Zaloguj się, aby obserwować  
Arkadiusz

Guild Wars - Temat ogólny

55450 postów w tym temacie

Dnia 10.01.2008 o 17:16, luzer napisał:

Eh pomoże mi ktoś ?.Właśnie ze znajomymi stworzyliśmy gildie poszukujemy graczy.W gildi mamy
około 20 osób
gramy pvp jak i pve stoimy po stronie luxonów. Najbardziej szukamy aktywnych doświadczonych
graczy którzy by stanowili podstawe gildi .Pomógł by ktoś i się przyłączył albo kogoś przynajmniej
polecił ? ;)

kontakt w grze sweet luzer

Well... najłatwiej jest w ten sposób - zróbmy gildię, poszukajmy doświadczonych graczy, którzy odwalą za nas robotę i szlus. Pytać starych graczy, czy dołączą się do gildii, która dopiero nabiera doświadczenia, jest bez sensu. Czemu mieli by dołączyć akurat do twojej? Dla przyjemności tworzenia? Trochę autoreklamy, proszę ;)

Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

/.../
Ale pomyśl ile postaci uniknęłoby skasowania z powodu wyglądu!Chociażby fryzjera dali,bo normalnie nie moge patrzeć na ten siwy łeb :/ Jak zobaczyłem kiedyś podobną elemke z czarnymi włosami to mnie taka zazdrość wzięła :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.01.2008 o 17:16, luzer napisał:

Najbardziej szukamy aktywnych doświadczonych
graczy którzy by stanowili podstawe gildi .


Ok, no sorry, ale zazwyczaj to jest tak, że twórca gildii tworzy jej podstawę :)
Zresztą, nie wiem czy ktoś doświadczony dołączy do twojej gildii, bo nie masz mu niczego do zaoferowania raczej, prawda? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.01.2008 o 22:23, Jarzy napisał:

/.../
Ale pomyśl ile postaci uniknęłoby skasowania z powodu wyglądu!Chociażby fryzjera dali,bo normalnie
nie moge patrzeć na ten siwy łeb :/ Jak zobaczyłem kiedyś podobną elemke z czarnymi włosami
to mnie taka zazdrość wzięła :/


Znam twój ból :D Też uważam, że takie urozmaicenia w grze by się przydałby, właściwie to w każdej grze tego typu (gdzie tworzy się jedną postać na długo i to nią się gra). Mnie np teraz zazdrość bierze jak patrzę na to jakie fajne fryzurki mają hunterki zrobione w Nightfallu :) To samo tyczy się nekromantek (przez to np wolałem narazie nie zaczynać nekromanty w PvE dopóki nie kupię NF, bo zobaczyłem jak to tam wygląda, porównałem i imho co najmniej o 3 klasy wyżej się prezentują tamtejsze nekromantki, a także elemki :)).

To tak swoją drogą, ale - grając w WoWa korzystałem z takiego pół-legalnego programiku (tzn użytkowanie legalne, ale jego istnienie już nie było legalne :P), który pozwalał zobaczyć jak wyglądałaby dana postać (można było wszystkie parametry wyglądu sobie ustawić) w każdej zbroji i z każdą bronią w grze - dzięki temu dało się uniknąć sytuacji typu "zbroja mi nie pasuje do wyglądu postaci" :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam prośbę: czy może mi ktoś przerunować mojego świeżo upieczonego warriora z Ascalonu do Lion''s Arch? Pytam cały czas w gildii, szukam ludzi w miastach i nic, nikt nie chce :/ Zapłacę, jeśli trzeba będzie :) IGN: Vathar Devryn.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

/.../
Szkoda,że do GW nie dali takiego programu :/ Na szczęście jeszcze nie stworzyłem mniszki,choć miałem w planach.Dzięki temu będe miał do dyspozycji wiele twarzy i fryzek z F i NF :) Ciekawe co tam ciekawego jest do wyboru?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wy tu sobie gadu-gadu o jakiś zmianach wyglądu , a ja nic o tym nie wiem. Powie ktos o co chodzi?
Jeszcze jedna sprawa , mam nekro na 18 lvl i kostur jednoręczny. Nie wiem czy kupić dwuręczny czy zostawić ten co mam , pomocy :>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.01.2008 o 01:58, Sth`Devilish napisał:

Mam prośbę: czy może mi ktoś przerunować mojego świeżo upieczonego warriora z Ascalonu do Lion''s
Arch? Pytam cały czas w gildii, szukam ludzi w miastach i nic, nikt nie chce :/ Zapłacę, jeśli
trzeba będzie :) IGN: Vathar Devryn.

Pewnie, że Cie runn''e. Dawno nie biegałem, ale nie trzeba ogromych umiejętności, żeby to zrobić :). Powiedz tylko kiedy bedziesz w grze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.01.2008 o 09:44, graczomaniak napisał:

> Mam prośbę: czy może mi ktoś przerunować mojego świeżo upieczonego warriora z Ascalonu
do Lion''s
> Arch? Pytam cały czas w gildii, szukam ludzi w miastach i nic, nikt nie chce :/ Zapłacę,
jeśli
> trzeba będzie :) IGN: Vathar Devryn.
Pewnie, że Cie runn''e. Dawno nie biegałem, ale nie trzeba ogromych umiejętności, żeby to zrobić
:). Powiedz tylko kiedy bedziesz w grze.


Tak się wryje i powiem że Sth`Devilish jest teraz w grze ^^. Powie ktoś oco chodzi z tymi wyglądami? :>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.01.2008 o 09:43, Budep napisał:

Jeszcze jedna sprawa , mam nekro na 18 lvl i kostur jednoręczny. Nie wiem czy kupić dwuręczny
czy zostawić ten co mam , pomocy :>

Jednoręczna to może być co najwyżej różdżka, a nie kostur. Jeśli już jej używasz to czy masz coś w drugiej ręce? I w ogóle jakie staty, do jakiego buildu itp. itd. Z tych informacji, które podałeś nic nie wynika.
Co do dyskusji na temat wyglądu: a może poczytasz sobie wcześniejsze posty i sam dojdziesz do tego o co chodzi? :> Wykaż trochę inicjatywy, a nie czekaj na gotowe. ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

/.../

Najbardziej pr0 jest miecz (tudzież inna broń 1h) i tarcza/fokus, ale ja biegam zawsze ze staffem (laska dwuręczna) i jest dobrze ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.01.2008 o 12:19, Budo napisał:

/.../

Najbardziej pr0 jest miecz (tudzież inna broń 1h) i tarcza/fokus, ale ja biegam zawsze ze staffem
(laska dwuręczna) i jest dobrze ;]


Heh , ok. Wiesz , narazie bron mam od handlarza (były tam tylko 1h) ,ale postaram sie o 2h :>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.01.2008 o 13:45, Gregorio190 napisał:

/ciach/

Dobra rada: zmień kolegę, bo obracać się wśród takich kłamców jest niezdrowo. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.01.2008 o 13:45, Gregorio190 napisał:

Czy w opakowaniu z grą jest tam key do konta?? Bo kolega mi powiedział ze musze osobno kupic
keya do konta...


Fajnego masz kolegę :P
Jasne że key jest w pudełku z grą, jak nie ma to do wymiany bo musi być. Istanieje możliwość zakupienia w niektórych sklepach internetowych samego klucza, ale że mimo kupna opakowanie trzeba klucz dokupić, nie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jako że nie otrzymałem odpowiedzi na pytanie, zadam je jeszcze raz, a co! ;]

Gdzie najlepiej (dobrze) farmi się w Nightfall?
Gdzie w miarę szybko nabija się tytuły światła (światłości?)?

Za odpowiedź będę wdzięczny.

Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować