Zaloguj się, aby obserwować  
Arkadiusz

Guild Wars - Temat ogólny

55450 postów w tym temacie


Eee, rozwaliłem Gryfa za pierwszym podejście warkiem... on po jakimś czasie po prostu stanał i stał utrzymując jednego ducha, jak mówiło wiki. Waliłem z łuku z daleka i w końcu padł. Build miałem złożony na szybko- Incendiary Arrows, Troll''s Unguent, Antidote Signet, Poison Tip Signet, Distracting Shot, Serpent''s Quickness, Kindle Arrows i Tiger Stance. Z połowy skilli i tak nie korzystałem :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.09.2007 o 18:37, Monark napisał:

Czy ktoś dał radę zabić tego ( http://gw.gamewikis.org/wiki/Mungri_Magicbox) bossa na hard mode??
o.O ja próbowałem z 10 razy i za każdym razem bez skutku, rozwala mnie bez największego problemu...
:/

Czy są określone farmy dla klas postaci?? (ja jestem assassin).

Generalnie ten burak jest lekko wkurzający nawet na NM.Proponuje jak Qrczak:weź skill,które dają Dazed-np.Broad Head Arrow.Warto mieć mesmera z Power Block-jeśli dobrze klepnie PB to Mungri raczej nie porzuca sobie czarów :) Generalnie jego grupa jest upierdliwa,bo czasem ma 2 mnichów ze sobą-wtedy nie masz szans.Jeśli pojawi sie z jednym mnichem to Twój mesmer zamyka Mungriemu jape za pomocą interruptów i PB a Ty klepiesz drugiego mnicha póki Mungri nie jest w stanie mówić :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.09.2007 o 20:23, Łeber napisał:

Wiem, że modyfikacje do axów, swordów i hamerów można robić, to pomyślałem, że do tarcz też...

To jest ten ból-tylko śmieci z NF można modować :( Jednakowoż dzięki temu,że tyryjskie i canthańskie żelastwa są niedodowalne to są one potem więcej warte.Jakiś czas temu wyskoczył mi req.9 15>50 Wicked Blade.Niby skin nierzadki,ale i tak poszedł za 14kafelków :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Może mi ktoś rzucić info po ile chodzą teraz bronie Destroyerów?Słysze o takich skrajnościach jak 50k i 100k+50ecto :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.09.2007 o 00:46, Jarzy napisał:

Może mi ktoś rzucić info po ile chodzą teraz bronie Destroyerów?Słysze o takich skrajnościach
jak 50k i 100k+50ecto :/

Przybliżony realny koszt to 150k, więc raczej jak ktoś sprzedawał za "50k" to zapomniał jedynki dopisać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.09.2007 o 00:46, Jarzy napisał:

Może mi ktoś rzucić info po ile chodzą teraz bronie Destroyerów?Słysze o takich skrajnościach
jak 50k i 100k+50ecto :/

Cena broni kupowanej od gracza powinna oscylować w okolicy aktualnej ceny 10 onyksów i 10 diamentów + zysk. Masz okazję kupić taniej? Bierz. Ktoś ci wciska dużo drożej? /point /laugh to odpowiednia reakcja.
Stanowczo 100k+50 ecto to gruba przesada.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

1. Jestem w Deldrimor Bowl, Beacon''s Perch i wykonałem już wszystkie questy i nie wiem co mam dalej zrobić by pchnąć fabułę do przodu.

2. Ma ktoś jakieś ubranie dla elementalisty?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.09.2007 o 02:14, Kraju92 napisał:

2. Ma ktoś jakieś ubranie dla elementalisty?

Nawet jakby miał nie mógł by ci dać żebyś mógł je nosić ,bo po kupnie ubrania (armora) armor jest dopasowywany do tej postaci ktora kupiła ten armor.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.09.2007 o 09:29, Farmer Widomo napisał:

> 2. Ma ktoś jakieś ubranie dla elementalisty?
Nawet jakby miał nie mógł by ci dać żebyś mógł je nosić ,bo po kupnie ubrania (armora) armor
jest dopasowywany do tej postaci ktora kupiła ten armor.



A tak się spytam , grasz w Nightfall?

Przy okazji wejdź na irc!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Siemka mam pytanie :P Jak zwykle zresztą :D Chodzi o to że gram nekro/rytual ale mam juz dosyć bo wolałbym mieć postać do walki w zwarciu. Więc postanowiłem zrobić sobie zabójce. I tu moje pytanie jaką profesje najlepiej wybrać na drugą???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja bym polecał derva, chociaż inni polecają monka. Ale Derv ma mistic regen, pionus haste...i inne przydatne bajery.
Mistic regen to ze 2 enchanty musisz misec na sobie co najmniej by w miarę działało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.09.2007 o 10:07, Łeber napisał:

Ja bym polecał derva, chociaż inni polecają monka. Ale Derv ma mistic regen, pionus haste...i
inne przydatne bajery.
Mistic regen to ze 2 enchanty musisz misec na sobie co najmniej by w miarę działało.

I tu jest problem bo niemam NF :( Dopiero mam zamiar kupić czyli chyba zostaje mnich :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.09.2007 o 10:15, Pyton15 napisał:

> Ja bym polecał derva, chociaż inni polecają monka. Ale Derv ma mistic regen, pionus haste...i

> inne przydatne bajery.
> Mistic regen to ze 2 enchanty musisz misec na sobie co najmniej by w miarę działało.
I tu jest problem bo niemam NF :( Dopiero mam zamiar kupić czyli chyba zostaje mnich :)


Według mnie w takiej sytuacji zupełnie olej 2 profesję, skup się na zabójcy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.09.2007 o 10:03, Pyton15 napisał:

Siemka mam pytanie :P Jak zwykle zresztą :D Chodzi o to że gram nekro/rytual ale mam juz
dosyć bo wolałbym mieć postać do walki w zwarciu. Więc postanowiłem zrobić sobie zabójce. I
tu moje pytanie jaką profesje najlepiej wybrać na drugą???

Warrior. Dla BoA. Może być jeszcze necro, dla Plague Touch''a, ale z warka wykrzesasz więcej. Przynajmniej w PvP ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

hej!!!
A ja mam pytanie troche z innej beczki. Probuje znalezc podstawke Guild Warsa ale niestety wszedzie jest niedostepny, w zwiazku z tym zastanawiam sie nad zakupem orginalnej wersj i mam pytanie czy jest szansa sciagnac spolszczenie, czy cos takiego wogole jest dostepne.
Prosze o odpowiedz.
Dzieki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.09.2007 o 10:53, Mashivi napisał:

Warrior. Dla BoA. Może być jeszcze necro, dla Plague Touch''a, ale z warka wykrzesasz więcej.
Przynajmniej w PvP ;p

BoA zostało znerfione dawno temu, powinieneś o tym wiedzieć :P Teraz się używa Tiger Stance''a.

@Feliosal
Po instalacji GW masz dostęp do kilku wersji językowych, w tym polskiej; nie trzeba niczego dodatkowego ściągać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.09.2007 o 10:59, Feliosal napisał:

Probuje znalezc podstawke Guild Warsa ale niestety
wszedzie jest niedostepny, w zwiazku z tym zastanawiam sie nad zakupem orginalnej wersj i mam
pytanie czy jest szansa sciagnac spolszczenie, czy cos takiego wogole jest dostepne.

Nie ma czegoś takiego jak oryginalna wersja GW vs. polska wersja. W grze język zmieniasz w dowolnym momencie tak jak, np. ustawienia grafiki. Kupno przez sklep aNet wiąże się jedynie z tymi niedogodnościami, że dostaniesz sam klucz aktywacyjny bez pierdółek typu instrukcja, plakat itp. oraz w cenie częstokroć wyższej niż możliwa w Polsce przy różnych obniżkach. Ale skoro w Polsce nie ma, to nie ma wyboru...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować