Zaloguj się, aby obserwować  
modestvermin

Diablo II Lord of Destruction

12427 postów w tym temacie

Z edytorem i na normnie zaden problem taką postać zrobić, dlatego nikt rozsądny nie zagra na otwartym bn;p
Skończyło by się to niepotrzebnymi nerwami, zreszta auradinem na normie stworki giną nawet zanim je zobaczysz, fajnie sie tak tombryny robi, duzo lepiej niż soso.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.08.2008 o 21:09, boduczek napisał:


No ale jak takie coś zrobić? Te wszystkie ataki trującą novą, zamarzniętą kulą, zamiecią
itd. ? ;p

Zauważyłeś że on bił mieczykiem jakimś, poprostu dodajesz to umijętności nawt jakiegoś byla jakiego crapnego miecza zdolonści 100% szansa na rzucenie 100000000000000000 poziomowej nowy i tyle;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach


Owszem zauważyłem ;) Jednak z tego co się bawiłem edytorem postaci to nie było tam możliwości edycji procentowej szansy na rzucenie czegokolwiek ;) Albo po prostu miałem jakiś inny edytor xP

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.08.2008 o 14:32, boduczek napisał:


Owszem zauważyłem ;) Jednak z tego co się bawiłem edytorem postaci to nie było tam możliwości
edycji procentowej szansy na rzucenie czegokolwiek ;) Albo po prostu miałem jakiś inny
edytor xP


Pewnie masz inny edytor :)
Jeśli chodzi o edycję postaci i ekwipunku to najlepszy jest chyba ZonFire, ale nie wiem czy działa poprawnie z ostatnim patchem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj wchodzę do gry kumpla i patrze "Diablo kroczy po ziemi"
Szybka zmiana postaci na barbka i po jakieś półminucie anni:D
13 16 9 lepszy od tego który miałem:D. Choć ja ubiłem klona to dałem dla kumpla mala i gheeda.

20080805012525

20080805012628

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.08.2008 o 01:27, Rzezim napisał:

Dzisiaj wchodzę do gry kumpla i patrze "Diablo kroczy po ziemi"
Szybka zmiana postaci na barbka i po jakieś półminucie anni:D
13 16 9 lepszy od tego który miałem:D. Choć ja ubiłem klona to dałem dla kumpla mala
i gheeda.


pierwszy raz z takim przypadkiem się spotykam. Dosyć dziwne, ale czasami w tej grze mi nie zdziwi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.08.2008 o 01:27, Rzezim napisał:

Dzisiaj wchodzę do gry kumpla i patrze "Diablo kroczy po ziemi"
Szybka zmiana postaci na barbka i po jakieś półminucie anni:D
13 16 9 lepszy od tego który miałem:D. Choć ja ubiłem klona to dałem dla kumpla mala
i gheeda.


Skoro ty zabiłeś DC to po co jeszcze kumplowi mala dałeś;p?
Unid anii wart ista, niedługo lepiej jakbyś sobie kupił unida.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.08.2008 o 07:23, slfi napisał:

Skoro ty zabiłeś DC to po co jeszcze kumplowi mala dałeś;p?


Kumpel to współlokator i poratował mnie wieczorem jedzeniem (koreańską zupką "chińską" i kawałkiem pizza). Miałem już kompa wyłączonego i zapytał mnie czy nie mam gheeda na sprzedaż. Miałem jakiś krap gheed i chciałem mu sprzedać za 11 pgm. Wchodze do gry a tu "Diablo kroczy po ziemi", kumpel akurat się udawał do Elda, który zmienił się w Klona. Wychodze hammerem (za słaby byłby na klona, choć może??) wchodze barbem bo, potem chwila walki i anni mój. Na początku kumpel chciał sprzedać anni i zyskami podzielić się, ale mówie, że kupie od niego on mówi mal+pul ja na to mal + gheed i wszyscy są szczęśliwi:D

Dnia 05.08.2008 o 07:23, slfi napisał:

Unid anii wart ista, niedługo lepiej jakbyś sobie kupił unida.

Tyle, że ten ist do niczego nie jest mi potrzebny narazie;-). A zdobycie samemu anni daje większą satysfakcje niż kupienie. Zwłaszcza jak rzadko można go spotkać:D

Tarves - cbn ladder tylko tam gram.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak na cbn to ci muszę przyznać, że nielada farciarz z ciebie. Ja w diablosa bardzo długo nie gram bo nie dam rady wysiedzieć przy kompie. Swoje w to odbębniłem, ale to i tak jakaś magia:). Grasz na najnowszym patchu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.08.2008 o 09:47, Tarves napisał:

Jak na cbn to ci muszę przyznać, że nielada farciarz z ciebie.


Wiem. Od resetu laddera tylko raz pojawiło się mi, że Kamienie Jordana są sprzedawane (a to też nie zawsze idzie w parze z pojawieniem się DC). Na poprzednim ladderze też sam zdobyłem anniego, choć dopiero przy drugiej walce (przy pierwszej pojawił się w otwartej grze, a ja miałem wtedy skopanego hammera)

>Grasz na najnowszym patchu?

Dziwne pytanie. Nie da się grać na cbn na nie najnowszym patch-u.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pytanko....
Mam setową zbroje Grizwolda ( Serce Grizwolda). Ma ona 3 gniazda na klejnoty. Czy jeśli będę chciał ułożyc na niej słowo runiczne to czy ono zadziała ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.08.2008 o 01:16, jojtos napisał:

Pytanko....
Mam setową zbroje Grizwolda ( Serce Grizwolda). Ma ona 3 gniazda na klejnoty. Czy jeśli
będę chciał ułożyc na niej słowo runiczne to czy ono zadziała ??


Słowa runiczne można układać tylko w rzeczach, która nazwa ma opis koloru białego. Rzeczy z zestawu, unikatowe i z niebieską nazwą już nie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować