Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Devil May Cry 5 - oficjalne potwierdzenie i trailer

178 postów w tym temacie

Co to jest ?! Gdzie jest Dante bo go nie widze na tym zwiastunie? Jak to ma być następny DMC to ja powiem, panowie zobaczcie jak gra wyglądała w I,II,III częśći i tam jest prawdziwy Dante syn Spardy. Tutaj jest jakiś żel z papierosem w gębie i smiesznym dresie. Już nie mówie o mobach. Jaka kaszanka. Capcom mnie zawiódł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Graficznie wygląda bardzo ładnie, to trzeba przyznać. Nawet pomimo tego, że to tylko trailer.

Jednak wrażenie mam jedno większe - powinni zmienić nazwę na DWC -> ''Devil Will Cry''. Oczywiście po zobaczeniu gry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

O ile nie jestem wielkim fanem gier DMC (cenię je, ale bardziej popadł mi serial) ani też przeciwnikiem zmian - lubię kiedy twórcy obierają nowe kierunki i eksperymentują - to ten... koleś... jest jakąś kpiną. Chyba straciłem wiarę w studio Ninja Theory.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No nie chyba sobie jakieś jaja robicie. Zapowiedzi o zmianie klimatu na zachodni jakoś przełknąłem, ale ten trailer pokazauję, że gra będzie mocno gówniana. Nie wiem jak genialny będzie musiał być gameplay, żeby zrównoważyć zmiana zajebistego kolesia na typowego uczestnika parady równości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Uuuuu... To ma być najnowszy DMC? Jak dla mnie największe rozczarowanie ostatnich miesięcy, mam tylko nadzieję że tego kolesia nie spróbują nazwać Dante. -_-

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Że co?!, ta ciota ma być teraz Dante w 5 części?!, ja p***dole, przecież to jest obraza Dantego z poprzednich części!!!, tego kolesia co dali w tym trailerze to nie dość że wygląda jak ciota i ćpun, to jeszcze niszczą najlepszą serie! ;(, oj bardzo się zawiodę jeżeli ta postać na prawdę ma być w DMC 5 :< (ja tam wolałem starego dobrego Dante wyglądającego trochę jak Metal :D)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.09.2010 o 17:14, NdysH napisał:

Za późno. Już nazwali.


Moje przeoczenie. Byłem w takim szoku gdy oglądałem za pierwszym razem, że nawet nie docierało do mnie co tam mówią...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Yea! Jestem pierwszą osobą, która wyrazi tutaj swoją pozytywną opinię na temat tego zwiastuna. Po pierwsze montaż audio/wideo jest prześwietny i w momencie, kiedy padły słowa "My name is Dante" po czym wrócił motyw muzyczny, padłem z krzesła. Bohater mi się podoba, bo nie jest typowym metroseksualnym japońskim emo-boyem, ale wygląda na młodego gagatka z marną przyszłością.
Po drugie rozumiem wasze pretensje. Ja nie jestem fanem tej serii... Jestem fanem DMC4 i to co przedstawiono w zwiastunie kolejnej części pochłaniam w 100%. Zobaczymy co potem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Co to jest?! Gdzie jest Dante, wyluzowany, kozacki Dante, z białymi kłakami, cool-face`em i fajnym wdziankiem? Na pewno nie na tym zwiastunie -.- Tutaj to chyba jakiś nieudany klon z wytwórni rodem z Pokemonów...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gdyby to była nowa marka, nowy slasher - świetne, fajny styl walki, muzyka pasuje to całości... Ale Dante? To nie jest Dante. To Devil May Twilight jakieś. Choć oczywiście... Mogę się mylić, może i jako DCM ta gra będzie dobra. Może gameplay będzie tak świetny, że... Nie wiem. Byle tylko cut-scenki nie straciły japońskiego ducha kiczu i przepychu!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

EEEE...Nooooo.Cooooo Toooooo JEST!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Przepraszam ale takiej chaly to ja jeszcze nie widzialem. Juz wczesniej jak slyszalem ze ma ta gra przyjac troche styl zachodni to sie obawialem ale bylem dobrej mysli lecz teraz to R.I.P nad nazwa DMC. Moze to ma byc fabula jak byl mlody 16-17 lat jak palenie jeszcze w glowie i glupi styl zeby sie pokazac ale to i tak nie zmarze z mojego umyslu tej skazy po tym co teraz zobaczylem:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

What the f**k!?!?
A gdzie znak rozpoznawczy? Białe włosy? Porządny miecz? To czym on wymachuje to tylko jakaś namiastka bicza...
Faktycznie, ciarki mnie przeszły jak powiedział "My name is Dante"
Ale teraz bardziej kojarzy się on z takim młodym kozaczkiem, niż z BADASS synem potężnego demona, który ocalił ludzkość.
Jestem wielkim fanem serii DMC, każdą część przeszedłem po kilka razy (nie licząc dwójki, bo była na prawdę denna) i kupię też DMC 5. Mam tylko nadzieję, że ten trailer jest tylko... hm, pierwszą częścią zapowiedzi. Może niedługo wypuszczą ciąg dalszy tego trailera, w którym zobaczymy jak tego młokosa potrąca ciężarówka, zabija na miejscu i w tym momencie w kadr wskakuje prawdziwy Dante!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować