Zaloguj się, aby obserwować  
Arkadiusz

Guild Wars - Temat ogólny

55450 postów w tym temacie

HMm nie wiem jakies zlote dziecko szczescia ze mnie sie zrobiło w kazdym bądz razie, 1run do uw- 2ecto , 2keye, 2fioletki. nastepne 2 nic ciekaweg otylko 1klucz ale nie jest zle jak by chociaz dziennie 2ecto to tylko za 75dni bym mial fow armor. Nie licząc 100 kolejnych nerfów po drodze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja dzisiaj byłem w tombach, to też mi wypadły 2 ecto :P. Graliśmy na HM, b/p team, trochę trudno było ale doszliśmy do końca. Spadło parę goldków i purple, ale nic dla mnie tylko to ecto.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chyba ktoś powinien pomyśleć nad malutkim nerfem monków na 26lvl+ w Hard Mode. Lekkie przegięcie. Dwóch monków+grupa parunastomobowa to masakra.
Ale zaczyna mi się podobać HM. :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mnie od wczoraj zaczęło lecieć duuużo złotych itemów. O ile piątek to była posucha, to wczoraj - rewelka.
W większości co prawda lekko crapowate, ale mam np. Desolation Sworda req.9 i max czy też Ancient Axe (co prawda req.11, ale skin mi się tak strasznie podoba, że chyba wymoduję go dla swojej wojaczki na codzienny użytek).
Poleciało też sporo złotych runek (np. Sup Healing i Sup Death Magic - więc niekiepsko) oraz Necro i Warrior Elite Tome.

Co więcej - chyba jestem nienormalny, bo wróciłem wczoraj późnym wieczorem z suto zakrapianej imprezy i siadłem do GW. Nie pamiętam co robiłem, ale jak przed chwilą zajrzałem na postać, to był tam kolejny Elite Necro Tome i trochę crapu do sprzedania. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.04.2007 o 08:15, Krejt napisał:

Co więcej - chyba jestem nienormalny, bo wróciłem wczoraj późnym wieczorem z suto zakrapianej imprezy i siadłem do GW.


Hmm.. może to i jest jakiś sposób? ;-D hehe
Trzeba by przetestować. Ale przed wyjściem napisac na kartce, np. "wymaksuj tytuł Kartografa" i kartke położyć obok monitora. Ciekawe jaki byłby efekt. :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

/.../

No jak to jaki? Wstajesz koło południa z bolącą głową, a na Twojej postaci Tyrian/elonian/Canthan Grandmaster Cartographer i przy okazji treasure hunter i seeker of wisdom- ale itemów byś nie miał, pewnie rozdane po miastach :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja jestem ciekawy jak wygląda misja Gate of Madness w hard mode... na normal mam problem, więc o wyższym stopniu Madness strach myśleć :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Na mojej postaci wystąpił taki bug: mam 11 level i nie mam w dzienniku żadnych questów głównych! A wszystko przez to, że podczas jakiejśtam misji musiałem kończyć i przeniosłem się do Kamadanu! Czy ktoś mógłby mi pomóc? Miał ktoś taki sam problem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.04.2007 o 10:17, Wiksac17 napisał:

Na mojej postaci wystąpił taki bug: mam 11 level i nie mam w dzienniku żadnych questów głównych!
A wszystko przez to, że podczas jakiejśtam misji musiałem kończyć i przeniosłem się do Kamadanu!
Czy ktoś mógłby mi pomóc? Miał ktoś taki sam problem?


Po prostu skończ tą misje.
W miejscu, w którym znajdziesz się po wykonaniu misji znajdziesz następny quest główny:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.04.2007 o 10:17, Wiksac17 napisał:

Na mojej postaci wystąpił taki bug: mam 11 level i nie mam w dzienniku żadnych questów głównych!
A wszystko przez to, że podczas jakiejśtam misji musiałem kończyć i przeniosłem się do Kamadanu!
Czy ktoś mógłby mi pomóc? Miał ktoś taki sam problem?



To nie bug, poprostu zagadaj do "First Spear Devhad"/"Peirwsza włocznia Dehvad" (zależnie od wersji językowej) on zleca kolejne zadanie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.04.2007 o 08:15, Krejt napisał:

Co więcej - chyba jestem nienormalny, bo wróciłem wczoraj późnym wieczorem z suto zakrapianej
imprezy i siadłem do GW. Nie pamiętam co robiłem, ale jak przed chwilą zajrzałem na postać,
to był tam kolejny Elite Necro Tome i trochę crapu do sprzedania. ;)

A mówią, że to ja jestem uzależniony :P.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.04.2007 o 10:55, seppuke napisał:

A tak swoją drogą...

385h/49 dni to mało czy dużo? (Chodzi mi oczywiście o wynik po wpisaniu komendy /age w grze)
:P

sporo, ale nie nie olbrzymio :D

Wiela warte?

20070422105857

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.04.2007 o 10:55, seppuke napisał:

385h/49 dni to mało czy dużo? (Chodzi mi oczywiście o wynik po wpisaniu komendy /age w grze)
:P


Raczej dużo, biorąc pod uwagę, że ja mam 800h/21 miesięcy :P

Ja wczoraj do 2:30 męczyłem Sulfurous Wastes, ale w końcu wyczyściłem! Przy okazji robiłem 3 questy, i zamiast 280 nieumarlaków musiałem wyczyścić ponad 400 (sic!)...Brr, nigdy więcej tam nie wracam. Dla innych polecam - świetne miejsce do farmienia SS/LB - ja zrobiłem 5k tych pierwszych i 3k tych drugich :)

Przy okazji, ktoś się pytał jak się dostać na takie wzniesienie w tej lokacji. Tutaj odpowiedź:
http://gw.gamewikis.org/wiki/Infantryman_Hareh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam takie newbowskie pytanie (a raczej noobowskie, biorąc pod uwagę, ze przegrałem 90h w 57dni :P ):
Gdzie dostanę skille elitarne? Od bossów?
...
Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak widać po długości grania (1.5 miesiąca >.<) newb ze mnie straszny. Tak więc i głupie pytanie mam...
Skąd się bierze dopisek "Infused" (czy jakoś tak^^) przy pancerzach i co on dodaje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.04.2007 o 11:10, bartek_kawa napisał:

Gdzie dostanę skille elitarne? Od bossów?


Widzisz, sam sobie odpowiedziałeś. Trzeba szukać bossów i w dodatku musza oni miec jedną z klas twojej postaci żeby móc złapać elita. :-)
Ewentualnie używajac Elite X Tome. To nowość. :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.04.2007 o 11:18, HumanGhost napisał:

> Gdzie dostanę skille elitarne? Od bossów?

Widzisz, sam sobie odpowiedziałeś. Trzeba szukać bossów i w dodatku musza oni miec jedną z
klas twojej postaci żeby móc złapać elita. :-)
Ewentualnie używajac Elite X Tome. To nowość. :-)

Fajny bajer ten Elite Tome? A gdzie haczyk? I czym się różni w wersji X?

Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować