Zaloguj się, aby obserwować  
Arkadiusz

Guild Wars - Temat ogólny

55450 postów w tym temacie

Dnia 19.07.2008 o 19:04, Wiksac17 napisał:

ANet w dzisiejszej aktualizacji udostępniło graczom nową elitkę (patrz: screen). Aby
ją zdobyć, trzeba pokonać Przepotężnego Mieczaśwista Zakutego W Wielki Żelazny Hełm,
a następnie klasycznie użyć Signet Of Capture;) Ma być ona alternatywą dla Ursana, którego
szykuje się poważny nerf.


Sorry, ale po co to dawałeś? Ani to śmieszne, ani ciekawe... No, chyba że z moim poczuciem humoru coś nie tak...
Dla mnie kolejny spam-post ;x

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

/.../

Mnisi od warriora biorą Shield Bash i Sprint tak dla uściślenia. No, ale to zajawka typowo pvp, odwrotne połączenie tylko dla usuwacza kondycji i wielokrotnego resa...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

-,- A nie możesz po prostu zrobić jak sam uważasz, potem i tak będziesz mógł zmienić prof. dodatkowe, a poza tym jak zaczynasz dopiero grę to skup się na profesji podstawowej, potem baw się w łączenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.07.2008 o 22:44, loytartoreto napisał:

-,- A nie możesz po prostu zrobić jak sam uważasz, potem i tak będziesz mógł zmienić
prof. dodatkowe, a poza tym jak zaczynasz dopiero grę to skup się na profesji podstawowej,
potem baw się w łączenie.


Potwierdzam słowa szanownego kolegi... W GW druga profesja tylko może uzupełnić pierwszą co oznacza, że nie zrobisz monka w skórze woja, np. dlatego, że woj jak i inne klasy postaci oprócz monka nie mogą używać jego atrybutu podstawowego... Wracając do mojego założenia... skille klasy dodatkowej, czesto dodaje sie 2-3 by skillbar, którego się używa bardziej był efektowny itp... Reszta to skille podstawowej profesji.. Może i napisałem to bez ładu i składu, ale cii...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.07.2008 o 21:53, Jaki Ganh1 napisał:

Czyli połączenie Mnich + Wojownik odpada? Eh, uhm, a z czym połączylibyście Wojownika,
Mnicha i Mesmera?


W ogóle nie kombinuj. Zrób sobie warka i wal tylko jego skillami. Tyle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A Elementalista + Mesmer? Mesmer ma Fast Casting jeśli wybierze się jego, jako postać podstawową. Ale znowu Elementalista ma zwiększenie zapasu energii. I tak się zastanawiam. Jeśli wybiorę Fast Casting, to przez te szybkie rzucanie czarów może mi szybko zabraknąć energii :-) Ale widzę, że niektórzy tak grają. Na czym polega takie połączenie? Co daje, plusy, minusy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.07.2008 o 19:22, Mr.M napisał:

Dla mnie kolejny spam-post ;x


Tylko że na spam się nie odpowiada, a mnie to śmieszy;)

EDIT: Miałem to dodać na prima aprilis, ale nie dałem rady wyczekać...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.07.2008 o 10:13, Jaki Ganh1 napisał:

A Elementalista + Mesmer? Mesmer ma Fast Casting jeśli wybierze się jego, jako postać
podstawową. Ale znowu Elementalista ma zwiększenie zapasu energii. I tak się zastanawiam.
Jeśli wybiorę Fast Casting, to przez te szybkie rzucanie czarów może mi szybko zabraknąć
energii :-) Ale widzę, że niektórzy tak grają. Na czym polega takie połączenie? Co daje,
plusy, minusy?


Szybkie rzucanie czarów , to podstawowy atrybut mesmera , wiec nie mozesz w niego inwestowac. Na ele na pewno nie zabraknie Ci energi , sa dostrojenie do odpowiednich zywiolow, ktore "pomagaja" nam z energia.Ja gram samymi skillami ele i jest ok, ale niekiedy potrzebne jest arcane echo. Chyba ze ele bedzie druga profesja dla mesmera to mozesz uzywac szybkie rzucane. Ech , po co Ty tak kombinujesz? Zrób se warka , ele czy nie wiem co tam i uderzaj skillami tylko danej profesji. Po co sie martwic na zapas o druga profesje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.07.2008 o 10:37, Jaki Ganh1 napisał:

Czyli na razie w ogóle 2nd profesji nie robić? Grać tylko Elementalistką?


Możesz wybrać mesmera , ale nie koncentruj się na drugiej profesji. Później mozna ją dowolnie zmienić. Używaj skilli tylko z ele.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam 19 lvl i słyszałem, ze można zdobyć tytuł wbijając 20 lvl w askalonie. Wiec jak mozna dokonać to szybko? Trzeba zabijać potwory do skutku?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.07.2008 o 11:45, Lord Andre 1 napisał:

Mam 19 lvl i słyszałem, ze można zdobyć tytuł wbijając 20 lvl w askalonie. Wiec jak mozna
dokonać to szybko? Trzeba zabijać potwory do skutku?


Żeby mieć tytuł Legendarny Obrońca Ascalonu trzeba wbić 20 lvl w pre-searingu, czyli przed zniszczeniem Ascalonu ;) Powiem tylko, że jest to bardzo trudny tytuł do osiągnięcia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.07.2008 o 11:45, Lord Andre 1 napisał:

Mam 19 lvl i słyszałem, ze można zdobyć tytuł wbijając 20 lvl w askalonie. Wiec jak mozna
dokonać to szybko? Trzeba zabijać potwory do skutku?


No tak, ale jesteś w pre, czy w post askalonie? Ten tytuł można dostać jak się jest w pre.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.07.2008 o 19:43, garrick napisał:

Ha ha ha Wiksac;P. Zastanawia mnie co Ciebie nakłoniło by pisać taki stek bzdur? ;]


A mnie zastanawia, kto dopuścił się spłodzenia takiego bałwana, jak Ty. (Jeżeli nie wiesz, o co chodzi, to spójrz na swój post, bo ja też nie wiem, co masz na myśli)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.07.2008 o 12:42, Wiksac17 napisał:

> Ha ha ha Wiksac;P. Zastanawia mnie co Ciebie nakłoniło by pisać taki stek bzdur?
;]

A mnie zastanawia, kto dopuścił się spłodzenia takiego bałwana, jak Ty. (Jeżeli nie wiesz,
o co chodzi, to spójrz na swój post, bo ja też nie wiem, co masz na myśli)

E... Wypowiedziałem się na temat twojego wymyślonego skilla. I jeszcze jedno :P nie miałem zamiaru Ciebie obrazić czy cuś ;P, a ty od razu z obelgami wylatujesz... Sorry :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ktoś mi wytłumaczy czemu niektóre destroyers itemsy są droższe od innych? Weźmy na przykład taki staff (25k*) i axe (50k*). Czemu gracze sprzedają przykładaową destro axe drożej niż staff mimo że ich wycraftowanie kosztuje tyle samo?

*-ceny widziane w Kama

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

/.../
Tu chodzi o popularność.Wydaje mi się,że częściej ludki kupują topory niż kostury.Topoór ustawiasz do walki dla woja albo wersja dla castera,nie?Kostur to kostur i specjalnie innych przeznaczeń jak dla casterów nie ma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować