Zaloguj się, aby obserwować  
modestvermin

Diablo II Lord of Destruction

12427 postów w tym temacie

Dnia 20.06.2006 o 19:16, veriv napisał:

cześć!
mam problem z ponowną instalacją Diablo, przy każdej próbie uruchomienia gry(z płyty) wyskakuje
informacja o błędzie napędu i rządanie wlożenia płyty z grą.
Próbowałem już chyba wszystkiego co bylo napisane w pomocy, sciagnalem najnowszą łatkę przeinstalowałem
grę itp. Gra nadal nie rusza:/
Prosze, jesli wiecie co zrobić, odpiszcie.


To może być poważny problem. Jeżeli twoja płyta nie jest zniszczona to sprawdź w pomocy technicznej dystrybutora. Jeżeli dalej nie zadziała to poprostu sformatuj dysk lub wymień płyte (jeżeli jest wadliwa) na nową.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

eh mam problem ze stuffem... chcialbym przerzucic miedzy postaciami, bo nie mam ochoty tracic kilkunastu godzin na bieganie do mefista i z powrotem :P dzisiaj juz 3 godziny sie meczylem ale przez ten nowy path (1.11) nic nie moge zrobic ;/ zreszta jeszcze nigdy mi nie wyszlo... moze ktos pomoze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.06.2006 o 21:44, yyrek16 napisał:

eh mam problem ze stuffem... chcialbym przerzucic miedzy postaciami, bo nie mam ochoty tracic
kilkunastu godzin na bieganie do mefista i z powrotem :P dzisiaj juz 3 godziny sie meczylem
ale przez ten nowy path (1.11) nic nie moge zrobic ;/ zreszta jeszcze nigdy mi nie wyszlo...
moze ktos pomoze?


Mowa o BN, CBN ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.06.2006 o 16:52, CermatoX napisał:

> Kupilem sobie diablo 2 i mam taki problem :otoz narazie niegralem na battle necie (jakos
mi
> sie nie chce)a chce zagrac z kolegami przez lana .Ale gdy wchodze na opcje wielu graczy
jest
> tylko otwarty battle net i tcp\ip.Wiec ktore mam wybrac??

Ozzywiście TCP/IP - wpisujesz odpowiednie ip i siuuu - lan party to jednak siła rzecz:]
--
Cerm


oki dziala;)a i mam jeszcze pytanie jaki jest najnowszy i najlepszy patch do diablo 2 lod zeby soebie pograc dobrze przez lana??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.06.2006 o 19:29, Marcinos07 napisał:

> cześć!
> mam problem z ponowną instalacją Diablo, przy każdej próbie uruchomienia gry(z płyty)
wyskakuje
> informacja o błędzie napędu i rządanie wlożenia płyty z grą.
> Próbowałem już chyba wszystkiego co bylo napisane w pomocy, sciagnalem najnowszą łatkę
przeinstalowałem
> grę itp. Gra nadal nie rusza:/
> Prosze, jesli wiecie co zrobić, odpiszcie.

To może być poważny problem. Jeżeli twoja płyta nie jest zniszczona to sprawdź w pomocy technicznej
dystrybutora. Jeżeli dalej nie zadziała to poprostu sformatuj dysk lub wymień płyte (jeżeli
jest wadliwa) na nową.

Dzięki za pomoc. Poradziłem sobie w duzo prostszy sposób. W takiej sytuacji jak moja pomaga wymiana pliku, z którego startuje gra. Wystarczy sciagnąć stuningowanego loadera (D2Loader v1.11b) lub jakis duzy patch byle by był kompatybilny z battlenet i podmienic pliki startowe.
Mistrz Magii -> diablo jest oryginalne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.06.2006 o 09:39, żyrafa napisał:

znalazlem na necie 2 patche (chyba najnowsze;))1.11b do d2 i 1.11b do d2 lod.Wiec musze obydwa
zainstalowac ??czy wystarczy jeden??


Jeżeli grasz z dodatkiem (LoD), to patch tylko do LoD.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.06.2006 o 22:01, żyrafa napisał:

oki dziala;)a i mam jeszcze pytanie jaki jest najnowszy i najlepszy patch do diablo 2 lod zeby
soebie pograc dobrze przez lana??


Najnowszy nie znaczy najlepszy- osobiście wolę np na duele 1.08(itemki itd) ale 1.09 też ujdzie:)
późniejsze patche mają ten ból że nie ll na pvp:(
--
Cerm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam. Właśnie zainstalowałem Diablo II + LoD. Chciałem zagrac z kolegą przez siec lokalną więc wchodzę tam gdzie trzeba Stwarzam Serwer, pasek dochodzi do końca i wystakuje że nie można dołączyc do gry. Trochę dziwne to jest. Przecież ja nie próbuję dołączyc się do gry tylko stworzyc serwer. Proszę o pomoc. Mój kolega też chciał założyc ale to samo wyskakuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

czasem mam to samo. Zaczyna działać kiedy spróbuję jednego z następujących sposobów:

1) Resetuję komputer.
2) Włączasz i wyłączasz grę.
3) Wylogowujesz sie z danej postaci i logujesz się jako inna, by ponownie się wylogować z tej drugiej postaci i wrócić do pierwszej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

mam broblem
oczywiście mam orginalne diablo gram sobie codzienie od tygodnia.dzis rano wyłączyęłm diablo i poszedłęm na plaze jak wrociłem po odpalaniu diablo pojawił sie ten komunikat
POMOCY
prosze o kontakat na gg pilne 3472626

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Spróbuj moich sposobów na powyższym poście.
Zastosuj najpierw 2, a później 1.
Jak to wszystko tez nie zadziała to możesz spróbować:
A) Zrobić reinstalkę gry.
B) Stworzyć sobie nowe konto.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

postanowilem zainstalowac patch 1.10 wiec sciagnelem go z gram.pl.Ale po sciagnieciu pisze niby ze to patch eng .Wiec czy mam ten zainstalowac czy szukac polskiego??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.06.2006 o 14:35, Mistrz Magii napisał:

czasem mam to samo. Zaczyna działać kiedy spróbuję jednego z następujących sposobów:

1) Resetuję komputer.
2) Włączasz i wyłączasz grę.
3) Wylogowujesz sie z danej postaci i logujesz się jako inna, by ponownie się wylogować z tej
drugiej postaci i wrócić do pierwszej.

Nadal nic nie pomaga, nadal proszę o pomoc. Może coś pomoże gdy ponownie zainstaluje gre?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.06.2006 o 11:40, VBone napisał:

Hm, Ko + Lem + Perf. diament/brylant?

Czyżby najlepsze było 75% forsy - lem, 10 zręczności - ko, +68% obraż. nieumarłym - P.brylant

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować