Zaloguj się, aby obserwować  
Arkadiusz

Guild Wars - Temat ogólny

55450 postów w tym temacie

Dnia 09.01.2008 o 18:53, Matir007 napisał:

Prosze Was, doradzcie mi, na jaki kolor pomalować Warrior Kurzick Armor? Bo nie mam pojęcia
jakie kolory dobrze do tego armora pasują ;)

Proponuje ci zmieszac kilka kolorow i moze wyjdzie rozowy. xD Pozneij tylko nanies na zbroje i bedzie cacy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.01.2008 o 20:28, Gregorio190 napisał:

ile jest dodatkow i ile za nie zapłace.

...znak zapytania.
trzy niezależne kampanie + jeden dodatek. z cenami różnie, Prophecies w ogóle trudno znaleźć w sklepie, Factions to chyba coś koło 80 złotych, Nightfall to samo (może ciut więcej), Eye of the North to jakieś 70 złotych.

Dnia 09.01.2008 o 20:28, Gregorio190 napisał:

Wiem głupie pytanie

więc czemu je zadałeś zamiast samemu poszukać odpowiedzi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.01.2008 o 17:01, Jarzy napisał:

Ziloh->powrót syna marnotrwanego? XD

Owy powrót przewidziany jest na 15-16 marca, ale ta data może ulec zmianom i koniec powrotu oscyluje w dacie 1-2 maja.:)
Ściślej jest pewna sprawa moja "główna" postać to necro trochę tittli jest i ogólne przywiązanie do tej klasy.
Ranger to moja pierwsza postać i nosi ona mój nick(czytaj Ziloh Zido:)) a necros ma , wole się nie przyznawać.
W związku z zaistniałą sytuacją chcę wysłać maila do anet z prośbą o zmianę nicku, napiszę im, że usunę rangera jeśli się zgodzą i wtedy oni my w sposób "magiczny" nadadzą necrosowi nowe imię, wiem, że to kosmetyczna zmiana, jednakże czułbym się lepiej.
Myślicie, że jest dla mnie światełko w tunelu??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 09.01.2008 o 18:59, Matir007 napisał:

No, em, tak dzięki, ale to każdy wie, tylko ja miałem na myśli, jakie kolory do tej zbroi pasują,
ciekawie/fajnie wyglądają, no wiesz ;P


Skoro wiesz to do roboty i sprawdź, jam nie wróżka i nie wiem jakie masz gusta. Może wielbisz różowy? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.01.2008 o 21:26, Jarzy napisał:

Ciekawe.Naprawde myślisz,że jest opcja zmiany imienia swojej postaci?


Hmm. Taka opcja istnieje w WoWie i kosztuję 8 euro.:)
W GW wszystkie postacie są przypisane do konta, więc pewnie nie ma takiej opcji,ale wysłać maila nie zaszkodzi.:)

Swoją drogą postanowiłem przejrzeć posty jakie napisałem na tym forum, głównie tę pierwsze i dosłownie lecę zaraz po popkorn, bo dosłownie nie mogę.:P Takie bzdury pisałem strasznie mnie rozbawił post, który pisałem z prośbą o pomoc, bo chciałem skasować postać było napisane, żeby wpisać swoje imię i pisałem Mateusz!xD Dopiero HumanGhost mi to rozjaśnił.:) Na dodatek te moje orty, teraz się z nich spalam ze wstydu... ach ten okres "nie dojrzałości". Może by tak je wszystkie spisać i napisać na podstawie tego jakąś książkę, byłby pewnie bestseller.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.01.2008 o 21:36, Ziloh napisał:

> Ciekawe.Naprawde myślisz,że jest opcja zmiany imienia swojej postaci?

Hmm. Taka opcja istnieje w WoWie i kosztuję 8 euro.:)
W GW wszystkie postacie są przypisane do konta, więc pewnie nie ma takiej opcji,ale wysłać
maila nie zaszkodzi.:)

Swoją drogą postanowiłem przejrzeć posty jakie napisałem na tym forum, głównie tę pierwsze
i dosłownie lecę zaraz po popkorn, bo dosłownie nie mogę.:P Takie bzdury pisałem strasznie
mnie rozbawił post, który pisałem z prośbą o pomoc, bo chciałem skasować postać było napisane,
żeby wpisać swoje imię i pisałem Mateusz!xD Dopiero HumanGhost mi to rozjaśnił.:) Na dodatek
te moje orty, teraz się z nich spalam ze wstydu... ach ten okres "nie dojrzałości". Może by
tak je wszystkie spisać i napisać na podstawie tego jakąś książkę, byłby pewnie bestseller.:)



tak, sprzedawałby się lepiej niż Harry Potter xD

mam nadzieję że sie da zmieniać nick w GW

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.01.2008 o 21:26, Jarzy napisał:

Ciekawe.Naprawde myślisz,że jest opcja zmiany imienia swojej postaci?



Da się jeśli tylko nie jest on zgodny z regulaminem np. tak jak mój poprzedni, który sobie bezproblemowo zmieniłem :) Nawet jeśli nick nie zawiera obraźliwych treści zawsze można napisać, że zawiera :P AN wszak polskiego nie zna xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.01.2008 o 22:08, nieszczescie napisał:

> Ciekawe.Naprawde myślisz,że jest opcja zmiany imienia swojej postaci?


Da się jeśli tylko nie jest on zgodny z regulaminem np. tak jak mój poprzedni, który sobie
bezproblemowo zmieniłem :) Nawet jeśli nick nie zawiera obraźliwych treści zawsze można napisać,
że zawiera :P AN wszak polskiego nie zna xD

Hmm,ciekawa opcja.Ciekawe czy można też napisać z prośbą o zmianę wyglądu postaci?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.01.2008 o 22:42, Jarzy napisał:

Hmm,ciekawa opcja.Ciekawe czy można też napisać z prośbą o zmianę wyglądu postaci?


Nie ma opcji, żeby wygląd Twojej postaci gryzł się z regulaminem, więc sorry, no bonus ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wiem wiem,ale czy ciekawe czy AN jednak daje opcję takiej zmiany,bo sie komuś nie podoa jego postać a przeszedł spory kawałek gry i żal mu ją kasować?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.01.2008 o 23:54, Jarzy napisał:

Wiem wiem,ale czy ciekawe czy AN jednak daje opcję takiej zmiany,bo sie komuś nie podoa jego
postać a przeszedł spory kawałek gry i żal mu ją kasować?


No cóż, myślę, że to jest już problem gracza :)
ktoś mi mówił, że skasował swoją pierwszą postać, bo mu się nie podobała. Nie wiem nawet czy to nie Budo :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja mam istną manię na punkcie wyglądu postaci i tego jak prezentuje się w moich ulubionych zbrojach, które zamierzam nosić, tak więc nie raz, nie dwa i nawet nie trzy pograłem postacią, po czym ją kasowałem i robiłem od nowa :P Tak do skutku, aż wszystko będzie dopięte na ostatni guzik i postać polubię (inaczej cały czas by mnie to gryzło, że mi się nie podoba wygląd postaci albo jej imię) :)

Btw, tak swoją drogą, ile kosztuje runner taxi z Ascalonu do Lion''s Arch? Pytam, bo właśnie zrobiłem sobie z nudów nową postać (warrek) i chciałbym od razu wyposażyć się porządnie i szybko wylevelować w Canthcie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

/.../

Imo Fryzjer to opcja, która może być wprowadzona... wszak do wyjścia gw2 jeszcze sporo czasu, a tu dodatków nowych nie będzie, czymś trzeba lud zatrzymać ;]

walgierz---> no to ja, ale potem zrobiłem drugiego takiego samego monka i teraz też mam ochotę go skasować
xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

/.../

Zagadaj na guild czacie, to Cię ktoś za darmoszkę przebiegnie (jak nie cały run to chociaż część). A jak nie, to pewnie ok 2-2,5k.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.01.2008 o 01:15, Budo napisał:

walgierz---> no to ja, ale potem zrobiłem drugiego takiego samego monka i teraz też mam ochotę go skasować
xD


To mi przypomina stary dowcip o masochoście, który przyszedł do lekarza ze zmaskrowanym hmmmm... palcem.
Lekarz pyta co mu się stało, a facet: No ja kładę... palca i walę w niego młotkiem. Lekarz: I to sprawia panu przyjemność? Facet: Tak, jak nie trafię...


I może coś na temat. Ma ktoś jakiś build do biegania warkiem albo rangerem? Oczywiście chodzi o łatwiejsze lokacje, niekoniecznie north->south shiverpeaks ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dla R proponuje:Escape,Dodge,Zojuns Haste,Whirling Defence,Dryders Defence,I am Unstopable,Troll Unguent,coś na anty hexowego i Mending Touch.

Budo->czekam z niecierpliwością na opcję fryzjera,bo siwe włosy mojej elemki mi nie pasują.Wolałbym jej czarne zrobić :(

Devilish->no to niexłego hopla masz :) Ja swoim postaciom zawsze daje normalne imie i nazwisko a nie bezsensowne jak np.X Super Dervish X,II Ranger II itd.Jak do tej pory nie pasuje mi tylko kolor włosów elemki :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.01.2008 o 01:48, walgierz napisał:

I może coś na temat. Ma ktoś jakiś build do biegania warkiem albo rangerem? Oczywiście chodzi
o łatwiejsze lokacje, niekoniecznie north->south shiverpeaks ;)

Dla Rangera:
http://www.pvxwiki.com/wiki/Build:R/D_Enchanted_Forge_Runner
http://www.pvxwiki.com/wiki/Build:R/Mo_Basic_Ranger_Runner
Dla Warriora:
http://www.pvxwiki.com/wiki/Build:W/Mo_Unstoppable_Forge_Runner
Sprawdzałem je i działają dobrze, a nawet bardzo dobrze. :D

Jarzy mała uwaga: za dużo stance`ów, które wykluczają się wzajemnie. Zresztą to co podałeś dla Rangera wymaga 9 slotów na skille. :>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Serio?Małe niedopatrzenie :) Tak to jest jak sie z rana pisze z ledwo otwierającymi sie oczami :P Stance''y sie wykluczają,ale ten build jest bardziej na noobowate terytoria.Jakoś nie chciało mi sie myśleć z rana nad czymś brdziej skomplikowanym :P Może by tak jakieś okrzyki paragona typu Fall Back albo zamiast Escape dać Charge.Chyba by dało rade,nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.01.2008 o 10:15, Jarzy napisał:

Może by tak jakieś okrzyki paragona typu Fall Back albo zamiast Escape dać Charge.Chyba by dało rade,nie?

Wtedy w przypadku Rangera gorzej będzie z czymś na ściąganie hexów. :/ Ja i tak rzadko biegam, bo jakoś mnie to nudzi, ale powyższe buildy sprawdzają się w większości lokacji - tzn. przebiegłem przy ich pomocy większość najczęściej "bieganych" miejscówek. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować