Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Ubisoft i Panasonic ogłaszają zmierzch konsol

18 postów w tym temacie

Po pierwsze: czemu to od razu koniec konsol? To tak jakby powiedzieć, kiedy wyszła myszka na konsole, że to koniec pecetów. Po drugie kto podłącza sobie kompa do telewizora? Według mnie to nie jest zbyt wygodne (chyba, że tylko do gier).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy ja wiem, o to chodzić powinno za kilkadziesiąt lat, gdy świat - przynajmniej ten lepszy - będzie całkowicie skomputeryzowany... Sony raczej nie da się wygryźć, na pewno coś wymyślą ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.09.2010 o 16:12, Guimar napisał:

Po pierwsze: czemu to od razu koniec konsol? To tak jakby powiedzieć, kiedy wyszła myszka
na konsole, że to koniec pecetów. Po drugie kto podłącza sobie kompa do telewizora? Według
mnie to nie jest zbyt wygodne (chyba, że tylko do gier).

Właśnie cały myk polega na tym że nie podłączasz żadnego kompa do telewizora. Telewizor podłączasz do internetu, i w śmiga. Czyli w sumie taki OnLive. Ale jak to będzie z graniem. Będzie za to jakoś płacić czy co? Bo nie mam tego TV:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

SUPER !!!
Czyli, żeby zagrać w gry od różnych producentów i deweloperów będzie trzeba mieć kilka telewizorów od różnych producentów. W zależności kto z kim podpisze umowę na wyłączność, a te telewizory to pewnie będą tanie jak barszcz.

Tak, to z pewnością zabije konsole HAHAHAHAHAHAHA nie mogę dię śmiać bo spadłem z kanapy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak pokazał przykład OnLive - to nie takie proste. Poza tym wystarczy spojrzeć na potencjalny rynek dla tego typu gier - ile osób kupi najnowszy TV Panasonica, za niemałe pieniądze, a ile już teraz posiada PS3 i X360? Pomysł ciekawy, ale, na chwilę obecną, ale bardzo trudny do zrealizowania i zupełnie nieopłacalny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

streamowanie to jedyne rozwiązanie, bo nie wyobrażam sobie bebechów TV, które umożliwią granie w najnowsze gierki. Ale niezależnie od tego, czy konsola będzie, czy nie to streamowanie tez będzie firmowe, czyli zamiast konsol dostaniemy możliwość ściągnięcia gier z poziomu TV, ale od różnych producentów ;). Paranoja he he.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nowe PS3 kosztuje 1000zł. Panasonic 3D bedzie kosztował z 5 kawałków... Za 4000 to ja mam 40'' Samsunga 100Hz i w dupie mam 3D....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Panasonik musiałby się w końcu nauczyć produkować telewizory a dopiero potem wkładać w nie "Konsolki", będzie taki sam cyrk jak lata temu z kombajnami tv+vhs, siadało ci w takim dublu wideo i większość ludzi kupowała normalne vhs zewnętrzne, bo przecież nie oddadzą do serwisu razem z TV bo coś w domu trzeba oglądać, głupota i strzał w płot moim zdaniem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dopoki SCEE czy Epic to nie Ubisoft, a Sony lub M$ to nie Panasonic - konsole beda zyly dlugo i szczesliwie; I nie pisz pan mi tu o calach, bo ja dla ps3 specjalnie projektor kupilem ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja się pytam, co z Onlive?! W końcu od premiery minęły już ponad 2 miesiące, a jak się sprawuje cisza, CISZA!. Może tak jakiś artykuł o aktywności czy o czymkolwiek? ;] Podobnie o Gaikai i innych tego typu zrobiło się cicho...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

TV Sony > TV Panasonica.

To tyle ode mnie w tej sprawie. Panasonic może inwestować w takie rzeczy, ale samo TV nie zaoferuje tego, co konsola. A Sony z PS nie zrezygnuje. O nie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować