000 lat czy więcej?
Jakbym ci powiedział 1000 lat temu, że będzie coś takiego jak komputer e-mail czy samolot to też byś nie uwierzył, że to jest możliwe?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.05.2009 o 19:43, jcl99 napisał:

I...?
Brak słów... jakie znowu ograniczenia dotyczące telepatii?
Nie ma ograniczeń. Co z tego, że 100 000 lat czy więcej?
Jakbym ci powiedział 1000 lat temu, że będzie coś takiego jak komputer e-mail czy samolot
to też byś nie uwierzył, że to jest możliwe?

Tyle, że ja nie żyję tak długo. Jaki brak słów, przecież jest post pełen słów. Pasmo fal mózgowych jest bardzo wąskie i gdyby ten przekaz maiłby dotrzeć do Ziemi, musiałby być dostępny dla całej półkuli po stronie sygnału. Pisałem dlaczego.

@Budo
Nas czyli form życia opartych na wodzie węglu. Jak na razie to jedyne pierwiastki zdolne do "zrobienia" życia. Jest jeszcze podobno kwarc i amoniak, ale kwarc ma za słabe wiązania i dwutlenek kwarcu jest skałą. Chyba że odkryjesz atom o liczbie atomowej 200, który byłby stabilny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

1000 lat temu, powiadasz ?
Cóż, mnie osobiście ciężko byłoby uwierzyć w środek transportu, który w okresie krucjat przeniesie mnie do Ziemi Świętej z Messyny w kilka godzin...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.05.2009 o 09:24, jcl99 napisał:

Telepatia wg. relacji, nie ma ograniczeń.

Ani nie ma rzetelnych dowodów na jej istnienie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.05.2009 o 22:47, jcl99 napisał:


Na miejscu autora bałbym się zajrzeć do lodówki ;)
A poważniej, to sugeruję więcej sceptycyzmu. Zwłaszcza jeśli chodzi o wypatrywanie kosmitów i latających spodków na starych obrazach. Aż strach pomyśleć co taki kolo mógłby wywnioskować z rysunków przedszkolaków :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować