Zaloguj się, aby obserwować  
Arkadiusz

Guild Wars - Temat ogólny

55450 postów w tym temacie

Dnia 08.01.2008 o 16:24, qrczak90 napisał:

Jesteś dokładni taki jak Pajonk, komentujący swego czasu mój screen z kejpem - Was serce boli, że innym się coś udaje i że jeszcze mają czelność się tym chwalić. Tyle z mojej strony, odezwę się jak wbiję do top10.
GL&HF everyone, Pajonk&Jarzy - również GL w ogarnianiu słowników (/wystąpiła zgryźliwa uwga, należy ukarać/) ;)


Skoro prośby nie skutkują, to -1 do statusu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.01.2008 o 19:44, Buhahahahaha napisał:

Ile stoi zodiac axe?( wiecie taki wymodowany czyli 20/20 +30hp i coś tam jeszcze dobrego(podpowiedzcie
co, proszę))

Zalezy jaki req , i czy inscr czy Tyrian 15^50 lub +5 ene. Q9 non inscr 15^50 to bedzie z 40k? Nie wiem jak z Inscr ale chyba z 60k.(moge sie mylic bo Zodiacami nie reTraduje)

@Dortem Hais-> Nie ma solo buildów dla rangera do Uw. Mozna chodzic we 2 -3 bez wiekszych problemów. Jesli szkasz buildu dla 2 to jest on na PvX w dziale Team Builds , jesli solo to podziekuj An za nerfa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam i ma pytanie jak zwykle: Jaka jest najlepsza wg was dodatkowa profesja dla derwa? Bo mam mnicha ale czarów jego za bardzo nie używam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.01.2008 o 21:49, trutututu napisał:

/ciach/

Ogólnie do farmu to bardzo dobre rozwiązanie. Poza tym Derwisz jest jedną z niewielu samowystarczalnych postaci i raczej nie ma potrzeby korzystania z umiejętności klasy dodatkowej. Oczywiście mogę się mylić i pewnie ktoś to wtedy sprostuje, ale powyższe to moja opinia, gdyż sam gram "czystym" Derwiszem i jest w porządku. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.01.2008 o 21:49, trutututu napisał:

Witam i ma pytanie jak zwykle: Jaka jest najlepsza wg was dodatkowa profesja dla derwa? Bo mam mnicha ale czarów jego za bardzo nie używam


Też mam Monka. Ale to postać głównie do zdobywania kasy z farmu. Nie wiem co można by dać jako drugą profesję. Może Elema, albo Rangera. W sumie Ranger mógłby być ciekawy. Ataki kosą kilku wrogów z aplikowaniem trucizny na przykład. :-)

EDIT: To co napisał Pajonk też prawda. Jak gram fabułę to tylko skillami Derwa. Raczej nie kombinuję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

/.../

Bo ja to pare ładnych razy zmieniałęm dodatkową profesję. Najpierw miałęm Patrona, potem Mnicha, Potem Łowce i teraz znowu Mnicha, ale najbardziej mi się spodobał chyba Derwisz/łowca bo miałęm fajniutkiego niedźwiadka polarnego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.01.2008 o 21:49, trutututu napisał:

Witam i ma pytanie jak zwykle: Jaka jest najlepsza wg was dodatkowa profesja dla derwa? Bo
mam mnicha ale czarów jego za bardzo nie używam

W sumie derv nie ma na tyle energii,żeby z nią specjalnie szaleć.Druga klasa mnich jest dobra ze względu na możliwość zabrania powtarzalnych rezów typu Rebirth albo Res Chant.Tak poza tym to /Mo jest podstawą do 130HP dervish farmera.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kurcze, jak mnie wnerwia te chińskie i koreańskie nazewnictwo postaci... Dzisiaj walczyłem nieco na RA i chyba z 6-7 razy trafiłem na ten sam team, składający się właśnie z 4 Azjatów (trudno powiedzieć jakiej narodowości =)), który nie dość że miał wszelkie predyspozycje do wygrywania (wybuchowa mieszanka profesji, wszystko wygrywali), to jeszcze zdawał się być perfekcyjnie zgrany (normalnie jakbym grał na Team Arena...) i nie szło odróżnić jednego od drugiego :P

Jakby tego mało, coś często mi się mylą kolory drużyn i bywa, że z uporem maniaka próbuję zaatakować swojego -.- Tak, nazwijcie mnie n00bem czy jak tam chcecie, ale po prostu mam duuuże przyzwyczajenie z wielu innych gier, w których sojusznicy i wrogowie zawsze mają te same kolory (np w WoW: sojusznik - niebieski, wróg - czerwony) i strasznie mnie to w PvP w GW wnerwia (w moim prywatnym rankingu nienawiści jest to tuż za monkami i derwiszami jako wrogami w PvP). Ale muszę przyznać, że PvP w GW wciągnęło mnie mimo to niczym bagna w Krycie - przede wszystkim sposób w jaki skonstruowane są skille i walki (nie wystarczy po prostu naparzać z najsilniejszych czarów jak w WoW, chodź porównując plusy i minusy jednak wolę pod tym względem WoWa) i to, że nie wygrywają tam lepiej wyposażeni (dzięki czemu początkujący może od razu rzucić się w wir walk mając takie same szanse, ofkoz pod warunkiem, że ma wszystko co trzeba odblokowane).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Aj tam narzekasz jak baba!Jak masz przyzwyczajenia z innych gier to sie ich trzeba pozbyć i tyle a nie narzekać.Widziałem raz PvP w WoW-ziomek,u którego obczajałem WoW''a wyszedł na arene,obczaił jakiegoś maga,dostał 2 fireballe i poszedł do piachu.TO ma być walka?Se jaja robisz?Totalna lipa!
Co do zdarzenia na RA-podejrzewam,że kolesie mogli za pomocą np.Ventrilo synchronizować swoje wejście na RA.Może byli z tej samej gildii?Jeśli tak to synchronizowane wejście jest wielce prawdopodobne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

/.../

Mi to 130 hp się nie przydaje bo jak gram to tylko na EOTN to mam u nornów + 60hp i w tedy mam 661 hp i sobie radze. Ale zastanawiam się nad rangerem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.01.2008 o 14:23, trutututu napisał:

/.../

Mi to 130 hp się nie przydaje bo jak gram to tylko na EOTN to mam u nornów + 60hp i w tedy
mam 661 hp i sobie radze. Ale zastanawiam się nad rangerem

A w ogóle wiesz po co sie ma 130hp do farmu?Wątpie,żebyś dawał rade na HM z 660HP przy farmieniu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.01.2008 o 14:23, trutututu napisał:

/ciach/

Hmmm...
1. Jakim cudem dodając 60 do 130 wychodzi Ci 661 HP?
2. Nie musisz mieć włączonego tego tytułu, a co za tym idzie nie dostajesz wtedy bonusu do HP.
Możesz również klasę dodatkową zmienić na Mesmera i farmić takim Derwiszem Vaettiry w Jaga Moraine.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

/.../
A czy ja powiedziałem że ja chce farmić? z tym +60 hp?

Pajonk78 -
1. Do mojego hp jak dodam 60 to mi wychodzi 661
2. ale ja zawsze z tym chodzę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować