Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Microsoft reklamuje Kinecta w telewizji

21 postów w tym temacie

@Laston: Wyginam śmiało ciało... Dla mnie to mało XD

Ale co do reklamy to już reklamę Move w polskiej TV widziałem, to teraz czekam na Kinekta ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dlaczego MS wywalił starych PR''owców? Te reklamy po prostu są słabe. Zamiast kontynuować serię "Life is short. Play more" to takie wymyślają beznadziejne reklamy. Do tego 16 sekunda 2 filmiku jest dosyć... nieprzyzwoita...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Powyższe reklamy słabe. Jednak oprócz takich Microsoft pokazał kinect-a w pierwszym odcinku 2 sezonu NCIS: LA, który oglądało 15.68 mln widzów w Ameryce. Wydaje mi się, że wrzucenie i pokazanie kinect-a w akcji poprzez seriale pokazywane w największych stacjach w USA jest lepszym sposobem na rozreklamowanie tego produktu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bardzo droga i niedorobiona zabawka. Zobaczymy jak to coś naprawdę będzie działało w polskich warunkach. Reklamy i marketing (który najczęściej podaje fałszywe dane) mówią swoje, rzeczywistość to weryfikuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Reklamy bardzo słabe. Natal jest dla mnie dość dziwnym i bezużytecznym urządzeniem, ale to - jak już mówiłem - moje zdanie. Jestem pewny, że w stanach i tak zapanuje psychoza. Choćby miało leżeć i się kurzyć i tak ludzie to kupią, bo nowość. No! Zobaczymy! A może w przyszłości wyjdą jakieś normalne gry?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

"Premiera Kinecta będzie z pewnością jednym z najważniejszych wydarzeń zarówno w historii Microsoftu, jak i samej elektronicznej rozrywki."-Bzdura totalna...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hmm cena Kinceta = 3 razy starter pack Move ...(ew. 1 starter pack + 1 dodatkowy move stick + navigation stick + 1 gra)... Czekam na porównania Move i Kinecta.... Co do nagłówka o jednym z ważniejszych wydarzeń w historii gier - You are kidding, right? Osobiście nie uważam ,by Kinect (rozwinięcie Eye Toya z PS2 który nie zmienił historii) jak i Move (rozwinięcie Wii, które hmm... sam nie wiem co o Wii napisać) z perspektywy czasu były ważne w historii gier.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

We wszystkich reklamach ludzie grają używając Kinecta w dośćdużych pomieszczeniach... Czyżby było coś na rzeczy, że Kinect potrzebuje dużo miejsca...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Boże, co oni zrobili z tą kluczową częścią swej kampanii reklamowej jaką jest Reklama w TV :D Kiedyś mieli dobre reklamy ale to co tutaj pokazano to jakiś dowcip.... Kevin jednak daje $ony sporą przewagę reklamową nad M$...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować