Zaloguj się, aby obserwować  
Kukowsky

Prima Aprilis

157 postów w tym temacie

Tak, tak, tak ;) Nikt nie da się na to nabrać. Po pierwsze - trzeba robić robić subtelniejsze żarty, nie takie oczywiście nieprawdziwe. Po drugie nie w temacie o nazwie Prima Aprilis. Każdy, kto tu wchodzi od razu się na takie dowcipy uczula ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.04.2006 o 09:25, spider88 napisał:

Też to miałem intencję dać, ale nie chciałem 3 postów pod rząd... idzie poznać to po tym czy ten sam news jest w innych portalach i oczywiście po absurdzie... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach


Lepper podjał decyzję o podjęciu kształcenia na uczelni wyższej- będzie to SGH, a Andrew zostanie ekonomistą :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.04.2006 o 09:48, Budo napisał:

Lepper podjał decyzję o podjęciu kształcenia na uczelni wyższej- będzie to SGH, a Andrew zostanie
ekonomistą :)

Ja słyszałem, że Lepper podjął wreszcie decyzję o skończeniu 4 klasy podstawówki ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.04.2006 o 10:41, olki77 napisał:

Kukowsky byłęs szybszy z tym tematem myslałem ze takiego jeszcze nie ma
Kto rano wstaje ...

Ja go już w czwartek wieczorem założyłem... :)
Kto wcześniej na pomysł wpadnie tego modek nie dopadnie... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Na pewnej stronie(oficjalnej i zaufanej) Pojawiły się pogłoski, jakoby Microsoft zbankrutował! Powodem jest zbyt duża ilość środków przeznaczonych na Windows Vista! Kto go teraz zastąpi???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.04.2006 o 10:59, Smugller napisał:

Na pewnej stronie(oficjalnej i zaufanej) Pojawiły się pogłoski, jakoby Microsoft zbankrutował!
Powodem jest zbyt duża ilość środków przeznaczonych na Windows Vista! Kto go teraz zastąpi???

Imho jeśli chcesz robić żarty, to umieszczanie ich w tym temacie mija się z celem. No chyba, że wyszukałeś to gdzieś i podasz linka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.04.2006 o 11:01, SwenG napisał:

Imho jeśli chcesz robić żarty, to umieszczanie ich w tym temacie mija się z celem. No chyba,
że wyszukałeś to gdzieś i podasz linka.

Założył nawet na to osobny temat, który został już zamknięty... :) Jak to gdzieś znalazł to niech da linka, bo w tamtym temacie go nie dał... czyli sam z siebie taki dowcipny...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Myślałem że dzisiaj będzie więcej żartów na popularnych serwerach a tu tak po jednym cichym dowcipie .Trzeba się naprawdę postarać że by coś wyszukać .Wychodzi na to że jesteśmy coraz smutniejszym narodem .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja się już boje wychodzić na ulice :P


Głupie prima aprrilis. Tzn głupie kiedy ktoś nam robi żart, w przeciwnym przypadku fajne :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować