Zaloguj się, aby obserwować  
Tomi_323

UFO - Czy istnieje?

2239 postów w tym temacie

Nie, nic nie jest naciągane. UFO to po prostu skrótowiec, tak jak PZPN, ZSTiO, RPG itd. A to, że ludziom weszło w krew UFO=obcy to już nie wiem skąd się wzięło ; /.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.03.2009 o 12:05, wyszatek napisał:

> UFO istnieje, sprawdź definicję tego słowa a raczej skrótowca.

Trochę to naciągane. Dobrze nie UFO tylko kosmici.


UFO to może być np. jakaś chmurka na niebie albo nowy samolot/pojazd ukrywany w ścisłej tajemnicy przez jakis kraj. W dzisiejszych czasach Ufo to synonim kosmitów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ucięło mi ostatniego posta i nie mogłem go edytować a pisać drugiego pod nim nie chciałem.(Taka mała informacja)
Wiem, że UFO to skrót od niezidentyfikowany obiekt latający. Nie widzę problemu w używaniu zamiennie UFO, kosmici szczególnie dlatego, że możemy doszukać się tego w słowniku synonimów. Jeśli chcesz to zajrzyj. I nie musisz być tak nadgorliwy w podkreślaniu: "to UFO..."

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.03.2009 o 21:57, wyszatek napisał:

Wiem, że UFO to skrót od niezidentyfikowany obiekt latający. Nie widzę problemu w używaniu
zamiennie UFO, kosmici szczególnie dlatego, że możemy doszukać się tego w słowniku synonimów.
Jeśli chcesz to zajrzyj. I nie musisz być tak nadgorliwy w podkreślaniu: "to UFO..."


Chodzi o to że terminu UFO w znaczeniu pojazd kosmitów używają głównie maniacy i różne świry na punkcie zielonych ludzików. Jest natomiast inny skrót - też pochodzący z angielskiego - oznaczający to co mają na myśli świry mówiąc UFO, a mianowicie ETI - Extra Terrestial Intelligence.

Poważni badacze tego zjawiska , o ile w ogóle istnieją, mogą co najwyżej założyć że UFO to pojazdy kosmitów i traktować to założenie tylko jako jedną z wielu hipotez którą należy obalić lub potwierdzić.
Dlatego ja zgadzam się z tymi których razi używanie słowa/skrótu UFO jako synonimu statku kosmicznego obcej cywilizacji. Nie mam natomiast zastrzeżeń jeśli ktoś mając na myśli kosmitów używa zwrotu "latający talerz" lub "latający spodek", jako że te określenia powstały właśnie jako synonimy pojazdów kosmitów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak generalnie to naszla mnie pewna mysl. Mianowicie biorac pod uwage to ze w kosmosie panuja "nieco" inna prawa fizyki to zakladajac ze jest to faktem w jaki sposob porusza sie w przestrzeni kosmicznej taki pojazd? Na ziemi moglby wykorzystywac do tego celu grawitacje natomiast w stanie niewazkosci?:)

P.S. Ja odpowiedz szykuje w glowie natomiast zadalem to pytanie byscie zdali sobie sprawe z czym tak naprawde mamy do czynienia na ziemi, i moze sami wpadli na odpowiedz na moje postawione wczesniej pytanie. Generalnie jest to ciekawy temat na rozwazania na temat pokonywania praw fizyki w kosmosie przez taki pojazd:).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.03.2009 o 02:33, goomis74 napisał:

Tak generalnie to naszla mnie pewna mysl. Mianowicie biorac pod uwage to ze w kosmosie
panuja "nieco" inna prawa fizyki to zakladajac ze jest to faktem w jaki sposob porusza
sie w przestrzeni kosmicznej taki pojazd?


Jako że jest napędzany jakąś obcą formą "magii", myślę, że nie ma tu znaczenia czy wpływa na niego grawitacja, czy nie. Nie mamy pojęcia na jakiej zasadzie poruszają się w ziemskiej atmosferze a co dopiero poza nią.

Osobiście uważam, że te pojazdy wcale się nie poruszają. Stoją po prostu w miejscu a potężne generatory rzeczywistości poruszają cały wszechświat wokół nich ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.03.2009 o 13:33, Astropath napisał:

Jako że jest napędzany jakąś obcą formą "magii", myślę, że nie ma tu znaczenia czy wpływa
na niego grawitacja, czy nie. Nie mamy pojęcia na jakiej zasadzie poruszają się w ziemskiej
atmosferze a co dopiero poza nią.

Osobiście uważam, że te pojazdy wcale się nie poruszają. Stoją po prostu w miejscu a
potężne generatory rzeczywistości poruszają cały wszechświat wokół nich ;)


Osobiscie mam troche inne spojrzenie na to. Zakladajac ze pojazdy tworza cos w rodzaju antugrawitacji wokol siebie nie sa w stanie wyleciec poza ziemie poniewaz nie beda w stanie poruszac sie w przestrzeni kosmicznej w ten sposob.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.03.2009 o 16:28, Ave-Some-666 napisał:

ja widzialem jak u mnie na polu ladowalo ufo/


A w tej bajce były smoki?

Takie coś to ja też sobie mogę powiedzieć. Nie masz dowodów, nic głębszego nie powiedziałeś. Jednym słowem: nie wierzę ci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.03.2009 o 16:34, maja96 napisał:

> ja widzialem jak u mnie na polu ladowalo ufo/

A w tej bajce były smoki?

Takie coś to ja też sobie mogę powiedzieć. Nie masz dowodów, nic głębszego nie powiedziałeś.
Jednym słowem: nie wierzę ci.


ja bym wiezyl.A smoki to po Zyrardowie lataja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.03.2009 o 16:35, Ave-Some-666 napisał:


ja bym wiezyl.A smoki to po Zyrardowie lataja.

Eee tam, ja tam nic nie widzę a z Sochaczewa jestem, to przecież niedaleko :D
A swoją drogą jeśli uważacie UFO za jakiś banał to napiszcie że nie wierzycie zamiast się z tego nabijać,
BTW: Widziałem w wiadomościach że na Marsie zaobserwowano jakieś żyjące organizmy które prawdopodobnie znajdują się w wulkanach czy coś w tym stylu. Dla tych co się interesują http://www.mars.asu.edu/news/news-silica.html .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.03.2009 o 16:22, goomis74 napisał:

Osobiscie mam troche inne spojrzenie na to. Zakladajac ze pojazdy tworza cos w rodzaju
antugrawitacji wokol siebie nie sa w stanie wyleciec poza ziemie poniewaz nie beda w
stanie poruszac sie w przestrzeni kosmicznej w ten sposob.


Mogą przecież mieć różne rodzaje napędu do poruszania się w atmosferze i poza nią.
BTW w przestrzeni kosmicznej też jest grawitacja, z tym że w skali mikro, generowana przez wszystkie ciała niebieskie. Dlatego przecież mamy układy gwiezdne, galaktyki, gromady galaktyk itd. Jeśli napęd kosmitów opiera się tylko na antygrawitacji, myślę że byliby w stanie wykorzystać do tego mikrograwitację.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czasami widuję niezidentyfikowane obiekty latające niedaleko miejsca mojego zamieszkania. Często okazuje się ze to samoloty. Ale kiedyś 1-2 lata temu widziałem coś koło godz 16-18 dziwne światło które leciało sobie powoli i schowało się za chmury.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.03.2009 o 17:12, driv4r napisał:

Czasami widuję niezidentyfikowane obiekty latające niedaleko miejsca mojego zamieszkania.
Często okazuje się ze to samoloty. Ale kiedyś 1-2 lata temu widziałem coś koło godz 16-18
dziwne światło które leciało sobie powoli i schowało się za chmury.


Może to jakaś spadająca gwiazda albo malutki meteor :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.03.2009 o 17:28, Dekerinho6 napisał:

Może to jakaś spadająca gwiazda albo malutki meteor :P


''''Spadające gwiazdy'''' są meteorami poczytaj sobie jakie prędkości osiągają takie obiekty po wejściu w atmosferę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.03.2009 o 17:36, driv4r napisał:

> Może to jakaś spadająca gwiazda albo malutki meteor :P

''''Spadające gwiazdy'''' są meteorami poczytaj sobie jakie prędkości osiągają takie
obiekty po wejściu w atmosferę.


No okej.Ale to światło które widziałeś to nie koniecznie musi być "UFO"...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.03.2009 o 17:38, Dekerinho6 napisał:

No okej.Ale to światło które widziałeś to nie koniecznie musi być "UFO"...


Wiem może Ty na miotle leciałeś xD joke
To były takie dwie ukośnie inie światła i sobie leciały.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować