Zaloguj się, aby obserwować  
Kukowsky

Prima Aprilis

157 postów w tym temacie

Dnia 01.04.2007 o 15:43, Dominik Jurczak napisał:

> To akurat nie żart tylko prawda. Ale i tak te gry co są 50% taniej to nie warte uwagi
jak dla
> mnie


a jakby to była gra wartej twojej uwagi?



Chodzi ci o tytuł takiej gry czy co bo nei wiem czy sie nie przejęzyczyłes piszac ten post

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.04.2007 o 15:45, awesome napisał:

> > To akurat nie żart tylko prawda. Ale i tak te gry co są 50% taniej to nie warte uwagi

> jak dla
> > mnie
>
>
> a jakby to była gra wartej twojej uwagi?


Chodzi ci o tytuł takiej gry czy co bo nei wiem czy sie nie przejęzyczyłes piszac ten post



takiej gry

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Takiej wkręty jaką dzisiaj miałem to nigdy nie miałem :D
Otoż. Wchodzę sobie z nudów na stronkę ŁKSu Łódź (jestem kibicem) i widzę na górze news "ŁKS może zostać zawieszony". Ja takie O.O oczy i czytam że ŁKS w najbliżych spotkaniach będzie przegrywał walkowerem a po 3 walkowerach zostanie zdegradowany, a to za sprawą afery z Kolendowiczem. Wogóle nie wiedziałem co począć, napisałem kumplowi żeby powiedzial mi czy to może być prawda i to on uzmyslowił mi że to Prima Aprilis.
Tak spękać to sie jeszcze nie spękałem. Ahh....ta Prima Aprilis :D:D (ale do śmieczu mi wtedy nie było :D )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mnie dobił żart o nowym dodatku do Obliviona. Kurcze, miałem taką nadzieję... :/ Muszę powiedzieć że dopiero po 15 minutach się dowiedziałem że to nie jest prawda. Ach te 15 minut! Tak ten czas był dla mnie piękny. :/ No cóż. TAki dzień zdarza się tyko raz ! :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

koleżanka kiedyś powiedziała starym w prima aprilis, że zaszła z kimś w ciążę:) ona miała niezły ubaw, staży trochę mniej się cieszyli :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.04.2007 o 17:05, kordzio1 napisał:

koleżanka kiedyś powiedziała starym w prima aprilis, że zaszła z kimś w ciążę:) ona miała niezły
ubaw, staży trochę mniej się cieszyli :D



No to niezła jazda musiała być. Juz sobie wyobrażam minę twoich starych. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.04.2007 o 17:07, Piciambeer napisał:

Moja siora rano nabrał ciotkę, że jest w ciąży :O I uwierzyła!!!!!!!! Siora ma 16 lat...
Ja nawet nie wiem kto by ją chciał xD


Oł men :D hahaha ambicje ;D Ciekawe jak by na to zaeragowała moja matka x) buhaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W realu dałem się nabrać, za to na forum, w przeciwieństwie do Mag, nie ;)
Otóż mój ojciec mówi do mnie:
- Co to za dym tam zza komputera leci?? Pali się coś, czy jak??
A ja od razu wstaję, patrzę, a tu nic, aż tu nagle słyszę:
- Prima aprilis, nie patrz, bo się pomylisz!!
Ale w ten "pożar" naprawdę uwierzyłem.

Za to w żarty duetu Sephirath-deih oraz cinus`a ani przez chwilę nie uwierzyłem :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To ja wam opowiem co mnie spotkalo w tamtym roku normalnie myslalem ze zawalu dostane a historia jest podobna do tej co opowiedzial Damian14BO a zaczelo sie tak...
W tamtym roku mialem jeszcze starego kompa takie tam 256 ramu,1,7 Ghz sami wiecie nom i moj stary (ach ten cwaniak) wpadl na taki pomysl by podmienic mojego kompa z kompem starym wujka a tak sie skladalo ze stary komputer wujka byl identyko jak moj nom tylko obudowa inna no to ja pewnego ranka wlasne w prima aprills budze sie i podazam w strone kompa nagle patrze a monitor rozwalony głownej stacji na dole nie ma a klawiatura polamana w ciul ja juz osrany budze starego i prawie ze zaplakany krzycze ze napadli nas wczoraj w nocy :D (zenada wiem) nagle moj stary sie zrywa i krzyczy ze lecimy gonic zlodziei no to ja w mik sie ubieram juz gotowy do wyjscia a nagle stary zaczyna rechotac ja sie tak przygladam i nagle wpadlo mi do glowy Ze dzisiaj PRima Aprills myslalem ze stary sie poleje ze smiechu a ja omalo co zawalu nie dostalem..
PozdrO To są Fakty... :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Patrzcie tu. Zapodam taki mały prima aprilisowy kawał

Przed sądem oskarżony wyjaśnia, dlaczego zabił przechodnia:
- Jadę sobie spokojnie ulicą, nagle jakiś facet zatrzymuje mnie i mówi:
- Dawaj pieniądze!!
- Dlaczego? - pytam groźnie.
- Prima Aprilis!!
To ja mu naplułam w oko i mówię:
- Śmigus Dyngus!!
Wtedy on gasi papierosa na moim czole i mówi:
- Popielec!!
No więc ja go przydusiłem i mówię:
- Zaduszki!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wiecie jak nabrałem dzisiaj mojego brata?
Jest on wielkim maniakiem gier komputerowych.
Siedzi sobie i ogląda jakiś program w Tv ja wbiegam do pokoju i krzyczę "Kommputer się spalił"
Gdzybyście tylko widzieli jego minę gdy wstawał z fotela i pobiegł do pokoju z kompem:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ale to ona swoim starym, to było jeszcze w liceum i nie pamiętam, czy nie wymysliły na spółę z 2 kleżanką, że zrobią swoim starym taki sam numer i chyba jedna pomagała 2 wkręcać, czy jakoś tak, ponoć ostro było:) stary się nie mógł uspokoić jak już zaczeli tłumaczyć, że to tylko żart:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No niezłe kawały ;) a ja i tak myśle, że najlepszym Prima Aprilisowym kawałem była wiadomość w TVP1 jakoby Małysz zakończył karierę ;D nawet temat powstał o tym :D i wiele osób się dało nabrać ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

taa,mówiłem w tym temacie że przecież to niemożliwe że akurat 1 ale oni swoje że słyszeli jak Małysz to mówi sam osobiście.Proste mówi bo go o to poprosili.A słyszeliście o nieudanym newsie o tym że Reiss odchodzi do Bundesligi?Mialo go dziś nadać 5 czy 10 stacji dla wiarygodności,potwierdzić miał zarząd oraz sam Reiss,wszystko było gotowe gdy... o wiadomości dowiedziała się tvp i uwierzyła w nią oraz puściła w wiadomościach o 3 dni za wcześnie.Wybuchł przez nich zamęt.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mnie przed chwilą kumepl z klasy na gg wkręcił ... :P Wystraszyłem się jak cholera ... OStnai na polskim nayczucielka powiedziała nam, że niedługo da nam teksty do czytania z zrozumieniem i do tego zadania, bo, że znalazła takie trudne, że musi to nam dać ... I kumepl do mnie nagle pisze i się pyta czy mam zdanie 9 z czytania z zrozumieniem ... A jak w szoku i się pytam, jakiego czytania ze zrozumieniem ja tego nie mam, a on, że rozdawała facetka w piatek (a akurat w piątek nie miałem prawie żadnych lekcji i polskiego akurat też bo były przygotowania do Rambitu :P) i myślałem, że mnie pomineli bo już poszedłem do domu, i ja mu jeszcze ra zpisze, że nie dostałem ego, ze nie mam, a on, że to dobrze, bo nie musisz mieć - Prima Aprilis .. Jutro go przekopie za to =PP OCzywiście ząrtuję:PP
A teraz chyba ide do rodziców powiem im, że będą dziadkami ... ;PP Hihihii

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wejdźcie na mój sajt i obejrzyjcie filmik z podpisem Star Wars na Prima Aprilis czy jakoś tak.
Co prawda sprzed roku, albo jeszcze wcześniej, ale nadal śmieszny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować