Zaloguj się, aby obserwować  
Arkadiusz

Guild Wars - Temat ogólny

55450 postów w tym temacie

Dobra, nie bijcie :) Już należę do innego, dobrego klanu :) Ale mam pytanie. Otóż zabiłem moba, a jego zwłoki nadal leżą i połyskują się na fioletowo. O co chodzi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Postaraj się zrozumieć co chce przez to zdanie powiedzieć - bo nie za bardzo Ci to wychodzi ;)
A tak na serio - to chciałem powiedzieć "niestety" ze szkodą dambialko.
Ehh - nie wyszedł mi ten post nie będe kombinował - postaraj się zrozumieć w jakim sensie powiedziałeś "niestety" bo sam nie potrafię tego opisać ;) Sorry xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.07.2008 o 21:07, Yxil napisał:

Tak btw. to klasa postaci przestaje mieć duże znaczenie bo są tylko dwie. Monk i Ursan...
Co prawda niektóre klasy bardziej nadają się na Ursana, ze względu na pancerz (W, R)
albo SR (N). Warunkiem jest posiadanie EoTN ;)


Ehh... No niestety,piszesz prawdę -jeśli ten nerf Ursana (początek sierpnia) nie będzie jakiś porządny, to muszę się przygotować na wbijanie norn rank moim necro, bo inaczej figurek do HoM''a wcale nie zdobędę ;/
Dla mnie ursan to straszny syf, bo dzieli ludzi na tych, którzy chcą mieć fun z gry i tych, którzy farmią fc nornów i lb i potem chcą mieć grę tak nieprzyzwoicie łatwą, że szok... Ten skill od początku był przepakowany, więc mam szczerą nadzieję, że AN pójdzie po rozum do głowy i to cholerstwo znerfi, bo mnie coś trafia, jak w LFG jest tylko wpis "Ursan r10/8" >< Boże, widzisz, a nie grzmisz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie - nawet na HM nie pójdziesz na DoA czy nie wyczyścisz FoW''a - ale ja na szczęście uzbroiłem się w HB monka <evil laugh>. Ursan to straszny syf od początku - jest tak jak jakieś zielsko które zasiedli się w naszym ogródku rozpuszczając wszędzie korzenie i niechcąc wyjść a przy okazji cały czas się powiększając ;) I tak właśnie ursan zapuścił się w GW. AN - Apelujemy o nerf!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.07.2008 o 22:14, Farmer Widomo napisał:

Dokładnie - nawet na HM nie pójdziesz na DoA czy nie wyczyścisz FoW''a - ale ja na szczęście
uzbroiłem się w HB monka <evil laugh>


A nie wiesz czy N/Rt na healera jest na DoA bez ursana pożądany?

Dnia 22.07.2008 o 22:14, Farmer Widomo napisał:

AN - Apelujemy o nerf!


Ponoć ma jakiś być na koniec lipca/początek sierpnia, ale mam nadzieję, że skopią go tak, że się nie podniesie i już go nie zbuffują - wiem, płonne marzenia, no ale...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.07.2008 o 22:19, Mr.M napisał:

A nie wiesz czy N/Rt na healera jest na DoA bez ursana pożądany?

Sorry - tego zdania nie zrozumiałem ;)

Dnia 22.07.2008 o 22:19, Mr.M napisał:

Ponoć ma jakiś być na koniec lipca/początek sierpnia, ale mam nadzieję, że skopią go
tak, że się nie podniesie i już go nie zbuffują - wiem, płonne marzenia, no ale...

Tak - tylko w jaki sposób? Najgorsze jest to że znerfić go trudno bo gracze grający w GWEN muszą nim niekiedy grać w fabulę. Czyżby tym nowym posiadaczom GWEN miało by być trudniej? Nie wydaję mi się. Chyba że by zrobili takiego "myka" (by Saref) że ursan byłby tylko do misji w których był zaplanowany od początku a w innych lokacjach/misjach byłby po prostu zablokowany taką kłódeczką jakie są na skilla PvE w np. RA xD (Czy tylko mi to zdanie wydaje się mało sensowne?)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Co prawda to prawda - nerf ursana by się przydał: ułatwia grę, przydaje się, ale jednak psuje rozgrywkę. Słyszałem o historiach z DoA 6 ursanów i 2 monków, porażka ...Sam nigdy nie używałem ursana (tylko w misji :P) i nie zamierzam, bo mogę lepsze rzeczy powyczyniać moim warkiem albo elkiem.
Ps: lubię tą przeróbkę "usran" :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.07.2008 o 22:19, Mr.M napisał:

> Dokładnie - nawet na HM nie pójdziesz na DoA czy nie wyczyścisz FoW''a - ale ja
na szczęście
> uzbroiłem się w HB monka <evil laugh>

A nie wiesz czy N/Rt na healera jest na DoA bez ursana pożądany?

Nie ma mowy, na DoA biorą tylko HB.

Dnia 22.07.2008 o 22:19, Mr.M napisał:


> AN - Apelujemy o nerf!


Tak, nie cierpię ursana :>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Budo, mam nadzieje że nie rzucisz się na mnie po tej odpowiedzi, dyskutowałem już na ten temat z Walgierzem, ale nie wiem czy z Tobą dojdę do porozumienia.

Dnia 22.07.2008 o 09:38, Budo napisał:

Duży dmg, niska zbroja i wolny atak.

Zgodzę się, ale z tym wolnym atakiem to nie. Derwisz może być dobrym dps-em, który w ciągu paru sekund zadaje ~1000 czystego dmg z tego co pamiętam (testowane z matsu żeby nie było). Jeśli cyferki Ci nie przemawiają, to derwisz widocznie nie jest stworzony dla Ciebie.

Dnia 22.07.2008 o 09:38, Budo napisał:

Musisz dbać o enchanty na sobie, bo bez tego kicha, to postać walcząca w zwarciu, głównie za pomocą kosy.

Owszem, ale zapomniałeś wspomnieć o zalecie walenia w kilku przeciwników na raz :) bardzo fajna sprawa.

Dnia 22.07.2008 o 09:38, Budo napisał:

Derwisz jest w sumie ok, ale mnie
irytuje konieczność ciągłej kontroli enchantmentow na sobie, bez nich giniesz w sekundę.

Bez przesady ^^Jednych irytuje, innych nakręca :)

Ale żeby nie było, że się czepiam - derw to moja główna postać i głupio mi że tyle osób na niego psioczy. Niska zbroja? Gdyby była większa to by każdy chodził derwem i tankował, a od tego jest warek.

@Farmer Widmo
Z tego co słyszałem, ma to być "taktyczny" nerf Ursana. Nie wiem na jakiej zasadzie, ale coś takiego właśnie słyszałem. I jestem za nerfem ursana, choćby po to żeby przywrócić balans postaci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie. Oglądam sobie zbroje na guildwars.pl, ale tam zbroje się wręcz niczym nie różnią, na najwyższym poziomie, mówię o wyglądzie, za to jak grałem w trybie PvP było więcej zbroi. O co tu chodzi, czy w PvP jest więcej zbroi niż w PvE? Bo trochę niezrozumiałe to dla mnie.

[EDIT]: Pomyłka, wszystko już OK :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.07.2008 o 21:04, Jaki Ganh1 napisał:

Bueeh, przy okazji zaleciałem do Auchan, tam cena nadal taka sama, potem wlokłem się
autobusem, a co, okazało się, że brak towaru ;/ Przykra sprawa.

No nie... Wczoraj jeszcze był :O.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.07.2008 o 01:20, Lord Andre 1 napisał:

Jak byłaby na najlepsza druga profesja dla mesmera?


Hm, moim zdaniem to ele, choćby do earth/water magic (np.na fram) albo fire magic do zadawania dmg.
Ew. Monk albo Rytek, ale to do PVP :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

/.../

Kto gra ursanem ten gra, my nie gramy oprócz najgorszych miejsc na hm. Mam nadzieję, że zapowiadany nerf szybko wejdzie w życie i ursan przejdzie do niechlubnej przeszłości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.07.2008 o 23:34, patrYX93 napisał:

Zgodzę się, ale z tym wolnym atakiem to nie.


Wolny atak patryx, derwisz ma wolny atak, jak młot. O to mi chodziło.W dodatku w swoich skillach raczej nie ma buffów do prędkości ataku.

>Jeśli cyferki Ci nie przemawiają, to derwisz widocznie nie jest stworzony

Dnia 22.07.2008 o 23:34, patrYX93 napisał:

dla Ciebie.


Przecież napisałem, że zadaje dużo dmg... czytałeś w ogóle mojego posta? xD

Dnia 22.07.2008 o 23:34, patrYX93 napisał:

Owszem, ale zapomniałeś wspomnieć o zalecie walenia w kilku przeciwników na raz :) bardzo
fajna sprawa.


No jest taka opcja, do trzech wrogów adjacent do celu bodajże. Gościa za plecami nie klepniesz ;]


Lord Andre---> mesmerzy raczej grają primary, chyba że np fast casting ele. Dlatego polecam elementalistę, albo monka standardowo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.07.2008 o 20:08, Deto napisał:

Zepsuć postać ? O ile dobrze w Guild Warsie to jest praktycznie nie możliwe.


Tzn. "zepsułem", no to może jest nietrafione słowo, po prostu przełożyłem sobie punkty atrybutów z jednego atrybutu do drugiego (nie wiem jak to inaczej powiedzieć) i pożałowałem, i jeszcze na to trochę kasy wrzuciłem (dle niektórych moze by to śmieszna suma, ale dla mnie to jest dośc dużo kasy), ale nie powiem ile, ;P

No chyba

Dnia 22.07.2008 o 20:08, Deto napisał:

że ma koszmarny nick, albo twarz ;P


Nie no, ja zawszę próbuję robić postać którą z przyjemnością, będzie mi się później grało.

Budo

>W dodatku w swoich skillach raczej nie ma buffów do prędkości ataku.

A nie prawda, bo ma :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.07.2008 o 08:55, Budo napisał:

/.../

Przecież atrybuty możesz dowolnie zmieniać w każdym outpoście...


No niby tak, ale teraz run znowu nie chce mi się kupować.A kasy w sumie nie mam, bo zbieram na zbroję dla warka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować