Zaloguj się, aby obserwować  
Arkadiusz

Guild Wars - Temat ogólny

55450 postów w tym temacie

A mi wypadło 21, z każdego monstera wypały przynajmniej 3.
A tak serio, to nie podkoloryzowałeś troszkę tego?
Poza tym, gdzie ten solo farm w elonie miałby być?
Nie chodzi mi, że zaraz tam bym leciał, tylko gdzie jedna samotna postać mogła sama wytłuc lokacje gdzie jest tyle wartościowych greenów? (i tyle bossów na raz?)
Jedna mi przychodzi do głowy, koło Haven ale tamte greeny nie są tyle warte :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.11.2006 o 21:13, Selv napisał:

A mi wypadło 21, z każdego monstera wypały przynajmniej 3.
A tak serio, to nie podkoloryzowałeś troszkę tego?
Poza tym, gdzie ten solo farm w elonie miałby być?
Nie chodzi mi, że zaraz tam bym leciał, tylko gdzie jedna samotna postać mogła sama wytłuc
lokacje gdzie jest tyle wartościowych greenów? (i tyle bossów na raz?)
Jedna mi przychodzi do głowy, koło Haven ale tamte greeny nie są tyle warte :)


byl zielony weekend :P
no i nie napisal ze te 7 to za jednym zamachem, tylko w jednym obszarze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.11.2006 o 21:13, Selv napisał:

A tak serio, to nie podkoloryzowałeś troszkę tego?


Selv qmplowi wypadło dokładnie 121 ekto po zabiciu Ataxe :-) Poprostu , jako że qmpel był dobry no to odpalił mi z tego 30 ektosów , dobre i to :-) Poprostu albo to są jakies bugi itp albo istnieje tam 0,000001% szansa na coś takiego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A jak ja ostatnio byłem w UW i ubiłem jednego, to chyba minutę czekałem aż wszystko wypadnie.

Arkadiusz: wikend czy nie to nierealne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.11.2006 o 22:34, Selv napisał:

Arkadiusz: wikend czy nie to nierealne.



Wątpie żeby była lokacja gdzie jest 7 bossów co droponują greeny , no i jeszcze taki fart że każdy z nich daje greena. Troche nie realne :|

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.11.2006 o 22:47, oOreVenOo napisał:

Wątpie żeby była lokacja gdzie jest 7 bossów co droponują greeny

Żeby daleko nie szukać: Marga Coast (Kourna). 8 bossów wyrzucających 8 różnych greenów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.11.2006 o 22:08, oOreVenOo napisał:

Selv qmplowi wypadło dokładnie 121 ekto po zabiciu Ataxe :-)


Cholercia, że też mnie nigdy nie spotała taka przyjemność. ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.11.2006 o 08:06, HumanGhost napisał:

Cholercia, że też mnie nigdy nie spotała taka przyjemność. ;-)


Gram , 12 miesięcy i tylko raz coś takiego zobaczyłem. Więc sam widzisz jaka jest na to szansa , taka jak znaleźć perfect Crystalline który jest warty 12 mil.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hehe ja gram od lutego tego roku zaledwie, więc zapewne wiele jeszcze jest rzeczy, których nei widziałem. :-)

Czy z green bossów w Nightfall zawsze wypada green? Czy tez jest na to jakieś prawdopodobieństwo?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.11.2006 o 08:56, HumanGhost napisał:

Czy z green bossów w Nightfall zawsze wypada green? Czy tez jest na to jakieś prawdopodobieństwo?

Nie zawsze, drop rate jest taki sam jak dla greenodajnych bossów w Tyrii i Kintaju - czyli niewielki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pytanie z innej beczki. Mam zamiar zaczac grac w GW, ale mam jeden maly problem. Mianowicie chodzi o to, czy jesli kupie Nightfal bede mial dostep do wszystkich postaci z podsawki i factions, do wszystkich swiatow, itemow, czy do tego musialbym kupic wszystkie 3 czesci? Odp. plz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A jak myślisz, czy byłby sens sprzedawania starszych cząści, gdyby najnowsza zawierała to wszystko, co w nich jest?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.11.2006 o 09:45, Krejt napisał:

A jak myślisz, czy byłby sens sprzedawania starszych cząści, gdyby najnowsza zawierała to wszystko,
co w nich jest?

No wlasnie nie ;) Czyli po zakupie Nightfala ma sie do dyspozycji tylko 2 nowe postacie? A jesli chcialbm kupic podstawkie, o czy kupujac w Uzywkach, bede mogl zalozyc swoje konto? Czy nie jest ak, ze 1 gra == 1 konto? Moze lepiej kupic nowke? A grajac na samej podstawce bede mogl grac z tymi co maja nighftala?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kupując Nightfall będziesz miał dostęp do 6 postaci. Nie będziesz miał dostępu tylko do Zabójcy i Rytualisty z Factions. Poza tym nie bedziesz miał dostępu do innych kontynentów i ilość dostępnych skilli zostanie ograniczona.
Najlepiej oczywiście kupić nową grę, ceny nie są aż tak wysokie teraz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.11.2006 o 10:22, HumanGhost napisał:

Kupując Nightfall będziesz miał dostęp do 6 postaci.


Mały błąd. Mialo być oczywiście dostęp do 8 postaci. :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.11.2006 o 09:56, MicStr napisał:

No wlasnie nie ;) Czyli po zakupie Nightfala ma sie do dyspozycji tylko 2 nowe postacie? A
jesli chcialbm kupic podstawkie, o czy kupujac w Uzywkach, bede mogl zalozyc swoje konto? Czy
nie jest ak, ze 1 gra == 1 konto? Moze lepiej kupic nowke? A grajac na samej podstawce bede
mogl grac z tymi co maja nighftala?

Będziesz miał do dyspozycji 8 postaci, ale te 6 z podstawki, bedzie miało tylko skille z core + Nightfall. Tak 1 gra=1 konto, lepiej kup oryginalna grę. Grając na podstawce będziesz mógł grac z nimi na arenach, lub jesli oni maja prophecies to oni do ciebie będą mogli przyjść.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Niedawno przeszedłem Nightfalla i potrzebuje trochę kasy na lepszą zbrojkę. Jakie jest najlepsze miejsce do farmieina? Nie wiem, Sorrow Furnace? Jeszcze tam nie byłem, ale teraz biorę sięza kampanię Phropercies.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.11.2006 o 10:24, Arthas90 napisał:

> No wlasnie nie ;) Czyli po zakupie Nightfala ma sie do dyspozycji tylko 2 nowe postacie?
A
> jesli chcialbm kupic podstawkie, o czy kupujac w Uzywkach, bede mogl zalozyc swoje konto?
Czy
> nie jest ak, ze 1 gra == 1 konto? Moze lepiej kupic nowke? A grajac na samej podstawce
bede
> mogl grac z tymi co maja nighftala?
Będziesz miał do dyspozycji 8 postaci, ale te 6 z podstawki, bedzie miało tylko skille z core
+ Nightfall. Tak 1 gra=1 konto, lepiej kup oryginalna grę. Grając na podstawce będziesz mógł
grac z nimi na arenach, lub jesli oni maja prophecies to oni do ciebie będą mogli przyjść.

A jakbym mial factions i nightfal bez podstawki to mialbym wszystko czy nie?;p to i tak juz jest 200 zł ;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

1. Tnij cytaty, proszę
2. Miałbyś dostęp do 4 klas (Rytualista i Zabójca z Factions oraz Derwisz i Paragon z Nightfall''a), mógłbyś grać tylko w krainach Nightfalla i Factions, nie miałbyś dostępu do Prophecis

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować