Zaloguj się, aby obserwować  
Arkadiusz

Guild Wars - Temat ogólny

55450 postów w tym temacie

Dlaczego Factions w wersji premierówka PL w pudełku rytualist kosztuje 47, w wersji premierówka assassins PL 100, w wersji premierowka assassin ale nie PL 90, a platyna kosztuje tez 47. Chciałbym zamówić factions rytualist ale coś według mnie jest nie tak z tymi cenami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.07.2008 o 17:20, Berooman napisał:

Dlaczego Factions w wersji premierówka PL w pudełku rytualist kosztuje 47, w wersji premierówka
assassins PL 100, w wersji premierowka assassin ale nie PL 90, a platyna kosztuje tez
47. Chciałbym zamówić factions rytualist ale coś według mnie jest nie tak z tymi cenami.

Jakis chochlik cenowy, gdzie indziej na pewno jest w porzadku. Ale odrazu informuje, ze wersje niczym procz pudelka sie nie roznia, wiec skoro podoba ci sie Ritualist, to bierz, nic nie stracisz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czyli twierdzisz, że ta cena 47 za PL w pudełku ritualis to pomyłka? A czy w platynie jest plakat? I czy wogóle jest plakat w premierówce??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.07.2008 o 16:38, Master J napisał:

A czy torm staff nie jest przypadkiem droższy od axe?


Wydaje mi się, że jeżeli chodzi o tormented, to ceny są takie same, bo można kupić armbrace i wymienić. Po destroyer trzeba zejść na dno lochu i wycraftować (i wtedy ewentualnie liczyć, że ktoś kupi), dlatego nie opłaca się craftować mało popularnych rzeczy w celu sprzedaży.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Czyli twierdzisz, że ta cena 47 za PL w pudełku ritualis to pomyłka? A czy w platynie
> jest plakat? I czy wogóle jest plakat w premierówce??
Yyy, nie merdaj mi tu. ;P Po co nabywac teraz premierowke skoro gra zostala wydana w tanszej serii, a pudelko i tak jest sowicie napakowane roznymi pierdolkami? A czy jest plakat, to nie wiem, w premierowce byl.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.07.2008 o 17:32, Wiksac17 napisał:

Po destroyer trzeba zejść na dno lochu i wycraftować (i wtedy ewentualnie
liczyć, że ktoś kupi), dlatego nie opłaca się craftować mało popularnych rzeczy w celu
sprzedaży.


Chyba żartujesz. Żeby wycraftować destoyer weapon wystarczy wejść do Slavers'' Exile i zaraz po wejściu czeka norn, u którego można ją kupić.

Berooman: Nie ma żadnej różnicy czy to wersja polska pudełka czy angielska. W grze będziesz mógł ustawić sobie język jaki tylko zachcesz - nawet chiński tradycyjny. Nie wiem czy w Platynie jest plakat, ale w premierówce jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A czy mnie chodzi o to gdzie craftować i czy opłaca się sprzedawać? Tutaj akurat rozmawiałem z Jarzym na temat popularnosci broni ktora wplzwa na cene modelu. A co do tego ye tormz kosytuja tzle samo to sie ygodyic nie moge. Jak spryedasy offhand od smiting ya 100k + 10-15 ecto cyzli stala cene tormow to pogratuluje.

p.s. sorrz ale klawiatura sie yje...yepsula

p.s.2 nie wiem jak teray kurs ecto, ale yaloymz ye moja cena jest pryz kursie 5k

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ale to chyba lepiej kupić premierówkę skoro jest w takiej samej cenie jak ta z platyny. A pozatym premierówka fajniej wygląda :D. A znasz może zawartość pudełka w tej platynowej kolekcji? I nadal nie wiem czy ta cena premierówki to jest prawdziwa czy nie:D. Ale na opisie produktu w sklepie gram.pl, jest, że cenę sugerowaną obniżyli o 70 zł. Tylko nie wiem czemu ta sama gra w jednym pudelku kosztuje 100 a w innym niecale 50? ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.07.2008 o 20:34, Berooman napisał:

Ale to chyba lepiej kupić premierówkę skoro jest w takiej samej cenie jak ta z platyny.
A pozatym premierówka fajniej wygląda :D. A znasz może zawartość pudełka w tej platynowej
kolekcji?



Gra, poradnik, instrukcja(bez kalendarium i opisu Canthy ;/) karta aktywacyjna, kod na wplny. Nawet triala dla znajomego nie ma xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Szybkie pytanie: mam stare konto w GW z trialowego klucza do GW: Factions. Przedwczoraj kupiłem sobie GW:P i teraz dwa pytania:
- mogę dodać kod z GW:P do mojego old konta i wszystko będzie działać?
- będę mieć 6 slotów na postacie czy tylko 4?

Zaraz biorę sie do instalowania ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.07.2008 o 21:04, kapistar1 napisał:

- mogę dodać kod z GW:P do mojego old konta i wszystko będzie działać?

Tak, sam dodawałem klucz z NF do konta z triala Factions z CDA

Dnia 20.07.2008 o 21:04, kapistar1 napisał:

- będę mieć 6 slotów na postacie czy tylko 4?

4

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.07.2008 o 21:12, Berooman napisał:

Czyli lepiej premierówke. Tylko czemu 47 kosztuje?


Czemu , czemu. A gdyby ci proponowali porsche za 47 zł też byś się pytał czemu i nie kupił?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jasne, że bym kupił. Tylko nie chcę sytuacji, że kupię a oni do mnie napiszą, że zaszła pomyłka i gra kosztuje 100 a nie 50 zeta.;/ Wole się upewnić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.07.2008 o 16:38, Master J napisał:

/../
A czy torm staff nie jest przypadkiem droższy od axe?

Z tego co widziałem to nie.Mogę się mylić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.07.2008 o 21:38, Berooman napisał:

Jasne, że bym kupił. Tylko nie chcę sytuacji, że kupię a oni do mnie napiszą, że zaszła
pomyłka i gra kosztuje 100 a nie 50 zeta.;/ Wole się upewnić.


To napewno nie pomylka , a nawet gdyby, to kupiles i ich pech :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Trochę noobowskie pytanie, no ale.
Chodzi o to, że zamierzam korzystać z tego buildu ( http://www.pvxwiki.com/wiki/Build:N/any_Minion_Master ) i używać kostura. Jednak w opisie ekwipunku do buildu jest wpis :
A 20/20 wand and a 20/+1 offhand.

Czy jest szansa na zrobienie kostura, którego efekt będzie identyczny jakw.w. setu wand+offhnad?
Wiem, że pytanie na poziomie newbe, ale ja się do tej pory mało tym (tzn. kosturami, offhandami, wandami) interesowałem, więc mam nadzieję, że mnie nie wyśmiejecie, tylko pomożecie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie. Gdzie mogę zdobyć (tj. jaki mob dropi) Nienaturalne Nasiono czy jakoś tak? Mam jedno takie nasiono, ale nie pamiętam gdzie je zdobyłem, a potrzeba mi aby u kolekcjonera kupić armor.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować