Zaloguj się, aby obserwować  
Arkadiusz

Guild Wars - Temat ogólny

55450 postów w tym temacie

Mógłby mi ktoś powiedziec czy opłacałoby się kupić a potem za więcej sprzedać? ;) Proszę...
Nr1 - 4k
Nr2 - 600g
Nr3 - 1,5k
Dziękuje :)

20070930145850

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.09.2007 o 14:59, wip_01 napisał:

Mógłby mi ktoś powiedziec czy opłacałoby się kupić a potem za więcej sprzedać? ;) Proszę...


WEdług mnie: nie, nie, nie. Szkoda czasu na zabawę w kombinatorke ze słabymi broniami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.09.2007 o 15:10, HumanGhost napisał:

WEdług mnie: nie, nie, nie. Szkoda czasu na zabawę w kombinatorke ze słabymi broniami.

Aha, no oki. Trafiłem na gostka który wyprzedaje wsyztsko równo (black dye -4,5k, runa warta 1k sprzedana mi za 200g) to myśłalem że może coś z tym da się jescze wykombinować :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.09.2007 o 15:15, hate mastah napisał:

zna ktoś jakiś ciekawy prywatny server GW ?

Ta, głównego admina, moda, ilośc graczy online i ich numery butów, wszystkie misje GW2 i zapowiedź GW3....

Z drugiej strony. Nie wstydź Ci?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach


huh? nawet nie wiedziałem, że GW można piracić... gra jest tak tania, że zabawa z pirackimi (nazwijmy to po imieniu) serwerami jest... po prostu głupotą.

wip -> szajs. te bronie nie mają nawet max. obrażeń...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.09.2007 o 15:19, graczomaniak napisał:

> zna ktoś jakiś ciekawy prywatny server GW ?
Ta, głównego admina, moda, ilośc graczy online i ich numery butów, wszystkie misje GW2 i zapowiedź
GW3....


zapytałem czy zna ktoś server :|

Dnia 30.09.2007 o 15:19, graczomaniak napisał:

Z drugiej strony. Nie wstydź Ci?

a dlaczego ma mi być wstyd ? To zakazane w przypadku GW ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.09.2007 o 15:28, graczomaniak napisał:

Pomyśl logicznie...

Pirat to pirat.



Niektórzy producenci gier udostępniają pliki serverowe pod warunkiem że nie będzie się z tego czerpać korzyści materialnych. Myślałem że z GW jest podobnie. Mój błąd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

1. Czy pomógłby mi ktoś z questem w GW Prophecies pt. "Nikczemność Galratha"? W queście chodzi o to żeby znaleźć Galratha w wieży czarnoksiężnika, znajdującej się na Górze Kessex i go zabić. Zleceniodawcą jest Sergio z Lwich Wrot. Bardzo proszę o pomoc z wykonaniem tego questa.

2. Jak można odblokować bohatera?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.09.2007 o 15:44, Kraju92 napisał:

2. Jak można odblokować bohatera?


Musisz mieć nightfall lub eye of the north, tam są herosi. Gdy udasz się do kampani nf lub dodatku gw:en to od razu się dowiesz, skucesywnie wykonując zadania z fabuły głównej zdobywasz bohaterów.

Więcej: http://gw.gamewikis.org/wiki/Heroes

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.09.2007 o 11:59, qrczak90 napisał:

> Nie jestem pewien, ale wydaje mi się, że tak właśnie pokazuje się te pkt. dishonoru czy
jakoś
> tak...
Dishonour wyświetla się jako hex spell (na takiej samej zasadzie, jak słodycze jako enchantment).
Miałem okazje przetestować na sobie tuż po wejściu update''a, po prostu rage''owałem z RA z
przyzwyczajenia :)

Przez takich ludzi jak ty AN musiala wprowadzic system dyshonoru

Krotko mowiac, ragequitter = lamer
Wylazenie z teamu na RA bo "biedny team" = glupota
Random cos znaczy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.09.2007 o 16:47, Hra'ko'lothanek napisał:

Krotko mowiac, ragequitter = lamer

Wytrzymaj w teamie gdy sin z meteor showerem rushuje w duchy przeciwnika, gg.

Dnia 30.09.2007 o 16:47, Hra'ko'lothanek napisał:

Wylazenie z teamu na RA bo "biedny team" = glupota

Siedź do końca w teamie z 3 innymi monkami, gg.

Dnia 30.09.2007 o 16:47, Hra'ko'lothanek napisał:

Random cos znaczy

Dlatego tam nie gram, GvG ownz.

Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.09.2007 o 16:53, Mashivi napisał:

Dlatego tam nie gram, GvG ownz.


Ra to Ra, Ta to Ta. Jak nie chcesz sina z meteor shower, idziesz na gvg, ra, ta czy co tam wolisz. Ale jak idziesz na ra to siedzisz do końca. A 3 monków w teamie jeszcze mi sie przez ponad rok nie zdarzyło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.09.2007 o 16:54, Budo napisał:

Ra to Ra, Ta to Ta. Jak nie chcesz sina z meteor shower, idziesz na gvg, ra, ta czy co tam
wolisz. Ale jak idziesz na ra to siedzisz do końca. A 3 monków w teamie jeszcze mi sie przez
ponad rok nie zdarzyło.

To dziwne, dzisiaj raz, dla zabawy wszedłem - bo od jakiegoś miesiąca nie grałem. Ja, jako SoR prot, 3 innych ZB, bonder, i jakiś smiter. Szkoda w sumie że screena nie zrobiłem. A w końcu blokada jest dopiero po kilku ragequitach, więc ragequitować można - byle nie za często. Dla mnie też to jest strata czasu i nerwów, jak chcę się nawrzeszczeć i naprzeklinać to biorę nowego guesta na gvg w top50, a nie idę sam na RA. Random Arena = Arena Losowa, w tytule nie ma nic o skrajnych idiotach, prawda? A że mi takich losuje to już nie moja wina, mam prawo wyjść - w innym przypadku zablokowaliby możliwość logoutu podczas walki. Takie moje zdanie, wybacz, w pełni popieram qrczaka. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

/.../

Skoro miał kilka ragequitów, to znaczy że robi to masowo... już jeden dzień po wprowadzeniu update''u. Daj spokój, random oznacza, że mozna tam spotkać każdego gracza z gw, który akurat ma ochotę wcisnąć enter battle, obojętnie czy pro który nabija rx gladiatora, czy noobka z hamstormem. Przeciwko takim jak qrczak był wymierzony ten update, grasz z takim teamem jaki wylosujesz, albo spadaj gdzie indziej. Największa szkoda, że tacy uważają się za pr0. Żal i tyle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 30.09.2007 o 16:53, Mashivi napisał:

Wytrzymaj w teamie gdy sin z meteor showerem rushuje w duchy przeciwnika, gg.

Wytrzymuje nawet gdy jestem z W/E flare spammerem. Zadziwiajace, co? Moze dlatego, ze wiem co oznacza slowko random.

Dnia 30.09.2007 o 16:53, Mashivi napisał:

Siedź do końca w teamie z 3 innymi monkami, gg.


Slyszal o komendzie /resign?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować