Zaloguj się, aby obserwować  
modestvermin

Diablo II Lord of Destruction

12427 postów w tym temacie

Dnia 09.12.2007 o 11:44, truptus napisał:

Mogł by mi ktoś dać link z mh wersja.11.1 ?? (bo inaczej będe robił 2 godziny taxi omg).


Map hack to czit i samo zło xD.Żeby to było takie łatwe to ludzie by robili mefruna po 1000 razy dziennie bez żadnych problemów...co za frajda??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.12.2007 o 12:20, Nertis napisał:

Map hack to czit i samo zło xD.Żeby to było takie łatwe to ludzie by robili mefruna po 1000
razy dziennie bez żadnych problemów...co za frajda??


Levelowanie postaci, sprzedaż przedmiotów lub run. Niektórzy wciąż na Diablo zarabiają, mimo że nie jest to tak do końca zgodne z regulaminem Battle.Netu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.12.2007 o 13:20, Klimos napisał:

Levelowanie postaci, sprzedaż przedmiotów lub run. Niektórzy wciąż na Diablo zarabiają, mimo
że nie jest to tak do końca zgodne z regulaminem Battle.Netu.

Zgadzam się, wogule jak widze jak się sklepy ogłaszają krew mnie zalewa, co to za przyjemność z gry jak wszystko można sobie kupić.
Ja raz kupiłem w takim sklepie pala torcha, kiedyś jak nie można było w oknie handlu torchami handlować, a zrobiłem to z powodu oszustów, zawsze mnie próbowali okraść lub dawali nie taki item jak mówili.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.12.2007 o 14:09, slfi napisał:

Zgadzam się, wogule jak widze jak się sklepy ogłaszają krew mnie zalewa


Mnie tak samo, nienawidzę tych botów co wchodzą na serwa i ogłaszają te sklepy. Nie dość że to przeszkadza w grze to jeszcze cie to denerwuje ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.12.2007 o 09:59, truptus napisał:

mam pytanie(poraz sete:)) mam czako ma 2 dziurki i jakie runy trzeba w nie powkładać i ile??
(pytam na forum bo nie mam czasu).


To, że dostałeś opieprz za mh to się zgadzam.
Jeśli nie masz lepszego hełmu to zwykłego czaka nie wyrzucaj i wstaw sobie ort+sol (+1skill, 2many/zabitego, 30%odp.błysk, obraż.fiż. zmniejszone o 7)
Zrób dobrą poprawkę na to kogo pytasz o rady, chat BN lub luźni znajomi nie są do tego najlepsi bo możesz trafić na kogoś kto lubi mieszać. Pytaj na forum gram bo jeśli ktoś wyskoczyłby z gadką o 12 pgm za enigmę to reszta by go wyśmiała.
Jedynym sposobem na dorobienie się to jest ciężka praca, dużo szczęścia i jeśli masz to znajomi którzy wywindują Cię na wyższe poziomy. Czasami zdarza się, że można dostać jakieś itemki w prezencie ale nikt kto gra nie rozdaje najlepszych bo za nie mógłby coś kupić dla swojej postaci.

Grasz na BN ranking czy nierankingowo?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.12.2007 o 14:19, jadam napisał:

> mam pytanie(poraz sete:)) mam czako ma 2 dziurki i jakie runy trzeba w nie powkładać i
ile??
> (pytam na forum bo nie mam czasu).

To, że dostałeś opieprz za mh to się zgadzam.
Jeśli nie masz lepszego hełmu to zwykłego czaka nie wyrzucaj i wstaw sobie ort+sol
(+1skill, 2many/zabitego, 30%odp.błysk, obraż.fiż. zmniejszone o 7)
Zrób dobrą poprawkę na to kogo pytasz o rady, chat BN lub luźni znajomi nie są do tego najlepsi
bo możesz trafić na kogoś kto lubi mieszać. Pytaj na forum gram bo jeśli ktoś wyskoczyłby z
gadką o 12 pgm za enigmę to reszta by go wyśmiała.
Jedynym sposobem na dorobienie się to jest ciężka praca, dużo szczęścia i jeśli masz to znajomi
którzy wywindują Cię na wyższe poziomy. Czasami zdarza się, że można dostać jakieś itemki
w prezencie ale nikt kto gra nie rozdaje najlepszych bo za nie mógłby coś kupić dla swojej
postaci.

Grasz na BN ranking czy nierankingowo?

Gram na rankingu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

dzieki za te ort= sol mam teraz fajny hełm :) mógł by mi ktos dać liste takich kombinacj np. z jakiejś strony ?? bo ja nie moge znaleźć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.12.2007 o 15:22, jadam napisał:

> Gram na rankingu

Jak daleko jesteś? Akt i lvl ?

Mam juz wszystkie akty itp. paladyn 82lvl narazie przestałem grać paldynem igram amazonką mam 1 kat i 9 czy 10 lvl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.12.2007 o 15:24, truptus napisał:

dzieki za te ort= sol mam teraz fajny hełm :) mógł by mi ktos dać liste takich kombinacj np.
z jakiejś strony ?? bo ja nie moge znaleźć

Najprościej http://diablo2.gram.pl/ podstronka słowa runiczne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.12.2007 o 20:42, truptus napisał:

Ile jest warty blask?? (ze słowa runicznego się robi)


To słowo runiczne nic nie jest warte. A moim zdaniem szkoda nawet runy sol używac by zrobić ten hełm. Lepszy pożytek będzie z niej jak się zrobi craft ring z niej (chociaż nie ma pewności że wyjdzie coś fajnego :P)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam trzy pytania:
1. Czy jest jakiś szybki zapis w Diablo II: Lord of Destruction?? Czy żeby zapisać trzeba wyłączyć grę.
2. Da się przegrać płytę z Diablo II:LoD z oryginała czy pojawią się jakieś komplikacje?? Słyszałem, że są problemy z przegraniem.
3. Czy w Diablo II: LoD wszystkie przedmioty są losowe??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.12.2007 o 16:39, Kostka XXL napisał:

1. Czy jest jakiś szybki zapis w Diablo II: Lord of Destruction?? Czy żeby zapisać trzeba wyłączyć
grę.

nie da się, chyba że jakiś mod jest, a nie słyszałem...

Dnia 10.12.2007 o 16:39, Kostka XXL napisał:

2. Da się przegrać płytę z Diablo II:LoD z oryginała czy pojawią się jakieś komplikacje?? Słyszałem,
że są problemy z przegraniem.

są problemy, ale szczerze po co Ci to?

Dnia 10.12.2007 o 16:39, Kostka XXL napisał:

3. Czy w Diablo II: LoD wszystkie przedmioty są losowe??

no losowo wypadają, ale są one skończone, znaczy że trafia się na te same, ale rzadko. są unikaty i sety całe, które wypadają losowo, ale są i tak określone jakoś stało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.12.2007 o 16:43, pizmak666 napisał:

> 2. Da się przegrać płytę z Diablo II:LoD z oryginała czy pojawią się jakieś komplikacje??
Słyszałem,
> że są problemy z przegraniem.
są problemy, ale szczerze po co Ci to?

No szkoda mi oryginału, chce żeby wytrzymał jak najdłużej. W końcu nie po to dałem to 60 PLN na Diablo II w Platynowej Kolekcji, żeby mi się po miesiącu płytka porysała :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.12.2007 o 17:31, Kostka XXL napisał:

No szkoda mi oryginału, chce żeby wytrzymał jak najdłużej. W końcu nie po to dałem to 60 PLN
na Diablo II w Platynowej Kolekcji, żeby mi się po miesiącu płytka porysała :D


no to na to są programy pozwalające grać bez płytki, poszukaj na polskich serwisach diablo a znajdziesz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.12.2007 o 16:28, truptus napisał:

CZY ist to 30 pgm ?? bo mówią że 250 pgm to ile jest wart ist?

Ist to 6 lub czasem 5 puli, a pul to 25-30 pgms przeważnie czyli ist to 125 do 180 pgms zależy jak i co przechandlujesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować