Zaloguj się, aby obserwować  
Arkadiusz

Guild Wars - Temat ogólny

55450 postów w tym temacie

Dnia 14.09.2007 o 21:55, Solstheim napisał:

DevilQ ten 3przedmiot to chyba item dla kolekcjonera. Przy jakims dungeonie pewnie. Use a Wiki...

W tym mój problem że na Viki szukałem i nic nie znalazłem na temat tego przedmiotu a na 99 % wyleciał z końcowej skrzyni w lochu a nie z byle jakiego potworka więc wychodzę z założenia że to coś istotnego. Więc pomyślałem że któryś z wyjadaczy sie z tym już spotkał i wyjaśni mi to.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 14.09.2007 o 22:00, Outlander-pro napisał:

Surmia Carving jest itemem, który zawsze wypada z chestu na końcu Cathedral of Flames. By dostac
reward za dungeon, nalezy oddać item zleceniodawcy. W zamian 1,5 k i exp.

No to by wyjaśniało sprawę ;-) tylko dlaczego ja nadal mam go w plecaku skoro nagrodę odebrałem ;-) W sumie ważne że rozwiałeś moje wątpliwości thx ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 14.09.2007 o 22:07, DevilQ napisał:

No to by wyjaśniało sprawę ;-) tylko dlaczego ja nadal mam go w plecaku skoro nagrodę odebrałem
;-) W sumie ważne że rozwiałeś moje wątpliwości thx ;-)


Hmm, chyba był bug, zaraz po premierze, że ten charr dawał reward, ale nie zabierał carvinga. Poprawili to jakiś czas temu. Masz farta, może 2 razy reward dostaniesz ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.09.2007 o 23:45, vazon napisał:

Ma może ktoś z was dobry układ skilli dla Warka(walczy młotem) na Glacial Griffona?


Witaj Vazon ;-)

Nie jest to cos wyszukanego ale na poczatek jest chyba ok. Link z wiki:
http://www.pvxwiki.com/wiki/Build:W/any_Basic_PvE_Hammer
Skill''e proste i nietrudne do skompletowania ;-). Jednak jestem przekonany, ze wiele opsób jest tu w stanie pomóc Ci o wiele bardziej ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 14.09.2007 o 22:09, Outlander-pro napisał:

Hmm, chyba był bug, zaraz po premierze, że ten charr dawał reward, ale nie zabierał carvinga.
Poprawili to jakiś czas temu. Masz farta, może 2 razy reward dostaniesz ^^

A wiesz że chyba sprobuje ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.09.2007 o 11:23, Klimos napisał:

Bardzo proszę o wycenę poniższego miecza.


Wyciągnij HP+30 a jak miecz się ostanie to do mercha. Up warty trochę kasy, może 10k? Tylko zgaduję, bo nie orientuje się w cenach upów teraz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mi na końcu Catedra of Flames , wypadł Posążek. Greater surmia cos tam..(po polsku to było chyba większy posążek surmijski , lub coś w tym guście) który mozna było wymienic u kolekcjonera w miescie przy katedrze , na jakies tam itemsy(potrzebne było 5).
Klimos ->> tak jak mówił HumanGhost , wyciągnij 30hp warte jest 13-16k.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mógłby mi ktoś dać trochę porad jak zabić Varesh? Tą pierwszą pokonuję bez problemu, ale ta pod postacią patrona zawsze mnie tak pierze że szkoda gadać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.09.2007 o 13:11, kamyk95 napisał:

Mógłby mi ktoś dać trochę porad jak zabić Varesh? Tą pierwszą pokonuję bez problemu, ale ta
pod postacią patrona zawsze mnie tak pierze że szkoda gadać.

Cała drużynę trzeba trzymac przy wejściu do lokacji. Hero/henchman oflaguj żeby nie pobiegli. Po kolei wybijaj tych którzy przychodzą. Jeśli zależy Ci na masterze, to w pewnym momencie ( po ok. 3 grupach potworów) musisz zaatakować Varesh. Musisz mieć dużą siłe ognia - najlepiej Ele x 2 (sf).
Jeśli nadal Ci sie nie uda, krzycz o pomoc w lokacji, na pewno ktoś się odezwie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.09.2007 o 14:18, Budep napisał:

Proszę o wycene. Wiem że dopasowane ale proszę o wycene tych dwóch rzeczy :D

Lol, toż myśmy z L33Tem i cinusem przed chwilą ci to na ircu wycenili...
Tarcza merch, bo nie perf, a mieczyk jest customized, także nikomu go nie sprzedaż. Ostatecznie możesz wyjąć insc. 15^50% i opchnąć za 3-4k w Kamadanie na polskim disie ;D.

Dnia 15.09.2007 o 14:18, Budep napisał:

Niech będzie PL :P

Przypięty post...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobryyy (chodzi o farm...). Ile warta jest rękojeść miecza fanatyzmu (kradzież energii 1, regeneracja energii -1) i głowica kosturu przenikliwości (energia +5)??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować