Zaloguj się, aby obserwować  
Arkadiusz

Guild Wars - Temat ogólny

55450 postów w tym temacie

Dnia 06.01.2007 o 17:59, oOreVenOo napisał:

Przykro mi ale wątpię żeby kto kolwiek dołączył się do Twojej gildii. Po pierwsze istnieje
masa innych gildii , zrzeszających graczy PvE oraz PvP , są one znane na arenie i szanowane.
Np taka PvE gildia jak WAFP , ownowała razem z sojuszem HzH od początków GWF , przyjmują prawie
każdego , jedyny warunek dojrzałość i w miarę rozwinięty mózg, nie ma sensu zakładać nowych
gildii , małe prawdopodobieństwo że uda Ci się zdziałać coś dobrego. W każdym razie powodzenia
życzę :-)


Ooch,mój drogi,dziękuje ci za słowa pocieszenia i otuchy...będą mnie mobilizowały w dalszym budowaniu gildii...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.01.2007 o 18:04, Ashakel napisał:

Ooch,mój drogi,dziękuje ci za słowa pocieszenia i otuchy...będą mnie mobilizowały w dalszym
budowaniu gildii...


Słuchaj mówię Ci jak jest. Ile grasz w GW od tego zacznijmy ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dostalem od kolegi dwa trial keye (kupil prophecies i dodatki). Jeden do Prophecies i Factions a drugi do Nightfall.I co musze teraz z nimi zrobic zeby pograc ? :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.01.2007 o 18:49, jaruczek napisał:

Dostalem od kolegi dwa trial keye (kupil prophecies i dodatki). Jeden do Prophecies i Factions
a drugi do Nightfall.I co musze teraz z nimi zrobic zeby pograc ? :p


wykuj na pamięć i zgłoś się do najbliższej placówki NCSoftu :P

a tak na serio to pobierz klienta gw z www.guildwars.com, po czym załóż konto używając tych kluczy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.01.2007 o 18:52, Fagno napisał:

> Dostalem od kolegi dwa trial keye (kupil prophecies i dodatki). Jeden do Prophecies i
Factions
> a drugi do Nightfall.I co musze teraz z nimi zrobic zeby pograc ? :p

wykuj na pamięć i zgłoś się do najbliższej placówki NCSoftu :P

a tak na serio to pobierz klienta gw z www.guildwars.com, po czym załóż konto używając tych
kluczy



Konto zaklada sie na stronie www czy w grze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.01.2007 o 18:20, oOreVenOo napisał:

> Ooch,mój drogi,dziękuje ci za słowa pocieszenia i otuchy...będą mnie mobilizowały w dalszym

> budowaniu gildii...

Słuchaj mówię Ci jak jest. Ile grasz w GW od tego zacznijmy ?


Od 9 miechów...a co?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A no to nic okey. Poprostu często ludzie którzy grają zaledwie góra 2 miesiące , zakładają gildie a później dziwią się że nikt nie dochodzi od nich. Trudno żeby ktoś miał lidera co gra 2 miesiące. W każdym razie życzę Ci powodzenia :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.01.2007 o 19:30, oOreVenOo napisał:

A no to nic okey. Poprostu często ludzie którzy grają zaledwie góra 2 miesiące , zakładają
gildie a później dziwią się że nikt nie dochodzi od nich. Trudno żeby ktoś miał lidera co gra
2 miesiące. W każdym razie życzę Ci powodzenia :-)


THX...Ale ja też nie jestem pewien czy mi wyjdzie...a ty masz gildie?Jeśli tak,to miałbym skromną prośbę...czy mółbyś mnie przyjąć?Domyślam się że pewnie nie spełniam wymagań itp...ale brat mi skasował mojego nekromante na 19lvl. i teraz tnę od początku...serio!:(.Jak nie możesz mnie przyjąć to nic,ale zawsze warto zapytać...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.01.2007 o 19:35, Ashakel napisał:

THX...Ale ja też nie jestem pewien czy mi wyjdzie...a ty masz gildie?Jeśli tak,to miałbym skromną
prośbę...czy mółbyś mnie przyjąć?Domyślam się że pewnie nie spełniam wymagań itp...ale brat
mi skasował mojego nekromante na 19lvl. i teraz tnę od początku...serio!:(.Jak nie możesz mnie
przyjąć to nic,ale zawsze warto zapytać...


Jestem w gildii TsH , jest to gildia forumowa , czyli w większości ludzi zgromadzonych z gram.pl , nie mam ani oficera ani lidera , jestem jako member. Jeśli chciał byś się dołączyć , napisz tutaj...
http://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=2215&u=3147 , głównym czynnikiem według którego się rekrutje , jest to doświadczenie w grze. Z tego co wiem nie musisz mieć postaci na 20 lvl , możesz mieć ją nawet na 5 , pod warunkiem że umiesz grać , wiesz w co grasz i wiesz jak grać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pewne wzmagania jednak SĄ. I jakoś nie wierzę, że grasz przez 9 miechów jeśli jedyne co miałeś na koncie to nekromanta 19lvl -_-...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.01.2007 o 20:30, DragonLord napisał:

Pewne wzmagania jednak SĄ. I jakoś nie wierzę, że grasz przez 9 miechów jeśli jedyne co miałeś
na koncie to nekromanta 19lvl -_-...


No szczerze powiedziawszy mi też jakoś nie chce sie wierzyć , 9 miesięcy to kupa czasu , a jak by się uparł , nawet jak by ktoś bardzo nie chciał to 20 lvl można nabić w 2-3 miesiące , już nie mówiąc jak by ktoś normalnie grał wtedy 2-5 DNI i jest 20 lvl.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.01.2007 o 21:55, Skarmory napisał:

Ok zapytam krótko, czy to jest gra płatna ??

Jednorazowo. Przy zakupie. Zakupić można grę z płytami, albo ściągnąć z legalnej strony Guild Wars i kupić w tamtejszym sklepie kody aktywacyjne. To ostatnie jednak chyba przy pomocy karty kredytowej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.01.2007 o 22:04, Skarmory napisał:

zobaczyłem FAQ więc juz wiem ze płaci się tylko przy zakupie :) może warto zagrac


Warto, warto. Jeśli będziesz miał jeszcze jakieś pytania, zobacz czy odpowiedzi nie znajdziesz w przypiętym poście. Oszczędzisz nam nerwów ;]

Przypominam jednocześnie, że ten wątek to nie miejsce na rekrutację do gildii, dogadajcie sie z gościem na priv, albo we własnym temacie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować