Zaloguj się, aby obserwować  
Arkadiusz

Guild Wars - Temat ogólny

55450 postów w tym temacie

Dnia 10.01.2008 o 07:17, Jarzy napisał:

Budo->czekam z niecierpliwością na opcję fryzjera,bo siwe włosy mojej elemki mi nie pasują.Wolałbym
jej czarne zrobić :(


Lepsze siwe niż... kałowe? Taki nijaki brąz :P Moja podstawowa postać takie ma i modlę się o to, by zmienić jej fryzurę ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.01.2008 o 11:40, HumanGhost napisał:

Wy tu o fryzjerze a mnie się marzy zmiana wyglądu postaci wraz z wiekiem. :-)


Hmmm. Ja nie byłbym zwolennikiem takiego rozwiązania. Już się przyzwyczaiłem do obecnego wyglądu moich postaci.

--> Jarzy, Pajonk
Dzięki za buildy. Chyba mnie zaćmiło, bo o pvxbuild nie pomyślałem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wierze.Ciekawe czy w dzisiejszych czasach bieganie przynosi duże zyski?

Fett->no to nieźle.Ja dałem swojej rangerce najciemniejsze włosy jakie sie da i mi pasuje :) Rozwalają mnie czasem necrusi-cali czarni i do tego białe włosy XD

Human->no ja podziekuje :/ Jeśli za powiedzmy 2 lata grania moja rangerka miałaby w jednej dłoni łuk a w drugiej drewnianą laske albo wojaczka podpierająca sie bolkonikiem z przyczepionym z przodu mieczem to nie pisze sie na takie coś ;)

Walgierz->aj tam PvX!Troche własnej iniciatywy byś wykazał.Ja za to musze w końcu stworzyć prota dla mnichów herosów.Póki co udało mi sie stworzyć dobrego hero:mes interruptera,modyfikacje SF,blood i pare innych :) Nie ma nic lepszego niż ułożenie działającego buildu dla herosa :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.01.2008 o 14:22, Jarzy napisał:

Nie ma nic lepszego niż ułożenie działającego buildu dla herosa :D

Święta prawda. Nie tak dawno przekonałem się, że herosom nie można pod żadnym pozorem dać Throw Dirt - debile potrafią biec do castera, aby użyć tego skilla. Czy muszę dodawać, że rzadko docierają do celu? Nie wiem jaki skrypt za to odpowiada, ale "gratuluję". :/ Natomiast Minion Bomber nadaje się chyba tylko dla hero - wątpię, aby jakiś człowiek potrafił tak dobrze posługiwać się tym buildem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

/.../
No niestety-herosi nie należą do elity umysłowej :/ Dlatego też dawanie im "dotykanych skilli" jest nieco ryzykowane jak np.w przypadku Healing Touch mnichów.Minion Bomber ma bardzo dobre założenia,ale wycelować w tego miniona co trzeba to sztuka :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie no, nie bądź śmieszny. Nie chodzi mi o starzenie się do wieku emerytalnego. No ludzie, bez przesady. Chodzi mi o takie rozwiązanie jak będzie zastosowane np. w Warhammer Online.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.01.2008 o 15:59, HumanGhost napisał:

Nie no, nie bądź śmieszny. Nie chodzi mi o starzenie się do wieku emerytalnego. No ludzie,
bez przesady. Chodzi mi o takie rozwiązanie jak będzie zastosowane np. w Warhammer Online.


Tzn: postać dojrzewieje, coraz to większe owłosienie na klacie :D niezłe. Szkoda że tego w GW nie ma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ktos moze wie jak zrobic te zadanie? Robi sie je po zadaniu z kręgami :-p gadalem juz od tego dziada i nic... jak mam mu pokazac ta cala pieczęc?; >

20080110170324

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.01.2008 o 17:04, RedSqll napisał:

Ktos moze wie jak zrobic te zadanie? Robi sie je po zadaniu z kręgami :-p gadalem juz od tego
dziada i nic... jak mam mu pokazac ta cala pieczęc?; >


Wystarczy że masz pieczęć w ekwipunku, ale by zaliczyć zadanie musisz pogadać ze staruszkiem w odpowiedni sposób, tj. o jego dzieciaku. Gdy klikniesz odpowiednie kwestie dialogowe zadanie ruszy dalej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hmm...muszę się was poradzić. Mam zamiar połączyć dwie zbroje dla necro obsi + ancient.
Buty + rękawice + spódnica = ancient
tors = obsidian.

Jak myślicie będzie to "jakoś" wyglądało ? ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.01.2008 o 17:13, Farmer Widomo napisał:

Hmm...muszę się was poradzić. Mam zamiar połączyć dwie zbroje dla necro obsi + ancient.
Buty + rękawice + spódnica = ancient
tors = obsidian.

Jak myślicie będzie to "jakoś" wyglądało ? ^^


Cóż nie widziałem jeszcze mieszanki armorów która wyglądałaby dobrze, ale to tylko moje zdanie :)

PS. Obsi - brzyyydal, Primeval - brzyyyydal :P [EDIT] Ancient - kosmiczny brzyyyydal :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Eh pomoże mi ktoś ?.Właśnie ze znajomymi stworzyliśmy gildie poszukujemy graczy.W gildi mamy około 20 osób
gramy pvp jak i pve stoimy po stronie luxonów. Najbardziej szukamy aktywnych doświadczonych graczy którzy by stanowili podstawe gildi .Pomógł by ktoś i się przyłączył albo kogoś przynajmniej polecił ? ;)

kontakt w grze sweet luzer

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.01.2008 o 15:59, HumanGhost napisał:

Nie no, nie bądź śmieszny. Nie chodzi mi o starzenie się do wieku emerytalnego. No ludzie,
bez przesady. Chodzi mi o takie rozwiązanie jak będzie zastosowane np. w Warhammer Online.


Ciekawe rozwiązanie, śledziłem trochę ten tytuł, już myślałem, że na pewno będę w niego grał głównie ze względów na tryb pvp(RvR) bardzo mi się te scenariusze podobają, do czasu aż zagrałem w bete u kolegi(sam starałem się o konto, żeby zagrać, ale nie zostałem wybrany:P) szczerze to zostałem trochę rozczarowany, myślałem, że to będą naprawdę epickie bitwy, ale tak nie jest :(. IMO można spokojnie porównać AB do tego trybu, no może AB nie jest tak różnorodne, ale sam fakt, że EA macza już w tym ręce nie świadczy za dobrze o przyszłym rozwijaniu się gry.
Jak kiedyś grałeś w Dark Age of Camelot to możesz się spodziewać podobnego tytułu, ponieważ to ci sami panowie się zajmują Warhammerem: AoR i odczucia są podobne, ale nie żebym chciał Ciebie zniechęcić.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

mam 2 pytania dotyczace GWEN:
1. Jak wykonac misje Banda Braci i gdzie te popielce sa?
2. Jak moge zdobyc blogoslawienstwo niedzwiedzicy(chodzi mi o ta umiejetnosc ale nie w misji dla nornow tylko na wlasny urzytek)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.01.2008 o 17:38, lancuch napisał:

mam 2 pytania dotyczace GWEN:
1. Jak wykonac misje Banda Braci i gdzie te popielce sa?

Hmmm. Wejść i zabić to co na czerwono na radarze ;P Tam naprawdę wystarczy iść i młócić.

Dnia 10.01.2008 o 17:38, lancuch napisał:

2. Jak moge zdobyc blogoslawienstwo niedzwiedzicy(chodzi mi o ta umiejetnosc ale nie w misji dla nornow tylko na wlasny urzytek)

Ursan Blessing zdobywa się robiąc tego questa:
http://gw.gamewikis.org/wiki/A_Hunter%27s_Pride

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.01.2008 o 11:40, HumanGhost napisał:

Wy tu o fryzjerze a mnie się marzy zmiana wyglądu postaci wraz z wiekiem. :-)


To skoro już było o możliwości zmiany imienia postaci (musieliby tylko otworzyć odpowiedni urząd, który by się tym zajmował) i zmiany fryzury (fryzjerzy ftw!), to co byście powiedzieli na zmianę wyglądu twarzy (od czego są chirurdzy i kolorowe szkła kontaktowe? :)), obniżenie/zwiększenie wzrostu (trzeba by tylko pogadać z Nornami i Asurami i porobić na nich parę eksperymentów naukowych) czy nawet - o zgrozo - zmianie płci? xD Wtedy chyba dopiero by się każdego zadowoliło i nikt nie kasowałby już postaci ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować