Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Atari i Cryptic zapowiadają Neverwinter!

59 postów w tym temacie

Dnia 23.08.2010 o 18:19, Qumi napisał:

Sieciówka, nie sieciówka. Guild Wars to sieciówka, ale zupełnie inna niż normalne MMO.
Możesz tam sam grać całą kampanię, albo z przyjaciółmi w party. Podejrzewam, że to będzie
coś podobnego.... no i widać, że jednak wzięli 4 edycję dnd...

Guild Wars to CORPG - z Neverwinter będzie podobnie.
PS. Atari, do jasnej cholery, dajcie poprzednie części na Steamie, bo mam dość polskich wersji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Liczyłem na kolejnego rpg''a w D&D, ale nie sieciowego. Może to będzie niezła gra lecz mnie raczej nie zachęci. Mam przykre wrażenie, że Atari strzeli sobie w stopę, za dużo jest gier mmo na rynku, a będzie jeszcze więcej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.08.2010 o 17:58, Azuredragon napisał:

NIEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEE!!! CO ONI ZROBILI?!

Miałem nadzieję, na kolejną doskonałą grę cRPG, przynajmniej taką jak druga część serii
od Obsidianu (Maska Zdrajcy to po Tormencie druga najlepsza fabuła w historii gier cRPG),
a oni chcą wydać jakąś durną grę sieciową. To nie skończy się dobrze. :/


Jak to co? Wrócili do korzeni. Pierwszy neverwinter z 91 był archaicznym MMO.

I weź mi tu Maski do Tormenta nie porównuj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Żeby nie olać tego gatunku (MMO) kilkukrotnie zagrałem w gry tego typu. Co lepszym jak na przykład wow poświęciłem nawet kilka tygodni. Co myśle o tym gatunku gier ? Totalny shit. Single forever.

Największa wadą takich gier to jest właśnie zależność twojego sukcesu od innych graczy.
Postacie wirtualne potrafią być znacznie mądrzejsze od graczy z reala i zawsze są online jak trzeba.

Uważam, że najważniejsze są single, a do wariowania z kumplami tryb sieciowy zawsze wystarczy.
Pomimo, że jestem zapalonym fanem NWN na tą grę się nie skusze nigdy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Żeby nie olać tego gatunku (MMO) kilkukrotnie zagrałem w gry tego typu. Co lepszym jak na przykład wow poświęciłem nawet kilka tygodni. Co myśle o tym gatunku gier ? Totalny shit. Single forever.

Największa wadą takich gier to jest właśnie zależność twojego sukcesu od innych graczy.
Postacie wirtualne potrafią być znacznie mądrzejsze od graczy z reala i zawsze są online jak trzeba.

Uważam, że najważniejsze są single, a do wariowania z kumplami tryb sieciowy zawsze wystarczy.
Pomimo, że jestem zapalonym fanem NWN na tą grę się nie skusze nigdy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Żeby nie olać tego gatunku (MMO) kilkukrotnie zagrałem w gry tego typu. Co lepszym jak na przykład wow poświęciłem nawet kilka tygodni. Co myśle o tym gatunku gier ? Totalny shit. Single forever.

Największa wadą takich gier to jest właśnie zależność twojego sukcesu od innych graczy.
Postacie wirtualne potrafią być znacznie mądrzejsze od graczy z reala i zawsze są online jak trzeba.

Uważam, że najważniejsze są single, a do wariowania z kumplami tryb sieciowy zawsze wystarczy.
Pomimo, że jestem zapalonym fanem NWN na tą grę się nie skusze nigdy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To nie MMO tylko gra przede wszystkim skierowana na coop, choć można grać też samemu a resztą drużyny zajmie się chyba AI.
Czyli porażka, moim zdaniem takie działanie drużyny było wielką bolączką w NWN i cieszyłem się, gdy mogłem sterować każdym z ekipy w dwójce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Deeeeesu, najpierw TOR, teraz Neverwinter. Wyrażam swą dezaprobatę wobec takich praktyk twórców gier. No, ale w końcu producenci nie robiliby tego, co by się nie sprzedało, więc jest to wina również i graczy. Bleh. Lepiej uruchomić stare NWN, Baldury, czy Tormenta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tego się obawiałem ... kolejna sieciówka ... jeśli będzie płatna to nie tknę nawet kijem ...

A liczyłem na trzecią odsłonę serii Neverwinter Nights podobną do dwójki ... jak widać,panuje moda na niszczenie gier single player i zastępowanie ich płatnymi MMO ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To chyba nie będzie MMO, ani coś w stylu GW czy D&D: Online. To chyba będzie rozbudowanie NWN 2.

Gra ma mieć edytor, więc raczej to wyklucza MMORPG, gdzie trzeba by ściągać multum plików cały czas. A gra nie nazywa się Neverwinter Night 3, ponieważ, to nie jest kontynuacja, ale całkowicie nowa historia (ta z NWN 1 i NWN 2 jest niekanoniczna, więc nawet wspomniana nie zostanie w nowej grze) oraz zmieniony świat (po Spellplague).

Tak przynajmniej ja myślę. Zobaczymy co wyjdzie, choć nie jestem fanem Salvadore. Nie przepadam za Drizzitem i tymi innymi (no z wyjątkiem Jarlaxe).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie widzi mi sie to. Jak na razie informacje sa na tyle nie jasne, ze nie wiem czy mam sie martwic czy moze jednak moge sie cieszyc. Cokolwiek zwiazanego z nwn to mila informacja, ale jesli sie okaze to gra, w ktora grac mozna tylko online(tzn zero kampani single player chocby i robionej przez graczy) to podziekuje:). Gier online mam juz dosc i nie planuje zabierac sobie czasu z zycia by sie uzalezniac od kolejnej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować