Zaloguj się, aby obserwować  
Arkadiusz

Guild Wars - Temat ogólny

55450 postów w tym temacie

Dnia 29.08.2006 o 15:04, DonZ napisał:

UW i FoW to tylko i wyłącznie dostępne jest z ToA


Nie tylko z ToA. Również można tam dojść z Zin Ku Corridor w Canthcie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.08.2006 o 15:44, Piotrbov napisał:

> UW i FoW to tylko i wyłącznie dostępne jest z ToA

Nie tylko z ToA. Również można tam dojść z Zin Ku Corridor w Canthcie.


Tak ale głównie ludzie chodzia z ToA , chyab przyzwyczajenie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zamierzam odblokować trochę skilli dla Wojownika i Elementalisty. Ale właśnie mam pytanie - jaka jest według was najlepsza zbroja dla dwuklasowca W/E? Bo nie wiem na co zbierać.
Najpierw to musze się dostać w góry, co jak stwierdziłem takie proste nie jest, biorąc pod uwagę ilośc Hydr po drodze. Chyba zrobię questy w Ascalonie albo poszukam sobie party lub runnera. Do wyjścia Nightfall musze trochę podgonić. :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.08.2006 o 16:19, HumanGhost napisał:

Zamierzam odblokować trochę skilli dla Wojownika i Elementalisty. Ale właśnie mam pytanie -
jaka jest według was najlepsza zbroja dla dwuklasowca W/E?

Podejrzewam że Gladiator, a to z powodu bonusów do energii. :)
Dobrze że w Factions można craftować Gladiatora o dowolnym wyglądzie, bo domyślny z Prophecies (zarówno zwykły jak i ascended) jest po prostu paskudny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

nie chce mi sie tworzyc tego samego drugi raz, więc wkleje sobie mojego posta z innego fora ;)

Posiadam router (linksys WAG200G) i wyraźnie gryzie sie on z guild warsem. Na pozyczonym modemie z neostrady gw instaluje sie i działa bez problemu, na routerze po wybraniu ściezki gdzie ma być zainstalowana gra pokazuje się napis downloading i nic (na modemie zleciał ten pasek w kilka sekund, na routerze przez 3 godziny nic). Kieyd odpaliłem zainstalowanego (za pomocą mdoemu) guild wars''a wpisałem login, hasło, wyśiwtliła mi się lista postaci, po wybraniu postaci jest ekran z dociąganiem plików(np. przy wchodzeniu do miasta się to pojawia), ale tam też łączenie się trwa w nieskonczoność. W panelu konfiguracyjnym routera wyłaczyłem firewall i odblokowałem porty guild warsa (80 i 6612) ale to też nic nie pomogło... Czy ktoś miał podobny problem i go rozwiązał ? hlp plz

p.s. w załczniku jest fotka które prezentuje ten wieczny conecting.
p.p.s. to konto to 10-godzinne konto mojego qmpla - dlatego jest the isle of the nameless, a nie ascalon city.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Stawiam na gladiatora,tak samo jak Krejt.Mnóstwo ludzi biega do Droknaru od samego Ascalonu za nieduże pieniądze,więc mógłbyś sie załapać.

Krejt->nie zgodze sie co do pancerzy-gladiator dla panienek nie wygląda tak źle.Podobny jest do tych pancerzy co nosiły łebki na filmach o gladiatorach w starożytnym Rzymie :>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pewnie dostaniesz dużo propozycji :) Moja gildia jest przyjazna i do tego jest w sojuszu,gdzie ludzie skupiają sie na przechodzeniu gry a nie na walkach PvP,więc zapraszam :) Od razu zaznaczam,że gildia i sojusz są angielskie.
Podam mi swój IGn to Cie wezme ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.08.2006 o 17:28, ligabb napisał:

nie chce mi sie tworzyc tego samego drugi raz, więc wkleje sobie mojego posta z innego fora
;)

Posiadam router (linksys WAG200G) i wyraźnie gryzie sie on z guild warsem. Na pozyczonym modemie
z neostrady gw instaluje sie i działa bez problemu, na routerze po wybraniu ściezki gdzie ma
być zainstalowana gra pokazuje się napis downloading i nic (na modemie zleciał ten pasek w
kilka sekund, na routerze przez 3 godziny nic). Kieyd odpaliłem zainstalowanego (za pomocą
mdoemu) guild wars''a wpisałem login, hasło, wyśiwtliła mi się lista postaci, po wybraniu postaci
jest ekran z dociąganiem plików(np. przy wchodzeniu do miasta się to pojawia), ale tam też
łączenie się trwa w nieskonczoność. W panelu konfiguracyjnym routera wyłaczyłem firewall i
odblokowałem porty guild warsa (80 i 6612) ale to też nic nie pomogło... Czy ktoś miał podobny
problem i go rozwiązał ? hlp plz

p.s. w załczniku jest fotka które prezentuje ten wieczny conecting.
p.p.s. to konto to 10-godzinne konto mojego qmpla - dlatego jest the isle of the nameless,
a nie ascalon city.


Szczerze powiedziawszy nie mam zbytnio pojecia co Ci poradzic. Jesli firerwalla wylaczyles , oraz porty ktore podales zostaly odblokowane to nie wiem w czym problem. Mysle ze powinienes sprawdzic ten router czy napewno jest sprawny a jak nie skontaktowac sie z suportem guild wars , nie widze innego rozwiazania...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.08.2006 o 19:04, xRaphaelx napisał:

O, jak szybko dostalem propozycje! :)
Mam jednak tylko prophecies, jesli to nie jest problem no to:
Raphael Bloodfist.
Dzieki :D

^^ nie chce sie wcinac ale z tego co pamietam wto w gildi gdzie jest jarzy on tylko jest polakiem:D wiec jka by ci to przeszkadzalo to chetnie przyjme ludzi do mojej nowej gildi:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Podsepny gadzie ;) Za późno!Ten niwinny chłopaczyna jest już mój!Buahahaha!Napisałem,że gildia i sojusz są angielskie.Nie było problemu z tym :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.08.2006 o 21:05, Jarzy napisał:

Podsepny gadzie ;) Za późno!Ten niwinny chłopaczyna jest już mój!Buahahaha!Napisałem,że gildia
i sojusz są angielskie.Nie było problemu z tym :)

^^ nie a tak wogule to szukam noobków do mojej gildi mamy cape^^ gh forum niezalatwiam narazie bo jest malo osób gildia ma byc kameralna wiec barkuje nam jeszcze 1 oficera i 7membersów(zeby lacznie bylo okolo 15osób) jest ktos chetny?(jak patrze na twoj avatar to mam przed oczami mojego nauczyciela od biologi:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.08.2006 o 15:00, Kulawiec napisał:

>No i tak naprawde z walk PvP nic sie nie dostaje :/ Oczywiście z wyjątkiem AB i HoH.

owszem - dostaje--> na TA/RA mozna robic gladiator title ^^


W gildiach PvP nikogo nie interesuje twój Rank czy ilość Gladiatora, jedynie punkty Faction, które można zbierać w tychże miejscach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.08.2006 o 19:56, oOreVenOo napisał:

Szczerze powiedziawszy nie mam zbytnio pojecia co Ci poradzic. Jesli firerwalla wylaczyles
, oraz porty ktore podales zostaly odblokowane to nie wiem w czym problem. Mysle ze powinienes
sprawdzic ten router czy napewno jest sprawny a jak nie skontaktowac sie z suportem guild wars
, nie widze innego rozwiazania...


Problem rozwiązany !! :D Po tygodniowych meeczranuach odpaliłem guild wars - wystarczyło zrobić update firmware''u routera :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.08.2006 o 21:33, ligabb napisał:

Problem rozwiązany !! :D Po tygodniowych meeczranuach odpaliłem guild wars - wystarczyło zrobić
update firmware''u routera :D


Lol ^_^

BTW: zawsze lepiej update''owac wszystko co sie da, kiedy tylko sie da :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.08.2006 o 21:08, Solstheim napisał:

jest ktos chetny?

Ja z chęcią bym dołączył, bo jestem teraz w kameralnej gildii jednoosobowej. ;)
Mam tylko pytanie: wspieracie którąś z frakcji? Bo nie mam chwilowo dostępu do AB, a przydałby mi się takowy przez Wasz Guild Hall. Nieistotne czy Kurzicków, czy Luxonów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nieładnie nazywać innych nobkami :/ U mnie jest Forum choć wypowiadają sie na nim tylko 3 osoby :> Na stałe tylko 2 w tym ja ;) Po co Ci kameralna gildia?Choć musze przyznać,że troche mnie wkurza,że ludki w mojej gildii w ogóle sie nie pojawiają w grze :/ Najczęściej gram ja i jeden kolo 12 letni :/ Reszta pewnie czeka na NightfallZnowu wysypie sie banda nowicjuszy razem w nadejściem Nightfalla.Jest jakaś strona gdzie wypisane jest dokładnie co ma sie pojawić w GWN?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Poda mi ktoś dobrego Builda do W/Mo walczacego swordem? Chodzi mi o dobre rozdanie skill pointów. Ile parametrów rozwijać (3, 4 a moze więcej?)?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dobra, zamówiłem GW:F EK. Słyszałem, że grając Assasinem można tworzyć własne combosy. Czy to prawda ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować