Zaloguj się, aby obserwować  
Arkadiusz

Guild Wars - Temat ogólny

55450 postów w tym temacie

Dopiero co teraz się kapnąłem, że szczęśliwcy którzy posiadają GW:F EK (np. ja :P) mają w grze specjalnego minipeta. Co trzeba zrobić, zeby go otrzymać ??? Wystarczy wpisać jakiś kod ??? I jeszcze jedno. Na stronce sklepu gram.pl pisze, że można pobrać dodatkową muzę z DirectSound po wpisaniu odpowiedniego kodu. Gdzie jest ten kod, bo w pudełku z gra go nie było.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 31.08.2006 o 15:45, Piotrek K. napisał:

*** Nowy system grupowania przedmiotów w torbach i plecakach, aby uzyskać maksymalnie dużo
miejsca!
***


Ale co to maniby znaczyć, tu nie neverwinter gdzie trzeba układać w plecaku. Jeden item jeden slot, to może oznaczać tylko zwiększenie ilości slotów chyba...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.08.2006 o 15:58, Lex napisał:

Dopiero co teraz się kapnąłem, że szczęśliwcy którzy posiadają GW:F EK (np. ja :P) mają w grze
specjalnego minipeta. Co trzeba zrobić, zeby go otrzymać ??? Wystarczy wpisać jakiś kod ???
I jeszcze jedno. Na stronce sklepu gram.pl pisze, że można pobrać dodatkową muzę z DirectSound
po wpisaniu odpowiedniego kodu. Gdzie jest ten kod, bo w pudełku z gra go nie było.

Mini peta dostaniesz za rok.Każdy dostaje swojego mini peta po tym jak jego postać osiągnie wiek 12miechów.Ja dostałem mini char shamana.Ty możesz dostać smoka(smoczyce?)Kuunavang,ale nie wiem czy dostaniesz ją na 100%

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.08.2006 o 16:22, Budo napisał:

Sorka za kolejny post, ale czy gw:n będzie tylko na dvd?


Wszystko wskazuje na to, że tak... Ale pewnie i tak będzie można go pobrać z netu. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.08.2006 o 16:22, Jarzy napisał:

Mini peta dostaniesz za rok.Każdy dostaje swojego mini peta po tym jak jego postać osiągnie
wiek 12miechów.Ja dostałem mini char shamana.Ty możesz dostać smoka(smoczyce?)Kuunavang,ale
nie wiem czy dostaniesz ją na 100%


Smoczyce Kuungvang dostaje się przy posiadaniu EK przy jakiejś komendzie (/bonusitems chyba), po roku grania dostajesz też, ale już Kuun nie dostaniesz w ten sposób.

Ale jeżeli chodzi o muzykę to nie mam pojęcia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.08.2006 o 16:22, Jarzy napisał:

> Dopiero co teraz się kapnąłem, że szczęśliwcy którzy posiadają GW:F EK (np. ja :P) mają
w grze
> specjalnego minipeta. Co trzeba zrobić, zeby go otrzymać ??? Wystarczy wpisać jakiś kod
???
> I jeszcze jedno. Na stronce sklepu gram.pl pisze, że można pobrać dodatkową muzę z DirectSound

> po wpisaniu odpowiedniego kodu. Gdzie jest ten kod, bo w pudełku z gra go nie było.
Mini peta dostaniesz za rok.Każdy dostaje swojego mini peta po tym jak jego postać osiągnie
wiek 12miechów.Ja dostałem mini char shamana.Ty możesz dostać smoka(smoczyce?)Kuunavang,ale
nie wiem czy dostaniesz ją na 100%


Aż za rok ?! To po co ja kolekcjonerke kupowałem ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.08.2006 o 16:56, Lex napisał:

Aż za rok ?! To po co ja kolekcjonerke kupowałem ???


kuunavang dostaniesz od razu,

pozostale minipety sa po 12 miesiacach zycia danej postaci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Smoczyce się dostanie od razy po wpisaniu kodu z GW:F EK i wpisaniu w czacie /bonusitem , a później dla każdej postaci której stuknie rok dostaje sie się również ale nie smoczycę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.08.2006 o 16:20, Budo napisał:


> *** Nowy system grupowania przedmiotów w torbach i plecakach, aby uzyskać maksymalnie
dużo
> miejsca!
***

Ale co to maniby znaczyć, tu nie neverwinter gdzie trzeba układać w plecaku. Jeden item jeden
slot, to może oznaczać tylko zwiększenie ilości slotów chyba...


pewnie wszystkie klucze w 1 slocie,wszystkie runy w 1 slocie i wszystkie surowce w osobnej karcie (podobnie jak w storage zrobili)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.08.2006 o 17:04, Arkadiusz napisał:

pewnie wszystkie klucze w 1 slocie,wszystkie runy w 1 slocie i wszystkie surowce w osobnej
karcie (podobnie jak w storage zrobili)

Klucze się grupują od zawsze. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.08.2006 o 17:10, Krejt napisał:

> pewnie wszystkie klucze w 1 slocie,wszystkie runy w 1 slocie i wszystkie surowce w osobnej

> karcie (podobnie jak w storage zrobili)
Klucze się grupują od zawsze. :)


ale nie wszytkie do jednego slotu,
ja biegam z siedmioma roznymi paczkami kluczy :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

EK ma za dobrze ;) Oczywiście Kuna pojawia sie tylko raz po wpisaniu komendy na nią?(cholera!to jest on czy ona w końcu?Skrzeczy jak ona a imie ma jak on).

Arkadiusz->troche to głupio by wyglądało jakby wszystkie runy były w jednym slocie :/ Ciekawe cóż oni takiego szykują.Nie będzie to na pewno rewolujca.Osobne sloty na materiały też nie były aż tak rewolucyjne, jeśli chodzi o zwykłe materiały.Jesli natomiast patrzec na rzadkie materiały to był to pomysł jak najbardziej trafiony,bo miałem pare pojedynczych materiałów,które mi tylko sloty zajmowały(tempered glass vial,parchment,monstrousy itd).
Zauważyłem,że ostatnio wszyscy w ogóle nie tną postów,które cytują dzięki czemu mamy 10%nowego textu na stronie a reszta to tylko cytowane texty poprzednich postów.Ktoś tu sie leni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja gram już w guild wars 2 miesiące ale ciągle mam dużo spraw których nierozumiem:( Teraz mam dokładnie 2 pytania.

1. Gdzie można zdobyć luxon factions?? bo jak walcze na arenach to ciagle zdobywam factions ale baltazara:/
2.Gdzie mogę zmienić swoją drugą profesje??? bo beznadziejnie wybrałem rangera i mam go już komopletnie dość:/ (prosiłbym o dokładniejsze wytłumaczenie gdzie mam to zmienic)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

1. w walkach frakci na teranie Canthy
2.u proffesion changera w Senji''s Corner (o ile sie nie myle raz można zmienić za friko potem już za 100g) lub na Crystal desert w niemal karzdym outposcie po wykonaniu misju na attribute points

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.08.2006 o 19:40, DonZ napisał:

2.u proffesion changera w Senji''s Corner (o ile sie nie myle raz można zmienić za friko potem
już za 100g) lub na Crystal desert w niemal karzdym outposcie po wykonaniu misju na attribute
points


pierwsza zmiana na dana profesje 500g potem za darmo (jezeli juz odblokowales zmiane na jakas profesje w prophecies to juz tej zmiany w prophecies nie placisz)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.08.2006 o 19:51, Arkadiusz napisał:

> 2.u proffesion changera w Senji''s Corner (o ile sie nie myle raz można zmienić za friko
potem
> już za 100g) lub na Crystal desert w niemal karzdym outposcie po wykonaniu misju na attribute

> points

pierwsza zmiana na dana profesje 500g potem za darmo (jezeli juz odblokowales zmiane na jakas
profesje w prophecies to juz tej zmiany w prophecies nie placisz)


mówiłem o factions jeśli chodzi o Senji''s Corner tam zmiana profesji koszkuje 100g za karzdym razem (ale moge sie mylić bo jak czytałem co gada ten NPC to pobierana jest opłata od zmiany porfesji) a w Prophecies jest za friko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.08.2006 o 18:57, Jarzy napisał:

EK ma za dobrze ;) Oczywiście Kuna pojawia sie tylko raz po wpisaniu komendy na nią?(cholera!to
jest on czy ona w końcu?Skrzeczy jak ona a imie ma jak on).


Jeżeli skończyłeś kampanię, to wiesz, że to ona :P. Imiona z obcych języków nie mają np. końcówek a = imię żeńskie. Tak jest tylko w naszym języku.

Drugą klasę da się zmienić również w Great Temple of Balhazar (wyspy PvP).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować