Zaloguj się, aby obserwować  
Arkadiusz

Guild Wars - Temat ogólny

55450 postów w tym temacie

Dnia 25.08.2007 o 13:21, Gall historyk napisał:

Sprawdziłem mianowicie reinstalowałem grę pogadałem z dostawcą neta sprawdziłem czy firewall nieblokuje gry i czy nie jest no zawirusowana ale żaden z tych zabiegów nie dał efektu więc nadal pls help


Masz może jakiegoś kumpla grającego w GW? Spróbuj u niego zalogować się na swoje konto (tylko nie zdradzaj swojego hasła - bo nigdy nie wiadomo). Jeśli też coś będzie nie tak, to zyskasz pewność, że to wina konta, a nie komputera.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 25.08.2007 o 13:25, walgierz napisał:


Masz może jakiegoś kumpla grającego w GW? Spróbuj u niego zalogować się na swoje konto (tylko
nie zdradzaj swojego hasła - bo nigdy nie wiadomo). Jeśli też coś będzie nie tak, to zyskasz
pewność, że to wina konta, a nie komputera.


Ok spróbuję dzięki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.08.2007 o 04:49, Blober napisał:

Ty lepiej ~up patrz jakiego farta mieliście. ;P
Build? Masz coś z defensem+Black Lotus Strike+Black Spider Strike+Twisting Fangs+Blades of
Steel jeżeli się nie mylę, typowe. ^^
A i Dash zapewne. ^^

Hah... troszeczkę się mylisz :p.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.08.2007 o 13:23, Gall historyk napisał:


> http://www.plaync.com/us/support/doc_3104.html?p_faqid=3104
> use a "google" young padawan

Byłem na tej stronie posprawdzałem wszystko zgodnie z punktami więc za takie linki dziękuję
niemniej doceniam gest

Moze uzywasz proxy , nieodbłokowałes jednak któregos portu. Moze to wina dostawcy netu firewallu z routera lub zapory systemowej windows. Musisz sprawdzic wszystkie mozliwosci bo to chyba wina twojego neta. Mozesz tez napisac e-mail do AN

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 25.08.2007 o 13:30, Solstheim napisał:

Moze uzywasz proxy , nieodbłokowałes jednak któregos portu. Moze to wina dostawcy netu firewallu
z routera lub zapory systemowej windows. Musisz sprawdzic wszystkie mozliwosci bo to chyba
wina twojego neta. Mozesz tez napisac e-mail do AN


Napisałem już no ale biorąc pod uwagę że dostają kilka tysięcy takich meli dziennie to odpowiedź byćmoże dostanę pod koniec roku:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To ja z pytankami ^^
1. Czemu zawsze po opuszczeniu jakieś gry czy zmienie osady, przerzuca mnie na angielski dystrykt?
2. Czy istnieje jakiś inny mod ułatwiający odkrywnie terenu, bo Tyria Cartography Made Easy nie działa mi z powodu karty MX :/
3. Czy dostanę wiecej niż 2,9k (u handlarza) za biały barwnik?
Dziekuje za odpowiedzi ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.08.2007 o 14:22, wip_01 napisał:

To ja z pytankami ^^
1. Czemu zawsze po opuszczeniu jakieś gry czy zmienie osady, przerzuca mnie na angielski dystrykt?

Angielski pewnie jest domyślnym disem.

Dnia 25.08.2007 o 14:22, wip_01 napisał:

2. Czy istnieje jakiś inny mod ułatwiający odkrywnie terenu, bo Tyria Cartography Made Easy
nie działa mi z powodu karty MX :/

Nie wiem, ale wszyscy sie zachwycali tym modem ^^.

Dnia 25.08.2007 o 14:22, wip_01 napisał:

3. Czy dostanę wiecej niż 2,9k (u handlarza) za biały barwnik?

Zależy od ceny, jaka jest aktualnie u tradera.

Dnia 25.08.2007 o 14:22, wip_01 napisał:

Dziekuje za odpowiedzi ;)

Plz.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.08.2007 o 14:36, deih napisał:

Po mroźnych okolicach północy Kryta wygląda jeszcze piękniej ;). Zrobiłem parę screenów ;):P.

Ja tutaj normalne LA widzę :)

To jak już deih dał, to i ja dam parę widoczków (ostatnio przy robieniu cartographerów zbierają mi się różne fajne obrazki).

20070825144058

20070825144114

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Powie mi ktoś jak to jest z tym gladem? Outlander twierdzi, że dzisiaj miał być update zmieniający ten tytuł... ale według niego (i mnie) nic się nie zmienił. A teraz Yanek twierdzi, że są zmiany.. Więc już nie wiem. Moje 28 pkt mam następny poziomy tytułu 50 pkt więc nic się nie zmieniło moim zdaniem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam. Mam pytanko odnośnie GWEN, a dokładniej misji "Klątwa Nornańskiego Niedźwiedzia". Byłem w kaplicy wilka i doszedłem razem z Jorą i nornańską łowczynią już do jaskini tego niedźwiedzia, podszedlem do tego punktu oznaczonego na mapie i pokazał się ten niedźwiedź, lecz po chiwli walki zniknął :( I teraz nie mogę go w żaden sposób przywołać ani znaleźć. Czy wie ktos jak można ukończyć tą misję? Prosze o pomoc i z góry dziękuję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Musisz uzywac umiejetnosc ktora ci tam daja bodajze zew wilka lub niedzwiedzia jak ja uzyjesz pokaze ci na mape gdzie jest niedzwiedz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.08.2007 o 14:52, Zebek napisał:

Gwen
Miska Polowac kazdy moze
starozytna Pozostalosc = Fragment Przeszlości
ciekawe czy cdprojekt wyda jakis patch:)))))


Tematy chyba pomyliłeś... to nie jest temat o polonizacji, o polonizacji jest przypięty na samej górze. A CDP na 10000000% nie wyda patchu bo patch wydaje ANet.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

tematu nie pomylilem
Podaje te nazwy nie dla poprawek a dla graczy majcych robic misje w GWEN
ze cdprojekt nie wyda patcha to wiem
nie zrozumiales ironi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Niedługo dwie misjie z L33T i patrYXem to postaram się zrobić parę dobrych screenów z bitwy oraz kilka ładnych widoków ;].

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Echh.. po cholerę kupowałem Factions w piątek, jak teraz widzę, jakie GW:EN jest? :P A jest cudne. Druga gra w serii po Nightfall. Dobre questy, fajne rozwiązania (vide gadka NPCów :D) no i HoM :)) Juz trzy arrasy mma, został czwarty - no i fajna sprawa, choć spodziewałem się czegoś innego - np. zachowania tytułow GW2, ale mamy za to galerię broni, armorów, hero i minipetów :D Coś jak pokój z trofeami xD Na razie oceniam na 9/10 ;)

pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować