Zaloguj się, aby obserwować  
modestvermin

Diablo II Lord of Destruction

12427 postów w tym temacie

Dnia 08.12.2007 o 17:19, choper napisał:

Mam 39 lvl i na koszmarze jest mi za trudno. Mam robić nową postać?


Możesz już się pomęczyć ,ale iść na koszmar na tym lewelu to był mały błąd z twojej strony :P.Było trzeba posiedzieć sobie do 50 lewela minimum na ballrunach ;).A jaką grasz postacią??Druidem?? (jak tak to jaki build??)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.12.2007 o 17:25, Nertis napisał:

> Mam 39 lvl i na koszmarze jest mi za trudno. Mam robić nową postać?

Możesz już się pomęczyć ,ale iść na koszmar na tym lewelu to był mały błąd z twojej strony
:P.Było trzeba posiedzieć sobie do 50 lewela minimum na ballrunach ;).A jaką grasz postacią??Druidem??
(jak tak to jaki build??)

Gram druidem na przyzwania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.12.2007 o 17:19, choper napisał:

Mam 39 lvl i na koszmarze jest mi za trudno. Mam robić nową postać?

Opisz postać, klasa w co dałeś skile i staty, sprzęt mniej istotny, to ci powiem czy nie zepsułeś postaci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.12.2007 o 19:35, truptus napisał:

Mam pytanie jak nazywa się zbroja która daje teleport dla hammera i ile jest ona warta??

Ta zbroja to Enigma słowo runiczne z run Jah ith Ber, i daje ona tele nie tylko hamerowi ale każdej postaci która ją nosi.
Wartość enigmy zależy od tego w jakiej zbroi jest zrobiona, najcenniejsza jest w Ap 15/15 775 defa kosztuje wtedy jakieś 12-15 istów zależy od sprzedającego, najtansza Eni np w Bp można nawet za 3-4 isty kupić ale w stosunku do Eni Ap, która może mieć 13xx defa Eni w Bp będzie mieć jakieś 8xx defa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.12.2007 o 20:07, hartmar napisał:

hejka, ma XP, jak uruchomić PLAYERS X i jakie jest potwierdzenie że ta funkcja została uruchomiona
... nie bluzgajcie mnie ;)

Dajesz enter i piszesz /players x gdzie x to liczba od 1do 8, koniecznie z tym ukośnikiem, i znów enter. Jako potwierdzenie będzie komunikat w stylu / nie pamiętam dokładnie , ale coś takiego/ players set to x.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.12.2007 o 20:27, truptus napisał:

Jakie runy trzeba by stworzyć enigma?


Nie czytasz odkładnie postów??Przecież slfi podał ci w ostatnim poście (Jah,Ber,Ith).A co do pgm...nie wiem jak teraz chodzą enigmy ,ale po takiej cenie to chyba nigdy nie kupisz xD.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.12.2007 o 20:27, truptus napisał:

Jakie runy trzeba by stworzyć enigma?


Czytaj dokładniej posty które adresowane są do Ciebie to nie bedziesz musiał niepotrzebnie pytac :/
Slfi już Ci napisał kilka postów wcześniej ze enigma składa się z JAH ITH BER.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.12.2007 o 20:17, truptus napisał:

Ma ktoś enigma za 3-4 isty?? sprzeda ktoś za 12- 15pgm?? bo nie mam istów prosze o szybko
odpowiedź z góry dzięki


Wybacz, ale jak przeczytałem tego posta to spadłem z krzesła.

15 pgm-ów to około 1/2 pula.

6 puli to ist

runa ber jest warta 3 isty jah tak samo.

Poza tym enigme można nosić od 65 levelu, a biorąc pod uwagę Twój majątek w pgm-ach to takowego nie masz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.12.2007 o 20:27, truptus napisał:

Jakie runy trzeba by stworzyć enigma?

Wybacz, ale należy ci się ostre bluzganie, czytaj co ci ktoś pisze, opisałem ci to bardzo dokładnie,
a ofertą z tymi pgms za eni to obrażasz każdego gracza, który ma choć min przyzwoitości i wiedzy o Diablo.

W twoim przypadku radze przeczytać dobry poradnik do danej postaci zanim ją zaczniesz robić, będziesz tam miał napisane jaki sprzęt trzeba nosić i ile za niego przyjdzie zapłacić, a co to twojego "pgm-owego majątku", zrób sobie nową postać, niech to będzie soso, ona eni nie potrzebuje, jest dość tania, dawaj jej itemy z mf(magic find) i łaź sobie na mefa andy zbieraj itemy handluj, jak uzbierasz już dość wtedy możesz robić inną postać i kupić jej eni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.12.2007 o 21:45, Rzezim napisał:

> Ma ktoś enigma za 3-4 isty?? sprzeda ktoś za 12- 15pgm?? bo nie mam istów prosze o szybko

> odpowiedź z góry dzięki

Wybacz, ale jak przeczytałem tego posta to spadłem z krzesła.

15 pgm-ów to około 1/2 pula.

6 puli to ist

runa ber jest warta 3 isty jah tak samo. I jescze coś moim paladynem mam 82 lvl:P

Poza tym enigme można nosić od 65 levelu, a biorąc pod uwagę Twój majątek w pgm-ach to takowego
nie masz.

Sory ale jakiś gościu mi mówił że ist to 3 pgm . I jescze mam pytanie ile kosztuje kamień jordana i co to jest?? A i co do mojego majątku:) To że wszyscy mają mh lub grają w po 7 lat to już jest duza różnica między mną a nimi lub wami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.12.2007 o 08:49, truptus napisał:

Sory ale jakiś gościu mi mówił że ist to 3 pgm . I jescze mam pytanie ile kosztuje kamień jordana
i co to jest?? A i co do mojego majątku:) To że wszyscy mają mh lub grają w po 7 lat to już
jest duza różnica między mną a nimi lub wami.

Gość cię wyraźnie w kulki nabił, skoro jesteś początkujący to mam taką rade nie kupuj i nie sprzedawaj nie jeśli nie znasz choć przybliżonej ceny, ludzi którzy bedą chcieć to wykorzystać nie brak, ale gotowymi cennikami też do końca bym się nie sugerował, pograsz troche to dojdziesz to tego co i za ile mniej więcej można tredować.

Kamień jordana =soj, to pierścień daje + 1 do skilla kosztuje około 2 ist mal, ale cena (jak za każdym razem) zależy kupującego i sprzedającego.

A co do różnicy to masz racje gram już hmmm od samego początku tej gry;D, ale nie łam się wszystkiego się człowiek uczy, sam też popełniam błedy przy robieniu postaci gdy np robie jakąś nową niekonwencjonalną postać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.12.2007 o 09:59, truptus napisał:

mam pytanie(poraz sete:)) mam czako ma 2 dziurki i jakie runy trzeba w nie powkładać i ile??
(pytam na forum bo nie mam czasu).

Czako z 2 dziurami możesz spokojnie wywalić, spraw sobie unikatowe czako za pula nawet kupisz z low defem.
Czako da ci + 2 sk live mana dr, dla większości postaci unikatowe czako to najlepszy item.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować